FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Jak znáš náš klub?


Pravidla internetové vědomostní soutěže FO A. S. A. ES ÚNANOV, jež má název „JAK ZNÁŠ NÁŠ KLUB“ jsou velmi jednoduchá, zajímavých otázek se v bohaté historii klubu, českého nebo i světového fotbalu najde zcela jistě nespočetné množství a proto věříme, že tato novinka zaujme širokou fotbalovou veřejnost a bude naše stránky provázet několik následujících let.

Nová soutěžní kola, jejichž obsah se bude skládat ze tří otázek, budou povětšinou započata s ukončením předchozí otázky, nejpozději se zahájením podzimní části fotbalové sezóny a bude na ně možné odpovídat až do samotného závěru soutěžního ročníku.

Ze správných odpovědí se bude losovat výherce, jenž získá fotbalový míč!

Správnou odpověď, přesný počet výherců, případný termín losování, včetně charakteru výhry, se vždy dozvíte v textu.

Co se obsahu kladených otázek týká, tak ty budou, jak již bylo výše zmíněno, z převážné části složeny tak, že jedna bude zaměřena na události týkající se únanovské klubové historie, druhá se bude tázat na český a třetí světový fotbal. V některých případech bude vyžadována přesná odpověď bez jakékoliv nápovědy, ovšem většinou budou soutěžícím nabídnuty určitě možností, ze kterých budou moci vybírat, ale pozor, může se totiž stát, že někdy bude správně pouze jedna, jindy zase dvě, tři, dokonce i všechny, naopak není vyloučeno, že ani jedna!

Přejeme příjemnou zábavu a hodně štěstí při losování.