FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


CHCETE NÁM POMÁHAT, NEBO PODPOŘIT?


Najde se v řadách příznivců FO A. S. A. ES ÚNANOV a těchto stránek někdo, kdo by nám byl ochoten pomáhat s aktuálností a tím i atraktivnosti klubového webu?

Máme zájem především o fotografie, krátká videa a případně i stručné reportáže jak ze zápasů, tak i nejrůznějších akcí spojených s naším klubem. Jde o to, že je nereálné, abychom byli všude osobně přítomní, nelze se ani se 100% jistotu vždy spolehnout na to, že nám vedení jednotlivých týmů nebo i oddílu dodá potřebné podklady, v důsledku čehož pak nemůžeme dostatečně informovat návštěvníky stránek a to je škoda. Obzvláště pak v době, kdy prakticky každý vlastní takovou techniku, s níž ještě v nedávné minulosti disponoval výhradně agent 007...

Nebojte se, nechceme po Vás žádný závazný slib „O SPOLUPRÁCI“ jde pouze o to, že pokud budete mít zrovna chuť a čas udělat z fotbalu pár fotografií, video, či zhodnotit výkon hráčů a průběh hry, nebo nějaké společenské akce, tak to uděláte, poté nám to pošlete na níže uvedenou adresu a my se o to prostřednictvím stránek podělíme s dalšími fanoušky únanovského fotbalu.

Předem děkujeme, pevně věříme ve Vaši pomoc a přejeme Všem příznivcům únanovského klubu krásné dny.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu