Chvalovice - Únanov

Sestava: V. Pikart - Michal Čech, Olda Prágr, Radek Stuchlík, Martin Dobeš - Robin Janda, Petr Diviš, Václav Kratochvíl, Michal Chamko - Martin Vlk, Jiří Vlk
Náhradníci: Filip Seidl, Karel Binder, Roman Kinský, Radek Fila

Komentář k zápasu

Druhé mistrovské utkání v podzimní části jsme odehráli opět na půdě soupeře, tentokrát v Chvalovicích. Domácí jako horký favorit na postup, plnil roli zcela náležitě. Celý zápas se mu dařilo míč držet na kopačkách a vytvářel si tlak, z čehož pramenili jeho vyložené šance. První se mu naskytla po rohu, kdy odražený míč osamocený hráč dorážel zblízka, Pikart však jeho pokus zneškodnil. Další šance přišla v 16. minutě kdy střela z vápna mířila do brány, tentokrát se Pikart natáhl a vytěsnil střelu na roh. Naše pokusy ohrozit branku domácích končily, buď naprosto mimo branku domácích, nebo finální přihrávky končily na dobře organizované defenzivě domácích. 1. branka domácích přišla po diskutabilní penaltě v 75. minutě. To naše hráče srazilo na kolena a další 2 branky přidali během dalších 5 minut po chybě Pikarta a naší doposud v tomto zápase neprostupné obrany. Zápas tedy skončil výsledkem 3:0 pro domácí.