Petr TRÁVNÍČEK1983
Libor ŠVEJCAR1983
Vlastimil HEJDA1985
Miloš POJER1982

LETNÍ PŘÍPRAVA A PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY PŘED ZAHÁJENÍM PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY 2004/2005 - A. S. A. ES ÚNANOV „B“

Příprava na novou sezónu byla zahájena v pátek 30. 7. 2004. Po dohodě s trenérem áčka p. Fouskem byly domluveny páteční i úterní tréninky společně.

Pátek 30. 7. 2004:

Účast: vedení - F. Vlk, A. Richter, J. Krištof
hráči - Lubor Bárta, Kamil Bárta, Jan Kudla, Pavel Vybíral, Roman Bulín, Radek Andorko, Michal Pojer, Tomáš Wiezner.

Sobota 31. 7. 2004 - Přípravný zápas:

Hostěradice "A" - ÚNANOV "B" 5:0 (1:0)

Sestava: P. Vybíral (46. Kudla), E. Slepánek, R. Andorko, R. Bulín, J. Vlk, (Michal Pojer), K. Bárta, L. Bárta, R. Beck, T. Dřevojan, Miloš Pojer, M. Plaček.
Vyrovnaný zápas pouze v prvním poločase. Domácí šli do vedení hned v úvodu, po chybě našeho brankáře, který neudržel střelu z dálky. Ve druhém poločase nás domácí přehráli po všech stránkách a výsledkem byly další čtyři branky v síti vystřídavšího brankáře.

Pátek 6. 8. 2004:

hráči: Lubor Bárta, Kamil Bárta, Jan Kudla, Pavel Vybíral, Radek Andorko, Michal Pojer,
Aleš Holler, Eda Slepánek.

Sobota 7. 8. 2004 - Přípravný zápas:

Oleksovice "A" - ÚNANOV "B" 3:0 (1:0)

Sestava: P. Vybíral, R. Andorko, P. Tunka, P. Hruška, J. Vlk, E. Slepánek, A. Holler, P. Diviš, R. Beck, K. Bárta, R. Jelínek.
0 mnoho vydařenější přípravák. Za bezgólového stavu jsme Bártou nastřelili tyčku a za stavu 1:0 nám rozhodčí neuznal regulérní branku. Ve druhém poločase jsme inkasovali hned v úvodu po chybě. Poté jsme zahodili hned několik šancí, Bárta šel dokonce sám na brankáře. Domácí přidali v poslední minutě třetí branku.

Pátek 13. 8. 2004:

Účast: vedení - F. Vlk, A. Richter, J. Krištofhráči: Kamil Bárta, Jan Kudla, Pavel Vybíral, Aleš Holler, Slepánek, Michal Pojer, Jan Vlk, Roman Bulín, Miloš Pojer.

Dobšice - ÚNANOV „B“ 5:0 (2:0)

Sestava: Pavel BULÍN (3) - Aleš HOLLER (2) - Milan PECA (2), Roman BULÍN (2), Jan VLK (2) - T. DŘEVOJAN (2), Robin BECK © (2), Lubor BÁRTA (2), Eda SLEPÁNEK (2) - Roman JELÍNEK (2), Kamil BÁRTA (2).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Ž. K. - Jan Vlk
Náhradníci: Tomáš Wiezner (2) hrál od 46. min. za Jelínka
Jan Kudla - hrál od 80. min. za Kamila Bárty
Rozhodčí: Svoboda

V úvodním mistrovském zápase ve vyšší třídě jsme nastoupili na hřišti největšího aspiranta na postup v Dobšicích. Domácí se před sezónou posílili o několik nových hráčů se zkušenostmi z vyšších soutěží a na hře obou týmu to bylo znát. My jsme byli dobšickým vyrovnaným soupeřem pouze v některých pasážích utkání. Navíc si náš stoper Holler vstřelil smolně dvě vlastní branky. Stínem utkání bylo zranění domácího hráče, kterého při souboji o míč nešťastně zasáhl do kotníku náš bránící hráč.

ÚNANOV „B“ - Konice 2:1 (1:1)

Sestava: Pavel BULÍN (3) - Aleš HOLLER (3) - Radek ANDORKO (3), Roman BULÍN (3), Jan VLK (3) - R. WIRGLER (3), Robin BECK © (4), Lubor BÁRTA (3), Eda SLEPÁNEK (3) - Tomáš DŘEVOJAN (3), Michal POJER (3).
Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Branky: Robin Beck 2x
Náhradníci: Tomáš Wiezner - do hry nezasáhl
Jan Kudla - do hry nezasáhl
Pavel Vybíral - hrál od 80. min za T. Dřevojana
Rozhodčí: Maršálek - Šumná

V úvodním domácím zápase jsme se představili proti družstvu Konic. Těmto jsme měli co oplácet, neboť v předešlé sezóně postupovali z IV. třídy a my jsme skončili na druhém místě tabulky a ve dvou vzájemných utkáních jsme neuhráli ani bod.
Do samotného utkání jsme vstoupili dobře a v jeho úvodu jsme si vypracovali hned několik brankových příležitostí. Ani Dřevojan, po něm Slepánek a Pojer je však nedokázali využít a tak šli do vedení, po chybě naší obrany, hosté. Naštěstí jsme po špatně rozehraném, ale dobře odraženém přímáku rychle vyrovnali. Střelcem naší první branky byl kapitán Beck. Do druhého poločasu jsme vstoupili výborně a po přímáku Becka a obrovské chybě hostujícího brankáře se ujali jednobrankového vedení. To jsme mohli několikrát zvýšit, ale nepovedlo se nám to a tak se závěr dohrával nervózně i za přispění nepříliš přesného rozhodčího. Důležité vítězství se nám však již povedlo udržet.

Micmanice -ÚNANOV „B“ 1:1 (0:1)

Sestava: Pavel BULÍN (3) - Aleš HOLLER (3) - Radek ANDORKO (3), Roman BULÍN (3), Jan VLK (3) - R. WIRGLER (3), Robin BECK © (3), Lubor BÁRTA (3), Eda SLEPÁNEK (3) - Tomáš DŘEVOJAN (3), Kamil BÁRTA (3).
Rozhodčí: Klein

Další mistrovský zápas jsme sehráli v Micmanicích. Domácí jako stalý účastník III. tř. patří k lepším mužstvům a pravidelně se umísťuje na horních příčkách tabulky. Ovšem úvod do letošního ročníku neměli domácí nijak přesvědčivý, a proto jsme přijeli s cílem bodovat.Celý první poločas se hrál v dobrém tempu a šance byly na obou stranách. Domácí nastřelili tyčku naši branky, my naopak Slepánkem břevno. Do vedení jsme šli po chybě obrany a střele Kamila Bárty, do prázdné branky. Před přestávkou jsme přišli o zraněného Wirglera. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem neinkasovat, držet míč co nejdéle pod kontrolou a vytvářet příležitosti pro rychlonohého Kamila Bárty. Tato taktika se nám však vůbec nedařila a domácí z protiútoku vyrovnali. I přes horší výkon ve druhém poločase jsme si vypracovali ještě dvě čisté šance. Žádnou jsme však již neproměnili a tak zápas skončil spravedlivou dělbou bodů.

ÚNANOV „B“ - Mikulovice 1:1 (1:0)

Sestava: Pavel VYBÍRAL (3) - Aleš HOLLER (3) - Radek ANDORKO (3), Roman BULÍN (3), Jan VLK (3) - Petr DIVIŠ (3), Robin BECK © (3), Lubor BÁRTA (3), Eda SLEPÁNEK (3) - Aleš KROTKÝ (3), Michal POJER (3).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu. Branka: Jan Vlk
Ž. K. - R. Bulín, A. Krotký
Miloš Pojer (2) - hrál od 55. min za R. Andorky
Tomáš Dřevojan - hrál od 75. min za Diviše
Rozhodčí: Hrůza

Další domácí zápas jsme sehráli proti celku ze sousedních Mikulovic. Protože se jednalo o derby utkání, tak zápasu přihlížela na naše poměry i dosti vysoká divácká kulisa.Do samotného utkání jsme nastoupili s cílem vyhrát. Sestava byla posilněna i o hráče áčka Krotkého. Samotný zápas se však nevyvíjel podle našich představ, hostující hráči nás svou dobrou obrannou hrou do mnoha vyložených příležitostí nepouštěli. I přesto, jsme si nějaké vypracovali a v první půli šel Beck dvakrát sám na brankáře. Gól však nedal a tak jsme do vedení šli po dobře zahrané standardce a zakončení Honzy Vlka.Druhý poločas vypadal herně jako první, ale hostům se podařilo snad z jediné šance za celý zápas po dobré kombinaci vyrovnat. Od tohoto vyrovnávacího gólu jsme se chopili taktovky utkání a měli i šance zápas rozhodnout. Ve velké byl střelec Vlk, nedal, ale tu největší měl Pojer, když v poslední minutě utkání přestřelil ze tří kroků poloprázdnou branku hostů.

Blížkovice - ÚNANOV „B“ 2:1 (0:1)

Sestava: Jan KUDLA (2) - Radek ANDORKO (2) - Milan PECA (2), Jan VLK (2), Libor ŠVEJCAR (2) - Tomáš DŘEVOJAN (2), Robin BECK © (2), Lubor BÁRTA (2), Eda SLEPÁNEK (2) - Jiří VLK (2), Kamil BÁRTA (2).
Náhradníci: Petr Trávníček (2) - hrál od 60. min. Za T. Dřevojana
Roman Jelínek - hrál od 80. min. za Jiřího Vlka
Pavel Bulín - do hry nezasáhl
Rozhodčí: Kolesa

Další mistrovský zápas jsme sehráli na hřišti loňského účastníka okresního přeboru v Blížkovicích. Před tímto utkáním se nám zcela rozpadl střed obrany, ale i přesto, jsme zde chtěli bodovat, k čemuž jsme nakonec neměli daleko.První poločas tohoto utkání jsme zvládli dobře a hra se převážně odvíjela na domácí půlce hřiště. Gólmana ohrozil dobrou střelou Beck. Přímák stejného hráče skončil těsně vedle domácí branky. V polovině poločasu, byl vyloučen za faul na brankáře domácí hráč a my jsme šli po chybě domácí obrany do vedení, které se už do konce prvního poločasu nezměnilo. Druhý poločas jsme proti oslabenému soupeři chtěli odehrát bez inkasované branky a pokud možno pojistit naše vedení. To se nám vůbec nepodařilo a po chybách jsme v závěru utkání dvakrát inkasovali ze standardních situací. Za zmínku stojí napadení našeho asistenta rozhodčího diváky a špatně zvládnutý závěr utkání ze strany hlavního rozhodčího. Na konečném výsledku však nese vinu celá naše hra ve druhém poločase, kdy jsme nebyli schopni udržet míč a založit kloudnou útočnou akci.

ÚNANOV „B“ - Bantice 1:0 (0:0)

Sestava: Pavel BULÍN (3) - Radek ANDORKO (3) - Jan VLK (3), Roman BULÍN (3), Lukáš BULÍN (3) - Petr DIVIŠ (3), Robin BECK © (3), Lubor BÁRTA (3), Kamil BÁRTA (3) - Milan PECA (3), Michal POJER (3).
Branka: Robin Beck
Ž. K. - Robin Beck
Náhradníci: Tomáš Wiezner - hrál od 65. min. za M. Pecu
Petr Trávníček (3) - hrál od 60• min za P. Diviše
Rozhodčí: Peňáz

Další domácí zápas jsme sehráli proti Banticím. Náš dnešní soupeř se loni dokázal v soutěži zachránit až v samotném závěru, ale letošní výsledky ho vynesly až na druhé místo v tabulce a proto jsme očekávali vyrovnaný a těžký zápas, ve kterém jsme chtěli naplno bodovat. Obranu jsme vyztužili o hráče áčka Bulína a svůj úkol všichni její hráči až na některé malé zaváhání splnili dobře. Hned v úvodu utkání trefil Beck hlavou břevno. Poté hosté zahrozili dvakrát hlavou. Poprvé zachránil skvěle náš brankář. 0 několik okamžiků později nás zachránilo břevno. Šance jsme však pálili hlavně my. Největší měli Kamil Bárta a Pojer. Druhý poločas se hrál většinou pod naší taktovkou. Hned v úvodní minutě přestřelil Peca. Jedinou branku utkání vstřelil po samostatné akci Beck, když prostřelil hostujícího brankáře. Další šance jsme si vypracovávali již jen my, ale i tu nejvyloženější, jako je penalta za sražení Pojera, nedokázal Beck a ostatní využít.

Božice - ÚNANOV „B“ 1:0 (0:0)

Sestava: Pavel BULÍN (3) - Radek ANDORKO (3) - Milan PECA (3), Roman BULÍN (3), Jan VLK (3), - Petr TRÁVNÍČEK (3), Robin BECK © (2), Petr DIVIŠ (2), Eda SLEPÁNEK (3) - Michal POJER (3), Kamil BÁRTA (3).
Náhradníci: Marek Tunka (2) - hrál od 25. min. za M. Pecu
Tomáš Wiezner - hrál od 65. min. za M. Pojera
Rozhodčí: Lapeš

K dalšímu zápasu jsme zajížděli do Božic. S ohledem na malé bodové rozestupy v tabulce a postavení Božic na samém konci byl náš cíl neprohrát a odvézt nějaké body. To se nám nepovedlo, i když jsme k bodovému zisku měli poměrně blízko.V prvním poločase se obě mužstva prezentovala opatrným začátkem, po kterém se však domácím z jednoho závaru podařilo nastřelit tyčku naší branky a dokonce vstřelit i gól, který však nebyl pro ofsajd uznán. My jsme měli obrovskou šanci v polovině poločasu, ale Bárta poté, co utekl všem soupeřovým obráncům, zvolil na úrovni penalty přihrávku na zcela obsazeného Becka, místo vlastního zakončení.Druhý poločas jsme začali aktivněji než domácí a vypracovali jsme si i několik čistých šancí. Neproměnili je však Tunka, Pojer a z hranice velkého vápna ani Becka a tak jsme paradoxně při našem tlaku inkasovali jedinou branku utkání. Po našem špatně zahraném přímáku založil gólman Božic rychlý brejk a po nepovedeném centru se míče odraženého od břevna zmocnil domácí hráč a dorazil jej do brány. Vyrovnat se nám již nepodařilo.

ÚNANOV „B“ - Chvalovice 1:4 (0:2)

Sestava: Pavel VYBÍRAL (3) - Radek ANDORKO (2) - Milan PECA (2), Roman BULÍN (2), Jan VLK (2), - Tomáš DŘEVOJAN (2), Robin BECK © (2), Lubor BÁRTA (2), Eda SLEPÁNEK (2) - Michal POJER (2), Tomáš WIEZNER (2).
Branka: Eda Slepánek
Náhradníci: Michal Kavka - hrál od 75. min. za M. Pecu
Aleš Holler - hrál od 50. min. za T. Wieznera

Domácí zápas jsme sehráli proti tradičnímu soupeři, který s námi postupoval do vyšší soutěže, proti celku z Chvalovic. Loni se nám dařilo, venku jsme remizovali a doma jsme vyhráli vysokým rozdílem, proto jsme si i před tímto utkáním věřili a doufali v plný bodový zisk. Jak se později ukázalo, bylo to pouze naše přání.Hosté si hned od začátku počínali na našem hřišti jako by hráli na svém a vytvářeli si spoustu brankových příležitostí. Do vedení šli hned v úvodu po velké chybě Andorky. Po této brance měli Slepánek a Beck šance vyrovnat, ale nic jsme neproměnili. Naopak hosté v závěru poločasu přidali druhou branku po nedůslednosti v naší obraně.Druhý poločas se odvíjel v naší snaze o korigování výsledku a v soupeřově snadném si vytváření dalších šancí. Korigovat se nám povedlo až za stavu 3:0 Slepánkem. V závěru při hře vabank měl velkou šanci Vlk, ale hosté z následného protiútoku rozhodli. Pochvalu za dobrý výkon si zaslouží pouze brankář Vybíral, který nás zachránil ještě od pár branek.

ÚNANOV „B“ - MR Znojmo B 1:1 (1:1)

Sestava: Pavel BULÍN (3) - Robin BECK © (3) - Milan PECA (3), Roman BULÍN (3), Jan VLK (3), - Kamil BÁRTA (3), Lubor BÁRTA (3), Petr DIVIŠ (3), Eda SLEPÁNEK (3) - Ivan VYSKOČIL (3), Jirka DOČEKAL (3).
Rozhodčí: Fouček

Druhý domácí zápas v řadě za sebou, jsme již vzhledem k našemu postavení v tabulce potřebovali vyhrát. K tomu nám však nepomohlo ani značné posílení naší útočné síly o elitní útočné duo áčka Vyskočil, Dočekal. Zvítězit se nám totiž nakonec nepodařilo, i když jsme k tomu v divácky atraktivním utkání měli blíže než hostující hráči.Ti šli do vedení hned ve třetí minutě, po nevinné akci zakončené přesnou a dosti nečekanou střelou. Vyrovnat se nám podařilo po tečované střele Dočekala. Další šanci měl opět Dočekal. Brankou však již neskončila ani jediná z mnoha dalších příležitostí ve druhém poločase. Šance postupně zahodil Dočekal, hlavou přestřelil Vlk. Výbornou Vyskočilovu střelu bravurně zneškodnil hostující brankář. V závěru mohl rozhodnout Dočekal, ale ani jeho dorážka a později i střela neskončili v hostující brance.

Štítary - ÚNANOV „B“ 5:0 (1:0)

Sestava: Pavel BULÍN (2) - Radek ANDORKO (2) - Milan PECA (2), Roman BULÍN (2), Jan VLK (2), - Tomáš DŘEVOJAN (2), Robin BECK © (2), Tomáš REŽŇÁK (2), Eda SLEPÁNEK (2) - Petr TRÁVNÍČEK (2), Pavel VYBÍRAL (2).
Ž. K. - Tomáš Režňák
Rozhodčí: Maršálek

Další zápas jsme sehráli na hřišti druhého celku tabulky ve Štítarech. K tomuto zápasu jsme vinou zranění některých hráčů a z důvodu plnění si povinností u áčka, odjeli pouze v jedenácti a to ještě v základu byl jeden z našich brankářů.Samotné utkání, se však až do sedmdesáté minuty nevyvíjelo pro nás vůbec špatně a v některých fázích jsme domácí dokázali přehrát. Tento tlak byl však bez vyložených šancí. Ty si však v prvním poločase nedokázali vytvořit ani domácí, a tak jediná branka padla po rohovém kopu a chybě naší obrany, která nechala projít míč celým malým vápnem, až k neobsazenému domácímu hráči.Začátek druhé půle začal stejně jako konec první půlky. Hra se odvíjela ve středu dosti špatného náhradního hřiště. Šance se nerodily na žádné straně. K rozhodujícímu momentu došlo v sedmdesáté minutě. Našeho autu se zmocnil domácí kapitán a prošel celou obranou a vstřelil rozhodující branku. Od této branky se naše hra zcela sesypala, což domácím dopomohlo ke vstřelení dalších branek. Za stavu 5 : 0 jsme po faulu na Dřevojana dostali možnost korigovat z penalty, tu však špatně kopl Roman Bulín a domácí brankář ji bez větších problémů chytil.

ÚNANOV „B“ - Mramotice 0:1 (0:1)

Sestava: Pavel BULÍN (3) - Radek ANDORKO (2) - Milan PECA (2), Roman BULÍN (2), Jan VLK (2), - František FOUSEK (2), Robin BECK © (2), Petr DIVIŠ (2), Eda SLEPÁNEK (2) - Tomáš REŽŇÁK (2), Kamil BÁRTA (2).
Ž. K. - Jan Vlk 2x, Robin Beck, Radek Andorko, Eda Slepánek, Petr Diviš
Č. K. - Jan Vlk
Náhradníci: Tomáš Dřevojan - do hry nezasáhl
Radek Wirgler (2) - hrál od 55. min. za P. Diviše
Miloš POJER - hrál od 70. min za F. Fouska

Další z domácích zápasů jsme sehráli proti nám dobře známému celku z nedalekých Mramotic. I tento zápas nevybočil z již zajetých kolejí a po naší převaze, trvající po většinu zápasu jsme nedokázali vstřelit žádnou branku a hosté po naší hrubé chybě vstřelili jedinou branku utkání.Samotný zápas, se na mokré trávě od začátku odvíjel ve středu hřiště a žádné z mužstev si v úvodu nevypracovalo žádnou šanci. Blíž k brance jsme byli my, ale výborný hostující brankář nám všechny nadějné střely pochytal. Do vedení šli hosté po hrubé chybě obrany, která nepokryla hráče po vhazování. Vyrovnat mohl Režňák, ale jeho tutovku opět zneškodnil hostující brankář. Druhá půle se hrála za naší velké převahy a ve znamení střel hostí ze střední vzdálenosti. Žádnou ze šancí jsme však neproměnili a navíc nám rozhodčí v závěru, po druhé žluté kartě vyloučil obránce Vlka.

Přímětice - ÚNANOV „B“ 3:1 (2:1)

Sestava: Pavel BULÍN (3) - Radek ANDORKO (2) - Milan PECA (3), Pavel TUNKA (3), Jan VLK (2), - Radek WIRGLER (3), Robin BECK © (2), Roman BULÍN (3), Eda SLEPÁNEK (3) - Tomáš DŘEVOJAN (3), Tomáš WIEZNER (3).
Branka: Tomáš Wiezner
Ž. K. - Tomáš Dřevojan
Náhradníci: František Fousek (3) - hrál od 46. min. za T. Wieznera
Rozhodčí: Sedlák

Poslední podzimní utkání na hřišti soupeře jsme sehráli v sousedních Příměticích.Z důvodu zranění několika hráčů a nutnosti nastoupit v odpoledním utkání za naše áčko jsme k tomuto utkání nastoupili pouze s jedenácti hráči a to nám vypomohl Pavel Tunka, který se s aktivní kariérou již rozloučil. Na lavičku jsme tak zapsali pouze trenéra áčka, který nám v poločase přijel pomoct.Samotný první poločas se skoro celý odvíjel na naší polovině a domácí nás dostali pod tlak. Paradoxně jsme se však z naší ani ne šance dostali do vedení. Centrovaný míč do domácí šestnáctky šikovně tečoval Wiezner a přehodil špatně vyběhnuvšího brankáře. Toto vedení jsme však moc dlouho neudrželi a domácí po jednom z mnoha závanů v naší šestnáctce vyrovnali. Naši snahu udržet alespoň remízu do poločasu zhatila chyba stopera Andorky a jeho špatný odkop z naší šestnáctky. Domácí vhazovali a další zmatek využili ke vstřelení vedoucího gólu.Do druhého poločasu nastoupil výše zmiňovaný Fousek a hned po rozehrávce poslal do šance Becka. Ten šanci nedal a domácí zvýšili po další naší chybě v obraně. Od této branky jsme převzali iniciativu a vypracovali jsme si tři brankové příležitosti. Postupně je ovšem Beck, Slepánek a opět Beck neproměnili. Slepánek ve své šanci nastřelil břevno domácích.

ÚNANOV „B“ - Havraníky 0:1 (0:0)

Sestava: Pavel BULÍN (3) - Radek ANDORKO (2) - Milan PECA (3), Roman BULÍN (3), Jan VLK (2), - Radek WIRGLER (2), Robin BECK © (2), Petr DIVIŠ (2), Eda SLEPÁNEK (3) - Kamil BÁRTA (2), Jiří VLK ml. (3).
Ž. K. - Kamil Bárta 2x, Milan Peca, Radek Andorko
Č. K. - Kamil Bárta
Náhradníci: Tomáš Wiezner - hrál od 80. min. za R. Andorky
Tomáš Režňák (3) - hrál od 55. min. za R. Wirglera
Aleš Holler (2) - hrál od 25. min za Jana Vlka
Roman Jelínek - do hry nezasáhl

Poslední podzimní zápas byl pro nás velmi důležitý, protože případné vítězství by nás posunulo před našeho soupeře a znamenalo by to tím pádem i vzestup z posledního místa v tabulce. Zvítězit, ale ani získat alespoň bod za remízu, se nám ovšem nepodařilo a proto podzimní část zakončíme na posledním místě tabulky se ztrátou tří bodů na nejbližšího soupeře.Samotný zápas byl nejhorší, co se naší hry týče ze všech odehraných domácích utkání. Za celé utkání jsme si nedokázali vypracovat vážnější brankovou příležitost a i z těch několika pološancí, jež se naskytly, jsme nedokázali vstřelit branku. V první půli ohrozil branku hned v úvodu Bárta, v šanci se objevil Slepánek, ale míč mu odskočil. Největší naší šancí v celém zápase však byla penalta za sražení dobře hrajícího dorostence Vlka. Kopat penaltu šel Bárta, ale dopadlo to stejně jako předchozí dvě penalty, které jsme neproměnili. Také on kopl tuto penaltu hodně špatně a brankář neměl problémy ji chytit. Hosté rozhodli z ojedinělé šance v 80. minutě utkání.