FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 3
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Hevlín - Únanov 1:2 (1:1)


Sestava: V. Pikart - Michal Dobeš, Radek Stuchlík, Josef Kovář, Meister - Zdeněk Sivera,Rožnovský, Petr Diviš, Pojer - Matěj Holub, Jiří Němec
Náhradníci: Martin Tunka, Čech Petr, Tomáš Jelínek, Robin Janda, Dominik Bulín

Branky: Jiří Němec, Sivera

Dnešní zápas se nám podařilo dotáhnout do vítězného konce, díky brankám v první půli Jiřího Němce a v druhé půli Zdeňka Sivery. Přestože průběh utkání neoplýval fotbalovostí, o brankové příležitosti jak na jedné, tak na druhé straně nebyla nouze. Hrozili jsme domácí obraně hlavně ze standardních situací. Spíše než snahu o kombinační hru se domácí snažili našim borcům co nejvíce znepříjemnit hru tvrdými zákroky. Nehodí se kritizovat rozhodčí, ale dnešní utkání nezvládl a hráči dávali najevo svoji nespokojenost.

Ve 4 .minutě zahrozili nejdříve domácí, když se pokoušeli překonat zblízka Pikarta, ovšem marně, neboť byli v ofsajdu. Vzápětí střelecké pokusy Holuba i Sivery vyšly naprázdno. První vyloženou šanci měl Stuchlík v 19. minutě, který se dostal k odraženému míči po přímém kopu a mířil jen těsně nad břevno. Domácí vstřelili první branku v 28. minutě po přímém kopu, neboť si náš brankář stoupl za zeď, která mu zakrývala výhled a domácí trefili míč pohodlně ke vzdálenější tyči. Ještě v závěru prvního poločasu se nám podařilo srovnat. Stuchlík z přímého kopu posadil míč na hlavu Jiřímu Němcovi a ten neomylně zavěsil. V druhé půli - v 72. minutě - naopak Jirka Němec vyslal do průniku Zdeňka Siveru a ten strhl vítězství na naši stranu. Postupně jsme "takticky" střídali a vítězství udrželi.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu