FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Jak to bude se sestupy v 1. B třídách - Jmkfs?

Kategorie: Novinky

To je otázka, která zajímá prakticky všechny příznivce únanovského ÁČKA. A protože se doposud nikde neobjevila žádná oficiální verze, respektive nebyla doručena na webové stránky FO A. S. A. ES ÚNANOV, tak přinášíme alespoň to, co bylo publikováno na stránkách Jmkfs.

MSFL opustí jen dvě juniorky
(www.jmkfs.cz/msfl-opusti-jen-dve-juniorky/1671)

Samostatná soutěž mladých hráčů měla pořádně zamíchat i s letošním sestupovým klíčem od moravskoslezské ligy až po nejnižší soutěže. Nic takového se, ale nekoná. Žádné překotné postupy například z divizí tak na konci sezóny nepřijdou. Pro jihomoravské svazové funkcionáře, a především kluby, se tak prakticky nic nemění. Postupovat bude vždy vítěz nižší soutěže. Otázka sestupů se odvíjí od pořadí v divizi. Ze skupiny D mohou spadnout až dva jihomoravští účastníci. Krajský přebor počítá s variantou dvou až tří sestupujících celků. „Je dobře, že je jasné, kolika týmů se změny dotknou. Hlavně naše sportovně-technická komise si oddechla. Otázka sestupů ale byla jasná od prvního kola. Jen se nevědělo, kolik celků opustí MSFL“, dodal sekretář krajského fotbalového svazu Josef Dvořáček.

Podle těchto slov by měla platit jedna ze dvou následujících variant

Varianta č.1 – z divize D sestoupí do krajského přeboru JMK - 2 mužstva:
V tom případě by ze třech 1. B tříd sestupovalo celkem 8 celků.
Varianta č.2 – z divize D sestoupí do krajského přeboru JMK - 1 mužstvo:
V tom případě by ze třech 1. B tříd sestupovalo celkem 7 celků.

P.S. Berte prosím, tyto informace s rezervou. Sice jsou postavené na konkrétním prohlášení sekretáře KFS, ovšem dokud vše nevyjde oficiálně černé na bílém, tak s určitostí nelze nic tvrdit.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu