FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 3
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Ankety - jaro 2012

Kategorie: Novinky

Umístění A-týmu: Celkem hlasovalo 25 účastníků z toho sedmnáct správně (68%), když tipovali, že A-tým se zachrání v 1. B třídě.

Umístění B-týmu: Celkem hlasovalo 20 účastníků z toho šest správně (30%), kteří tipovali, že B-tým obsadí konečnou 3. příčku.

Umístění dorostu: Celkem hlasovalo 20 účastníků z toho dvanáct správně (60%), když tipovali, že dorost obsadí v konečné tabulce 6. - 8. pozici.

Umístění žáků: Celkem hlasovalo 19 účastníků z toho čtrnáct správně (74%), když tipovali, že žáci obsadí v konečné tabulce 5. - 8. pozici.

Umístění přípravky: Celkem hlasovalo 18 účastníků z toho třináct správně (72%), když tipovali, že přípravka obsadí v konečné tabulce 4. - 6. pozici.

Reprezentace ČR na ME 2012: Celkem hlasovalo 19 účastníků z toho sedm správně (37%), když tipovali, že reprezentace skončí ve čtvrtfinále.

Měli by se diváci, ale i hráči FO více podílet na chodu klubu, např. vypomáhat formou brigád: Celkem hlasovalo 20 účastníků z toho sedmnáct (85%), z nich zvolilo variantu ano.

A-tým ÚNANOVA by potřeboval v zimní přestávce posílit na postu: Celkem hlasovalo 23 účastníků z toho osm (35%) hlasovalo pro brankáře, jeden (4%) by posílil zálohu, tři (13%) útok, taktéž tři hlasující by doplnili všechny posty a naopak osm (35%) z nich, se domnívalo, že kádr byl dobrý, tudíž nebylo třeba jeho posilnění.

Celkem přišlo 164 hlasů.

Děkujeme za Vaši účast a pokud máte chuť zapojit se i do nových anket, tak klikněte zde.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu