FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 4
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Hostim - Únanov B (REZERVA) 2:1 (1:0)


Sestava: P. Bulín I. - R. Andorko - K. Stopka, J. Kuřitka, M. Novák - Josef Vlk (46‘ L. Diviš), M. Zika (80‘ R. Kinský), Michal Vlk, D. Koc - J. Dočekal, M. Štancl.

Branky

88‘ - Michal Vlk z přímého kopu krásně obstřelil zeď a míč s pomocí tyče skončil za zády bezmocného gólmana Hostimi.
Ž. K. - K. Stopka za protesty.
Rozhodčí: Šplíchal.

Po bojovném, ale smůlou orámovaném výkonu odjížděl únanovský celek z Hostimi řádně zklamaný a není se čemu divit, neboť hráči podali solidní výkon, což nakonec sympaticky uznali i domácí na svém webu. Kromě vzpomínané smůly, to když dvě střely hostů skončily pouze na brankové konstrukci domácí svatyně, se výrazným způsobem zapsal do dějin utkání i pan rozhodčí, ale posuďte sami:Prvnímu gólu domácích předcházelo neuznání branky hostů, pro údajné postavení mimo hru a z následného protiútoku došlo k nařízení pokutového kopu ve prospěch domácích za zákrok, jenž určitě nebyl z těch, za které se vždy pískají penalty...I u druhé branky, jež inkasovali, se cítili hostující hráči i diváci poškozeni výrokem sudího, neboť byli přesvědčení o tom, že byla dosažena z postavení mimo hru...Hostům nebyl v utkání uznán ani další gól, tentokrát pro údajný nedovolený zákrok na brankáře.

Samozřejmě mnozí namítnou, že když prohráli, tak hledají výmluvy, ale nechť každý posoudí sám, zdali těch sporných rozhodnutí nebylo na jedno utkání nějak moc. Jinak se zápas odehrál bez nějakých výrazných výstřelků, za což patří poděkování oběma mužstvům, která musela v zápase bojovat nejen se soupeřem, ale i silným větrem, jenž výrazně ztěžoval kombinační hru.

Pokud má někdo z přímých účastníků zápasu (hráči, trenéři, diváci) zájem ohodnotit výkon únanovských hráčů v daném utkání nebo se pouze podívat na to jakou známku obdržel ten, který hráč nechť si prosím klikne na odkaz.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu