FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Jak jsme oslavovali „sedmdesátiny a pětasedmdesátiny


Jak jsme slavili pětasedmdesátiny

Hrubý plán oslav tohoto významného výročí našeho klubu se začal připravovat již v zimních měsících. Nejprve se uvažovalo o tom, že by se pozval nějaký atraktivní soupeř, například padla zmínka o „Bolkově jedenáctce“. Nakonec se od toho záměru ustoupilo a to nejen kvůli jeho finanční náročnosti, ale také, nebo spíše proto, že zvítězil názor, že k tomuto výročí bude vhodnější poděkovat vybraným členům pamětním listem, pozvat bývalé hráče k vzájemnému zápasu, zároveň ukázat, že oddíl nežije jenom ze vzpomínek a proto v rámci oslav sehrát i 1. oficiální zápas nově založeného týmu „PŘÍPRAVKY“ a na úplný závěr se pobavit při večerní zábavě. Zhruba týden před oslavou šly přípravy do finále, to když se malovala chodba a zasedací místnost, v níž je uložena velká řada trofejí a upomínkových předmětů mapující bohatou a úspěšnou historii našeho klubu, která pak byla v den oslav otevřena k nahlédnutí fotbalové veřejnosti. Poté se postavilo pódium, rozestavěly stoly, lavice, slunečníky, udilo, peklo a zbývalo už jenom doufat, že vyjde počasí, dostaví se co nejvíce pozvaných hostí a dorazí početný zástup příznivců únanovského fotbalu. Bohužel zpočátku se příliš fanoušků nedostavilo, což byla velká škoda, neboť ti, co obdrželi oceněni a z nichž se převážná část zúčastnila oslavy osobně, by si jistě zasloužili mnohem větší potlesk, než se jim dostalo, taktéž zájem přítomných o zhlednutí klubových trofejí byl téměř nulový. Ovšem s postupem času se zájem veřejnosti výrazně zvětšoval a fotbalový zápas již shlédla velice solidní divácká návštěva. Účast na večerní zábavě, která se protáhla do časných ranních hodin, dokonce překonala i nejnavštěvovanější ples v obci (sportovní) a to i přesto, že o blesky a hromy nebyla rozhodně nouze...

Takže nakonec se dá říct, že přes počáteční rozpaky nakonec proběhly oslavy přinejmenším v důstojném prostředí.

Pamětní plaketu, vlaječku oddílu, dárkový koš obdrželi z rukou starosty obce ing. Vojtěcha Fabíka a předsedy oddílu Bedřich Weisse tito pánové a zakládající hráči fotbalu v ÚNANOVĚ:

Bulín Ladislav (nepřítomen)
Pilař Josef (osobně přítomen)
Šimák František (osobně přítomen)

Pamětní list a vlaječku oddílu obdrželi členové týmu, který zajistil ÚNANOVU v sezóně 1968/1969 postup do 1. B třídy. Pamětním listem a vlaječkou oddílu bylo oceněno taktéž několik dalších členů klubu za jejich dlouhodobou práci, jež odvedli (odvádějí) ve prospěch únanovského fotbalu.

Pamětní list
Autorem „Pamětních listů“ je pan Josef Hlávka, ale to jistě převážná část z Vás poznala.

Zápas přípravky
ÚNANOV - Hrádek 3:6 (0:4)

Více k utkání naleznete zde (odkaz).

Srdečně děkujeme za Vaši účast na oslavě
FO A. S. A. ES ÚNANOV

(Sestaveno z neoficiálních zdrojů. Video k zápasu bylo zhotoveno z fotografií zapůjčených panem Martinem Šimákem, jemuž patří náš dík.)

Oslava 75. let od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. let od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. let od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. let od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. let od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. let od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. let od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. let od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. let od založení fotbalu v Únanově

FO A. S. A. ES ÚNANOV

zve co nejsrdečněji bývalé a současné hráče, trenéry, sponzory samozřejmě fanoušky zkrátka všechny ty, co mají rádi únanovský fotbal na oslavu jeho 75. narozenin, která se koná 9. července 2011 na fotbalovém hřišti v Únanově.

PROGRAM

14,00 - zahájení
15,00 - zápas „Přípravky“
15,45 - zápas únanovských hráčů, kteří dovršili 30 let
17,00 - zápas únanovských hráčů, kteří dovršili 40 let
19,00 - taneční zábava, na které bude hrát a zpívat hudební skupina „KLAXON“

Vstupné 50 Kč.

Při nepříznivém počasí se taneční zábava přesune do sálu Orlovny.

Na hojnou účast, hodnotné sportovní výkony budoucích a bývalých hvězd únanovské historie, setkání po letech a dobrou zábavu se těší a zve pořadatel akce.

Výkonný výbor FO
FO A. S. A. ES ÚNANOV

Jak jsme slavili sedmdesátiny

Oslava 75. led od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. led od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. led od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. led od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. led od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. led od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. led od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. led od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. led od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. led od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. led od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. led od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. led od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. led od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. led od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. led od založení fotbalu v ÚnanověOslava 75. led od založení fotbalu v Únanově

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu