FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 3
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Zimní příprava před zahájením jarní sezóny 2004/2005

Kategorie: Archív » Sezóna 2004/2005

Sobota 8. 1. 2005 první trénink.

Účast vedení - Aleš Richter, Jan Krištof.
Hráči - Roman Jelínek, Robin Beck, Milan Peca, Radek Andorko, Roman Bulín, Jan Vlk, Tomáš Dřevojan, Radek Wirgler, Marek Tunka, Eda Slepánek.
Program: Kondiční výběh ke „Mlejnku“ a fotbálek na horním hřišti.

Sobota 15. 1. 2005 trénink.

Účast vedení - Aleš Richter, Jan Krištof, Franta Vlk.
Hráči - Eda Slepánek, Radek Andorko, Roman Bulín, Robin Beck, Radek Wirgler, Tomáš Wiezner, Milan Peca, Vlasta Hejda, Marek Tunka. Program: Kondiční běh v okolí hřiště, fotbálek na dva doteky, kondiční běh a odehrání poločasu normálního utkání s dorostem (vítězství 3:2 branky - Slepánek, Beck, Krištof Jan).

Sobota 22. 1. 2005 trénink.

Účast vedení - Aleš Richter.
Hráči - Radek Wirgler, Radek Andorko, Eda Slepánek, Michal Kavka, Pavel Bulín, Marek Tunka, Vlasta Hejda.
Program: Bulín a Slepánek absolvovali trénink s áčkem, ostatní kondiční výběh v okolí hřiště a krátký fotbálek.

Sobota 29. 1.2005 trénink.

Účast vedení - Aleš Richter, František Vlk.
Hráči - Radek Wirgler, Robin Beck, Roman Bulín, Milan Peca, Tomáš Wiezner, Honza Vlk, Petr Diviš, Radek Andorko, Eda Slepánek, Marek Tunka.
Program: Kondiční běh v okolí hřiště, malý fotbálek, opět kondiční běh a odehrání poločasového utkání s dorostem (vítězství 7:1, branky - Krotký 2x, Wirgler, Wiezner, Diviš, Tunka, Slepánek, který navíc kopal penaltu, ale neproměnil ji).

Sobota 5. 2. 2005 trénink.

Účast vedení - Aleš Richter, Franta Vlk, Honza Krištof.
Hráči - Pavel Bulín, Eda Slepánek, Petr Trávníček, Tomáš Dřevojan, Roman Bulín, Honza Vlk, Milan Peca.
Program: Kondiční běh v okolí hřiště, fotbálek na spodním hřišti a opět kondiční běh.

Neděle 6. 2. 2005 úvodní zápas zimního turnaje v Příměticích.

Přímětice - A. S. A. ES ÚNANOV "B" 0:1 (0:0)

Branka: 65 minuta Vlasta Hejda. Sestava: Pavel BULÍN - Milan PECA, Jan VLK, Roman BULÍN, Vojta ŠEBELA - Eda SLEPÁNEK, Robin BECK, Tomáš REŽŇÁK, Radek WIRGLER - Jiří VLK ml., Tomáš WIEZNER.
Střídání: 41. min. Jan KUDLA (Pavel Bulín)
41. min. Petr TRÁVNÍČEK (Vojta Šebela)
41. min. Tomáš DŘEVOJAN (Tomáš Režňák)
41. min. Vlasta Hejda (Tomáš Wiezner)
63. min. Pavel Bulín (Radek Wirgler).

Poměrně vydařené první utkání zimní přípravy. V sestavě s několika dorostenci, jsme domácí v prvním poločase jasně přehrávali a vytvořili jsme si minimálně čtyři čisté vyložené šance. Postupně je však zahodili Beck střelou těsně mimo, Wieznerovi samostatný nájezd brankář chytil, Jirka Vlk volil před prázdnou brankou ještě přihrávku na obsazeného Režňáka a Beck z dalšího samostatného úniku neprostřelil gólmana. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná a domácí mohli rozhodnout po samostatném úniku. Nedali a naopak my jsme vstřelili rozhodující branku, když po přihrávce Becka šel sám do úniku Hejda a dokázal přehodit padajícího brankáře. Hned z další naší šance trefil Slepánek po rohu a dobrém zákroku brankáře břevno domácí branky.

Sobota 12. 2. 2005 trénink.

Účast vedení - Aleš Richter, Honza Krištof, Franta Vlk.
Hráči - Honza Vlk, Robin Beck, Roman Bulín, Miloš Pojer, Eda Slepánek, Milan Peca, Marek Tunka, Petr Trávníček. Tomáš Wiezner.
Program: Z důvodu špatného počasí (déšť) a předchozí oblevy se hrál pouze fotbálek na dosti nevyhovujícím terénu.

Sobota 19. 2. 2005 trénink.

Účast vedení - Aleš Richter, Franta Vlk.
Hráči - Robin Beck, Radek Wirgler, Roman Bulín, Eda Slepánek, Milan Peca, Jan Vlk, Marek Tunka, Miloš Pojer, Michal Pojer, Radek Andorko.
Program: Kondiční běh v okolí hřiště, rozvoj výbušnosti a rychlosti, fotbálek.

Neděle 20. 2. 2005 zápas zimního turnaje v Příměticích.

Višňové - A. S. A. ES ÚNANOV "B" 2:3 (1:2)

Branky: 22. minuta Jiří Vlk, 68. minuta Eda Slepánek, 72. minuta Michal Pojer.
Sestava: Jan KUDLA - Radek ANDORKO - Milan PECA, Roman BULÍN, Jan VLK - Eda SLEPÁNEK, Robin BECK, Marek TUNKA, Radek WIRGLER - Jiří VLK ml., Miloš POJER.
Střídání: 45. minuta Michal Pojer (Radek Wirgler)
63. minuta Tomáš Režňák (Miloš Pojer)

Druhý zápas na turnaji jsme odehráli proti vítězi předchozích tří ročníků, mužstvu s ambicemi na postup do krajské soutěže, proti celku Višňové. Ti tento zápas neodehráli v kompletním složení, ale i tak bylo naše vítězství dosti překvapivé.
V první půli se hrál dobrý fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Do vedení šel soupeř po výborně zahrané standardce. Z protiútoku však vyrovnal, po přihrávce Wirglera a skvělé individuální akci Jiří Vlk. Hosté šli opět do vedení po standardce a vlastním gólu Becka. Ve zbytku poločasu nastřelil Jirka Vlk tyčku, Beck nezakončil dobrou šanci a opět Vlk přestřelil v nadějné pozici. Hosté nastřelili také tyč naší branky.
Do druhého poločasu nastoupila Višňová velice aktivně a naši hráči se patnáct minut pouze bránili. Z tohoto tlaku však vytěžil soupeř pouze další tyčku. Poté se hra pomalu vyrovnávala a do šance se dostal střídající Michal Pojer. Nepřehodil však vybíhajícího brankáře. Vyrovnání přišlo po našem přímáku, kdy se v šestnáctce nejlépe zorientoval Slepánek a prostřelil brankáře. Vítěznou branku vstřelil Michal Pojer do prázdné branky, když špatnou rozehrávku využil Režňák, který přehozením brankáře přihrál právě Pojerovi. Ve zbytku zápasu jsme již Višňovou nepustili do vážnější šance.

Sobota 26. 2. 2005 trénink.

Účast vedení - Aleš Richter, Honza Krištof, Franta Vlk.
Hráči - Honza Vlk, Robin Beck, Pavel Bulín, Miloš Pojer, Eda Slepánek, Honza Kudla, Marek Tunka, Tomáš Wiezner, Vlasta Hejda, Radek Andorko, Petr Diviš, Michal Kavka.
Program: Kondiční běh v okolí hřiště, fotbálek na dva doteky, opět kondiční běh na hřišti a ve zbytku tréninku fotbal 2 x 25 minut.

Neděle 27. 2. 2005 zápas zimního turnaje v Příměticích.

Šatov "A" - A. S. A. ES ÚNANOV "B" 4:2 (1:1)

Branky: 22. minuta Robin Beck, 75. minuta Honza Vlk.
Sestava: Pavel BULÍ N - Radek Andorko - Tomáš WIEZNER, Jan VLK, Roman BULÍN - Eda SLEPÁNEK, Robin BECK, Marek TUNKA, Petr DIVIŠ - Michal POJER, Miloš POJER.
Střídání: 41. minuta Honza Kudla (Pavel Bulín)
45. minuta Vlasta Hejda (Marek Tunka)

V dalším zápase zimního turnaje jsme nastoupili proti vedoucímu mužstvu okresního přeboru Znojemska, mužstvu ze Šatova. Hrálo se na dosti těžkém terénu a i z toho úvodu byl začátek dosti opatrný z obou stran. První větší šanci jsme měli my, ale brankář hostí pěknou Tunkovu střelu zázračně chytil. Do vedení jsme šli po střele Becka, kterou tečoval hostující obránce. Šatovští přidali a ještě do poločasu se jim podařilo vyrovnat po chybě v naší obraně. Druhý poločas jsme začali docela dobře, ale hosté z první šance šli do vedení. Poté se nám zranil Andorko a zápas jsme dohrávali v deseti. V této části utkání byl Šatov mnohem lepší a vstřelil další dvě branky. Nám se podařilo hru vyrovnat až v konci utkání a korigovat výsledek. Po dobré přihrávce Becka střílel Vlk, brankář míč vyrazil a Vlk svým důrazem dotlačil míč do brány.

Sobota 5. 3. 2005 trénink.

Účast vedení - Aleš Richter, Honza Krištof.
Hráči - Honza Vlk, Robin Beck, Miloš Pojer, Honza Kudla. Petr Trávníček, Michal Pojer, Marek Tunka, Vlasta Hejda, Radek Andorko, Milan Peca, Michal Kavka, Roman Bulín.
Program: Trénink na hale ČAS Znojmo od 14,30 do 16,00. Úvodní půlhodina věnovaná rozvoji rychlosti a krátkým sprintům. Ve zbytku hra na dva doteky a fotbálek.

Neděle 6. 3. 2005 zápas zimního turnaje v Příměticích.

Mikulovice - A. S. A. ES ÚNANOV "B" 4:0 (2:0)

Sestava: Jan KUDLA - Radek ANDORKO - Milan PECA, Roman BULÍN, Jan VLK - Eda SLEPÁNEK, Robin BECK, Marek TUNKA, Miloš POJER - Michal POJER, Vlasta HEJDA.
Střídání: 41. minuta Pavel Bulín (Honza Kudla)
41. minuta Jiří Vlk (Michal Pojer)
41. minuta Tomáš Wiezner (Radek Andorko)
50. minuta Tomáš Režňák (Miloš Pojer)

Absolutně nejhorší zápas ze všech dosud odehraných na turnaji. Hned z prvního útoku jsme si vstřelili vlastní branku. Další branku jsme inkasovali po rohu a chybě v obraně. Hned po začátku druhé půle jsme opět inkasovali. Poslední branku jsme dostali po rychlém protiútoku. Sami jsme si za celý zápas nevypracovali jedinou vyloženou brankovou příležitost.

Sobota 12. 3. 2005 zápas zimního turnaje v Příměticích.

Oleksovice - A. S. A. ES ÚNANOV "B" 6:2 (2:1)

Sestava: Pavel BULÍN - Milan PECA, Jan VLK, Roman BULÍN, T. WIEZNER - Eda SLEPÁNEK, Robin BECK, Petr DIVIŠ, Marek TUNKA - Miloš POJER, Vlasta HEJDA.
Střídání: 41. minuta Honza Kudla (Pavel Bulín)
41. minuta Michal Pojer (Miloš Pojer)
70. minuta Michal Ďuriš (Vlasta Hejda)

Další nepovedený zápas proti účastníkovi okresního přeboru. Hned na začátku utkání trefil po chybě hostu Hejda tyč. Poté zachránil párkrát zázračně Bulín. Do vedení 2:0 se soupeř dostal po našich hrubých chybách. Ještě do poločasu snížil po chybě brankáře Hejda. V nástupu do druhého poločasu jsme dvakrát inkasovali. Poté snížil Michal Pojer, ale opět jsme dvakrát inkasovali. Na turnaji jsme obsadili konečné páté místo.

Sobota 19. 3. 2005 trénink.

Účast vedení - Aleš Richter, Honza Krištof, Franta Vlk. Hráči - Pavel Bulín, Eda Slepánek, Honza Kudla, Milan Peca, Marek Tunka, Vlasta Hejda. Program: Kondiční běh v okolí hřiště, rozvoj rychlosti a výbušnosti, vytrvalostní běh a fotbálek.

Neděle 20. 3. 2005 přípravný zápas.

A. S. A. ES ÚNANOV "B" - Mramotice 2:2 (1:1)

Branky: Vlasta Hejda, Jiří Vlk ml.
Sestava: Pavel BULÍN - T. WIEZNER, Jan VLK, Roman BULÍN, Milan PECA - Eda SLEPÁNEK, Robin BECK, Marek TUNKA, Radek VVIRGLER - Michal POJER, Vlasta HEJDA.
Střídání: 46. minuta Honza Kudla (Pavel Bulín)
46. minuta Vojta Fiala (Tomáš Wiezner)
46. minuta Jiří Vlk ml. (Michal Pojer)
30. minuta Tomáš Dřevojan (Roman Bulín)
80. minuta Josef Vlk (Vlasta Hejda)

K přípravě na domácím hřišti jsme si pozvali tradičního soupeře, mužstvo z nedalekých Mramotic. Utkání jsme začali o poznání lépe a v úvodních deseti minutách neproměnili své tutovky Beck, dvakrát Hejda a Pojer. Hosté z prvního náznaku šance po chybě brankáře vstřelili branku. Nám se po pěkné akci Slepánka s Hejdem podařilo vyrovnat. Druhý poločas byl úplně stejný. My jsme pálili jeden samostatný nájezd za druhým (Hejda, Jirka Vlk, Beck) a hosté se po jedné střele opět dostali do vedení. Vyrovnání přišlo po důrazném napadání hostující obrany a dobrém zakončení z kopačky Jirky Vlka. Na konečné remíze měl obrovský podíl výborný hostující brankář.

Sobota 26. 3. 2005 trénink.

Účast vedení - Aleš Richter, Honza Krištof.
Hráči - Pavel Bulín, Eda Slepánek, Milan Peca, Marek Tunka, Radek Andorko, Vlasta Hejda, Jan Vlk, Tomáš Wiezner, Robin Beck, Tomáš Dřevojan, Michal Kavka.
Program: Kondiční běh v okolí hřiště, rozvoj rychlosti a výbušnosti, střelba na branku a fotbálek.

Neděle 27. 3. 2005 přípravný zápas.

A. S. A. ES ÚNANOV "B" - A. S. A. ES únanov "dorost" 1:3 (0:2)

Branka: Petr Diviš.
Sestava: Pavel BULÍN - Radek ANDORKO - Jan VLK, Roman BULÍN, Milan PECA, Eda SLEPÁNEK, Robin BECK, Petr DIVIŠ, Radek WIRGLER - Tomáš WIEZNER, Tomáš DŘEVOJAN.
Střídání: 41. minuta Honza Kudla (Pavel Bulín)
41. minuta Michal Kavka (Tomáš Wiezner)
50. minuta Pavel Bulín (Petr Diviš)

Poslední přípravný zápas před ostrým startem do jarní sezóny jsme odehráli na horním hřišti proti našemu dorostu. K tomuto utkání jsme nastupovali v neúplné sestavě a proti dobře hrajícímu soupeři se nám příliš nedařilo. V úvodu nám rozhodčí "Šimák" neodpískal penaltu za faul na Becka. Dorostenci se dostali do dvoubrankového náskoku během pěti minut po dvou hrubých chybách naší obrany. V prvním poločase nastřelil břevno Wirgler. Druhý poločas se hrál pod naší taktovkou, ale šance neproměnil Vlk a z následné dorážky ani Peca. Z trestného kopu snížil Diviš, ale i přes spoustu dalších šancí jsme nevyrovnali a v závěru po otřesné chybě Vlka, stanovili dorostenci konečné skóre utkání.

JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE

Konice - ÚNANOV „B“ 2:0 (1:0)

Sestava: Jan KUDLA (2) - Radek ANDORKO (2) - Milan PECA (2), Roman BULÍN (2), Jan VLK (2), - Radek WIRGLER (2), Robin BECK © (2), Marek TUNKA (2), Eda SLEPÁNEK (2) - Miloš POJER (2), Vlasta HEJDA (2).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Ž. K. - Jan Kudla, Milan Peca
Náhradníci: Tomáš Dřevojan (2) - hrál od 55. min. za M. Pojera
Pavel Bulín - do hry nezasáhl
Rozhodčí: Dvořák

Úvodní zápas jarní části sezóny jsme odehráli za nádherného počasí na "otřesném" hřišti v Konicích. Tento drnovatý a hrbolatý terén příliš nepřál technické hře, která byla z obou stran dost špatná. Domácí nakonec vytěžili z minima maximum a zvítězili. První poločas jsme hráli proti větru a proti nezvykle velkému převýšení hřiště. Za celou půli udělal náš brankář jedinou chybu při odkopu, kterou musel řešit následným faulem. Přímý kop jsme odvrátili na roh, z kterého přímo domácí nastřelili pouze tyčku, ale odražený míč, jež jsme nedokázali odvrátit se již domácí, střelou do šibenice ujali vedení. Ve zbytku poločasu se hra rozdrobila do spousty faulů a žádné mužstvo si už nevypracovalo brankovou příležitost. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem vyrovnat i s pomocí větru v zádech a odvézt tak z Konic nějaký ten bodík. Naše záloha začala přehrávat své protivníky a hra se většinou odvíjela pouze na polovině domácích. Z tohoto tlaku jsme však vytěžili pouze několik standardních situací, které jsme ovšem proti dobře hlavičkujícím domácím zadákům nedokázali proměnit v kýžený vyrovnávací gól. Do dvou výhodných střeleckých pozic se dostal Hejda, ale obě zakončil nedůrazně a domácí brankář neměl problémy s jejich zneškodněním. V závěrečné minutě se domácí dostali do ojedinělého protiútoku a po autovém vhazování se nepokrytému hráči domácích podařilo vstřelit rozhodující branku utkání.

ÚNANOV „B“ - Micmanice 2:1 (0:0)

Sestava: Pavel BULÍN (5) - Radek ANDORKO (3) - Milan PECA (4), Jan VLK (4), Tomáš WIEZNER (3) - Radek WIRGLER (3), Robin BECK © (3), Tomáš REŽŇÁK (3), Eda SLEPÁNEK (3) - Tomáš DŘEVOJAN (2), Vlasta HEJDA (2).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Branky: Radek Wirgler z penalty, Jan Vlk
Náhradníci: Honza Kudla - do hry nezasáhl
Marek Tunka (3) - hrál od 46. min. za T. Dřevojana
Michal Rychlík - hrál od 80. min za V. Hejdy
Rozhodčí: Berka

Úvodní jarní domácí zápas jsme sehráli na odlehčovacím hřišti za dosti větrného počasí. Vzhledem k narůstající ztrátě v tabulce byl zápas s Micmanicemi mimořádně důležitý a mohl v případě naší bodové ztráty hodně napovědět o sestupu. S ohledem na svoji důležitost, začal zápas dosti opatrně na obou stranách. Na těžkém terénu se žádnému mužstvu nedařila kombinace a tak naše nastřelená tyčka byla spíše dílem náhody než nějaké kombinační akce. V první půli tak hosté zahrozili střelami z dálky a my dobře zahranými standardními situacemi, ale bezbrankový stav se do poločasu nezměnil. Druhou půli jsme začali aktivněji a výsledkem bylo vedení. Po zbytečném faulu brankáře proměnil pokutový kop Wirgler. Po obdržené brance zvýšili hosté aktivitu, ale nám se po standardce a následném závaru podařilo zvýšit vedení. Trefil se přes hlavu obránce Vlk. Od tohoto momentu nás hosté zatlačili a vypracovali si dost brankových příležitostí. Některé neproměnili svojí zbrklostí, ale většinu jim zlikvidoval výtečně chytající brankář Bulín. Jednou nás zachránila tyčka a následný skvělý zákrok stopera Andorky. Hosté snížili deset minut před koncem, ale ve zbytku času jsme doslova s vypětím všech sil důležité vítězství udrželi.

Mikulovice - ÚNANOV „B“ 2:0 (0:0)

Sestava: Pavel BULÍN (3) - Radek ANDORKO (3) - Milan PECA (3), Roman BULÍN (3), Jan VLK (3), - Radek WIRGLER (2), Robin BECK © (2), Marek TUNKA (2), Eda SLEPÁNEK (2) - Tomáš DŘEVOJAN (2), Vlasta HEJDA (2).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Ž. K. - Jan Vlk, Radek Wirgler
Náhradníci: Miloš Pojer (2) - hrál od 50. min. za T. Dřevojana
Jarda Hruška - hrál od 70. min. za M. Tunky
Josef Vlk - hrál od 80. min. za J. Vlka
Rozhodčí: Fouček

V dalším mistrovském zápase jsme sehráli derby utkání v nedalekých Mikulovicích. Na jejich nepříliš oblíbeném hřišti se těžko získávají nějaké bodíky, ale my jsme přijeli s cílem nějaký vybojovat, což se nám nakonec nepodařilo. Utkání začalo pro nás dost nepříjemně a v desáté minutě po běžném souboji v naší šestnáctce odpískal rozhodčí k překvapení všech penaltu pro domácí a ještě přidal našemu Wirglerovi žlutou kartu. Spravedlnosti učinil zadost brankář Bulín tím, že tuto penaltu chytil. Nám se naskytla šance, když Beck vysunul Hejdu, ale ten netrefil ani branku. Další naše šance měli Beck a Wirgler, ale jejich střely těsně minuly branku. Největší šanci však měl pět minut před poločasem Wirgler. Po faulu na Vlka kopal penaltu, ale jeho nepříliš umístěnou střelu domácí brankář vyrazil. Po poločase jsme chtěli udržet minimálně remízu a pokud možno vyrážet do brejků. Tato taktika, se námi dařila jen z části. Remízu jsme drželi až do sedmdesáté minuty. Domácí se dostali do rychlého protiútoku a po chybě Wirglera se ujali vedení. Naši hrotoví hráči se ve druhé půli vůbec nedokázali prosadit a tak vstřelení vyrovnávací branky bylo pouze naším zbožným přáním. V nastaveném čase po další chybě Wirglera domácí druhou brankou rozhodli o svém vítězství.

ÚNANOV „B“ - Dobšice 0:4 (0:1)

Sestava: Jan KUDLA (2) - Radek ANDORKO (2) - Tomáš WIEZNER (2), Pavel HOŘÁK (2), Roman BULÍN (2) - Radek WIRGLER © (2), Petr DIVIŠ (2), Marek TUNKA (2), Eda SLEPÁNEK (2) - Miloš POJER (3), Vlasta HEJDA (2).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Náhradníci: Pavel Bulín - do hry nezasáhl
Tomáš Dřevojan (2) - hrál od 50. min. za V. Hejdy
Petr Vlk- hrál od 75. min za P. Diviše
Milan Peca - do hry nezasáhl
Rozhodčí: Sklenský - Beneš - Adamov

Dohrávaný zápas úvodního jarního kola jsme z taktických důvodů odehráli na horním hřišti proti vedoucímu mužstvu tabulky, výborným Dobšicím. Hrou na menším a méně kvalitním hřišti jsme chtěli eliminovat sílu soupeře, což se nám nakonec nepovedlo a zápas se i díky našim chybám v závěru stal nakonec jasnou záležitostí hostí. Úvod však na tak krutou porážku nevypadal a prvních dvacet minut bylo více než vyrovnaných. Dokonce jsme oprávněně požadovali odpískaní penalty. Rozhodčí ji však nepískl a hosté šli po první vážnější šanci do vedení střelou z hranice šestnáctky. Druhou půli jsme chtěli odehrát co nejdéle bez další inkasované branky a sami se pokusit o vyrovnání a zisk nějakého bodíku. Tato naše snaha však vzala za své hned po deseti vteřinách hry. Naši hráči jako by byli ještě v kabinách a hosté tak dorazili míč bez problémů do branky, po střele do břevna. Od tohoto momentu se naše hra rozsypala a hosté si v klidu pohlídali zisk dalších tří bodů. Po chybě celé naší obrany, včetně brankáře jsme inkasovali třetí branku a v samotném závěru po rohu a podběhnutí míče brankářem vstřelil poslední branku zápasu výborně hrající hostující Bitala, autor hattricku.

ÚNANOV „B“ - Blížkovice 3:1 (2:0)

Sestava: Pavel BULÍN (3) - Pavel HOŘÁK (3) - Milan PECA (3), Roman BULÍN (4), Eda SLEPÁNEK (3) - Petr DIVIŠ (3), Robin BECK © (3), Ivan VYSKOČIL (3), Lubor BÁRTA (3) - Kamil BÁRTA (3), Jiří VLK (4).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Branky: Jiří Vlk, Petr Diviš, Ivan Vyskočil
Ž. K. - Miloš Pojer 2x, Pavel Hořák
Č. K. - Miloš Pojer
Náhradníci: Honza Kudla - do hry nezasáhl
Radek Wirgler (3) - hrál od 60. min. za L. Bárty
Miloš Pojer (3) - hrál od 55. min za K. Bárty
Radek Andorko - hrál od 75. min. za J. Vlka
Rozhodčí: Černý

Po páteční porážce v dohrávce s Dobšicemi jsme do hodně důležitého zápasu proti Blížkovicím nastupovali posílení o několik hráčů áčka s vědomím, že z tohoto utkání musíme vytěžit všechny tři body, tolik potřebné v boji o záchranu. Od začátku utkání jsme diktovali tempo hry a hned v páté minutě jsme šli do vedení. Chybu v rozehrávce hostů využil výborně hrající dorostenec Jirka Vlk. Druhou branku jsme přidali ve 21. minutě, kdy faul na Vyskočila na hranici šestnáctky potrestal výborně kopnutým přímákem Petr Diviš. Do poločasu ještě neproměnil tutovku Beck a hosté zahrozili několika nedotaženými pološancemi. Druhou půli jsme začali tradičně špatně a hned v jejím začátku odpískal rozhodčí dosti přísnou penaltu, kterou hosté proměnili. Naštěstí o několik okamžiků později jsme tu samou výhodu dostali my a Vyskočil ji bezpečně proměnil. Ve zbytku zápasu jsme výsledek kontrolovali a neproměnili několik velkých šancí (dvakrát Pavel Hořák, Diviš). Zbytečnou tečkou byla červená karta, po vyprovokování od vyloučeného hostujícího hráče, pro Pojera.

Bantice - ÚNANOV „B“ 4:1 (2:0)

Sestava: Jan KUDLA (3) - Radek ANDORKO (2) - Milan PECA (3), Stanislav BAJGL (2)., Michal RYCHLÍK (2) - Aleš SVOBODA (2), Robin BECK © (2), Tomáš REŽŇÁK (2), Eda SLEPÁNEK (2) - Tomáš DŘEVOJAN (2), Jarda HRUŠKA (2).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Branky: Aleš Svoboda
Náhradníci: Vojta Fiala (3) - hrál od 46. min. za Standy Bajgla
Petr Vlk - hrál od 70. min. za J. Hrušky
Josef Vlk - hrál od 80. min. za T. Dřevojana
Rozhodčí: Zemek

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Bantic. Vinou zranění, pracovního vytížení a výpomoci u áčka jsme se museli obejít bez několika hráčů základní sestavy a proto naše jedenáctka spíše připomínala naše dorostenecké mužstvo. V zápase se objevilo hned šest hráčů zapůjčených z dorostu. Do zápasu jsme vstoupili docela dobře a domácí nepustili do žádných vyložených brankových příležitostí. Sami jsme se snažili vyrážet do nebezpečných brejků. Tato taktika nám vycházela až do 25. minuty, v té se domácí po chybném odkopu Andorky dostali do rychlého útoku a ten s velkou dávkou štěstí proměnili ve vedoucí gól. Na tento gól mohl odpovědět Dřevojan, který šel po výborné přihrávce Režňáka sám na brankáře, ale svou šanci nedokázal proměnit. Domácí ještě do poločasu zvýšili své vedení. Druhou půli jsme začali tradičně špatně a během deseti minut jsme dvakrát inkasovali a tím bylo o osudu zápasu v podstatě rozhodnuto. Za rozhodnutého stavu jsme se však i my dostali k ohrožení domácí branky a Fiala po rohu nastřelil spojnici domácí branky. Alespoň ke vstřelení branky jsme se dostali po dobré střele aktivního Fialy, kterou brankář vyrazil a nedorozumění mezi domácími obránci využil k doražení míče do sítě dorostenec Svoboda. Ihned po tomto gólu jsme měli další velkou šanci, ale Fiala neviděl za sebou lépe stojícího Becka a "sebral" mu míč před prázdnou bránou, kterou však v těžší pozici minul.

ÚNANOV „B“ - Božice 5:1 (1:0)

Sestava: Pavel BULÍN (3) - Pavel HOŘÁK (3) - Milan PECA (3), Roman BULÍN (3), Jan VLK (3) - Radek WIRGLER (3), Petr DIVIŠ (3), Robin BECK © (3), Miloš POJER (3) - Jiří DOČEKAL (5), Jiří VLK (4).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Branky: Jiří Dočekal 3x (1x z penalty), Pavel Hořák, Jan Vlk
Ž. K. - Jan Vlk
Náhradníci: Honza Kudla - do hry nezasáhl
Eda Slepánek (3) - hrál od 60. min. za R. Wirglera
Tomáš Wiezner - hrál od 80. min za Honzy Vlka
Radek Andorko - hrál od 75. minuty za R. Bulína
Rozhodčí: Svoboda

K existenčnímu utkání jsme nastupovali proti Božicím, které byly na předposledním místě tabulky s náskokem jednoho bodu na naše mužstvo. V případě vítězství bychom se tak posunuli před našeho soupeře. Z toho důvodu jsme naši sestavu posilnili. Právě účast posil se nakonec ukázala jako rozhodující. Hráči áčka Dočekal a Hořák dohromady vstřelili čtyři z našich pěti branek (Dočekal vsítil hattrick). Do vedení jsme šli ve dvacáté minutě, kdy si na výbornou přihrávku Jirky Vlka naběhl Dočekal a vstřelil svůj první gól. Ve zbytku poločasu jsme však nepochopitelně přestali hrát a hosté nastřelili břevno naší branky a měli několik dalších šancí. Úvod do druhé půle nám vyšel netradičně dobře a po skvělé přihrávce Pojera zvýšil pět Dočekal. Hosté snížili, když Diviš ve zdi tečoval přímák hostí. Vedení jsme však rychle zvýšili, když přímák Diviše, dorážel do branky Honza Vlk. Od této branky se hra odvíjela již pouze na polovině soupeře a výsledkem byly další dvě branky. Nejprve centr na zcela volného Jirky Vlka zachytil rukou hostující obránce, za což byl vyloučen a penaltu proměnil bezpečně Dočekal. Skóre uzavřel do prázdné branky Hořák, když se dostal k míči, který brankář minul při odkopu. Další naše šance již zůstaly nevyužity.

Chvalovice - ÚNANOV „B“ 5:5 (1:3)

Sestava: Jan KUDLA (2) - Radek ANDORKO - Milan PECA (2), Aleš KROTKÝ (2), Roman BULÍN (2) - Petr DIVIŠ (3), Robin BECK © (3), Lubor BÁRTA (3), Eda SLEPÁNEK (2) - Jiří DOČEKAL (3), Jiří VLK (3).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Branky: Robin Beck 2x, Jiří Dočekal, Petr Diviš, Tomáš Režňák
Náhradníci: Tomáš Režňák (3) - hrál od 25. min. za Radka Andorky
Kamil Bárta - hrál od 65. min. za M. Pecu
Roman Jelínek - hrál od 80. min. za Edy Slepánka
Rozhodčí: Kněžíček - Adamov - Peřinka

Další z velmi důležitých utkání jsme sehráli ve Chvalovicích. Mužstvo bylo opět posíleno o několik hráčů áčka, a proto jsme v tomto utkání potřebovali nutně zvítězit a získat tři body potřebné k záchraně. To se nám však nakonec nepovedlo, i když jsme utkání borně rozehráli a dvacet minut před koncem jsme vedli rozdílem tří branek. Začátek byl z naší strany výborný, ale přesto se do vedení dostali domácí. Po špatné domluvě obrany s brankářem jsme odvraceli na roh, z kterého nehlídaný stoper domácích otevřel skóre. Od této chvíle jsme však přidali a výsledkem byly tři branky do poločasu. Nejprve se přesně trefil z přímáku Diviš, poté zakončil své sólo kličkou na brankáře a střelou prázdné branky Dočekal a skóre první půle uzavřel tečovanou střelou kapitán Beck. Do druhé půle však domácí nasadili svého elitního útočníka a ten dokonale rozebral naši obranu. Nejprve hned v úvodu potrestal zaváhání Pece při odkopu. Po této brance jsme předvedli skvělých pět minut a po dravém průniku Vlka zvyšoval Beck a o chvíli později utekl Režňák a vedli jsme o tři branky. To však byl začátek velkého obratu domácích, pod který se však podepsal špatným výkonem náš brankář a vlastně i celá obrana. Třetí gól dali domácí po katastrofální hrubce gólmana, který nikým neatakován neudržel nakopnutý míč a domácí ho po skrumáži dorazili. Další branku jsme dostali po střele, kterou brankář vyrazil, ale nedokázali jsme míč odkopnout do bezpečí a vrcholem všeho byla vyrovnávací branka, kterou jsme si dali sami. Odkop domácích nejprve špatně odehrál Krotký, Bulín v nouzi odkopával a jeho okop kontroloval náš brankář až do sítě...

MR Znojmo „B“ - ÚNANOV „B“ 7:2 (4:1)

Sestava: Pavel BULÍN (2) - Radek ANDORKO (3) - Milan PECA (2), Honza VLK (2), Michal KAVKA (2) - Jan KRIŠTOF (2), Robin BECK © (2), Miloš POJER (3), Jan TOIFL (2) - Vlasta HEJDA (2), Petr VLK (2).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Branky: Petr Vlk, Vlasta Hejda
Ž. K. - Jan Krištof, Petr Vlk
Náhradníci: Honza Kudla (2) - hrál od 46. min. za Petra Vlka
Michal Ďuriš - hrál od 75. min. za Michala Kavky

Druhý zápas v řadě venku jsme odehráli na hřišti v Oblekovicích, proti místnímu MR Znojmo B. Před týdnem zde dostalo pořádný nářez naše áčko a ani my jsme nebyli ušetřeni od debaklu. Domácí nastoupili posilněni o čtyři hráče áčka a my naopak bez mnoha hráčů našeho základu. V naší sestavě bylo pouze pět členů základního kádru a navíc za nás hráli i hráči, kteří již dlouho na hřišti nebyli. Zápas začal podle předpokladů a domácí nás přitlačili před naši šestnáctku. Několik šancí zahodili, ale do vedení šli v desáté minutě. Poté si slabší chvilku vybral i náš brankář a pustil za svá záda poměrně lehkou střelu. Po tomto gólu přišla i naše chvíle a po dobré kombinaci se k míči dostal Petr Vlk a s trochou štěstí se nám podařilo snížit. To však bylo z naší strany do poločasu vše a domácí ještě přidali další dva góly. Po změně stran jsme překvapivě začali dobře a domácí jsme chvíli potrápili. Snížit se nám podařilo Hejdou, který si naběhl na výborný centr Becka a hlavou vstřelil náš druhý gól. Po této brance jsme se mohli domácím přiblížit i na rozdíl jediného gólu, ale Honza Kudla svou velkou šanci neproměnil a od této doby se zápas vrátil do starých kolejí a domácí si vytvářeli jednu šanci za druhou. Výsledkem byly další tři góly v naší síti a několik dalších šancí, které buď zlikvidovala naše obrana, nebo brankář Bulín.

ÚNANOV „B“ - Štítary 2:5 (2:1)

Sestava: Jan Kudla (2) - Radek ANDORKO (2) - Milan PECA (3), Honza VLK (2), Luboš HAMMER - Tomáš REŽŇÁK (2), Robin BECK © (2), Miloš POJER (2), Aleš SVOBODA (2) - Vlasta HEJDA (2), Michal POJER (2).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Branky: Miloš Pojer, Radek Andorko
Náhradníci: Pavel Bulín - do hry nezasáhl
Michal Rychlík (2) - hrál od 25. min. za L. Hammra
Petr Vlk - hrál od 80. min. za Honzy Vlka
Rozhodčí: Berka

Další z existenčních utkání jsme zvládli pouze v prvním poločase. Tady se nám podařilo otočit nepříznivé skóre a kuriózním gólem Andorky strhnout v závěru poločasu vedení na naši stranu. Totálně nepovedená druhá půle však zhatila všechny naše šance na body v tomto utkání. V úvodu utkání se hrál spíše opatrný fotbal z obou stran. Jako první však udeřili hosté a po chybě obrany se ujali vedení. Vyrovnat se nám podařilo poměrně brzy, i když s velkou dávkou štěstí. Po faulu na Michala Pojera zahrával Hejda penaltu. Tradičně ji však neproměnil, ale vyražený míč se mu ještě podařilo vrátit před branku a Pojer dostal míč do branky. Do vedení jsme šli těsně před poločasem, kdy centrovaný míč Andorky z naší půle skončil po chybě brankáře v hostující brance. Druhý poločas se snahou neinkasovat branku se nám vůbec nepodařil. Hned v jeho úvodu hosté po centru vyrovnali. Po této brance měli obrovské šance Svoboda a Michal Pojer, ovšem přestřelili hostující branku a to se ukázalo jako rozhodující. Do vedení se hosté dostali po rychlém rozehrání standardky (zbytečný faul Vlka). Další branka přišla o chvíli později a skóre uzavřeli hosté v závěru utkání při naší snaze o zkorigování stavu a vstřelení kontaktního gólu.

Mramotice - ÚNANOV „B“ 0:0 (0:0)

Sestava: Jan Kudla (5) - (2) - Radek ANDORKO (2) - Jan TOIFL (4), Aleš HOLLER (3), Jan VLK (2), - Jan KRIŠTOF (3), Robin BECK © (4), Marek TUNKA (3), Radek WIRGLER (3) - Michal POJER (3), Miloš POJER (3).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Náhradníci: Tomáš Dřevojan (3) - hrál od 50. min. za J. Krištofa
Petr Vlk - hrál od 80. min. za Michala Pojera
Michal Kavka - do hry nezasáhl
Ž. K. - Jan Vlk Rozhodčí: Svoboda

Po domácí prohře se Štítary a "zázračné" výhře Božic v Příměticích byl pro nás zápas v Mramoticích hodně důležitý a museli jsme v něm bodovat pro uchování naděje na záchranu. V naší situaci jsme museli vše vrhnout do útoku a pokusit se zvítězit. To se nám nepodařilo, ale nakonec i uhraný bod nám zachoval ještě šanci na záchranu. První poločas se však více vydařil domácím, kteří také ještě nebyli definitivně v soutěži zachráněni. Ti spálili několik šancí, ale v hodně případech pohořeli na našem výborně chytajícím brankáři Kudlovi. Ten zlikvidoval samostatnou akci domácích zázračně nohou a i další střely chytal s velkou jistotou. Naši ojedinělou šanci, zlikvidoval zachycením míče rukou před pronikajícím Pojerem, domácí stoper. Druhý poločas však již byl daleko vyrovnanější a naši hráči se dostávali častěji do ohrožení domácí branky. Ti však využívali každou naši chybu k rychlým a velmi nebezpečným protiútokům. Ty však bud' zlikvidovala dobře hrající obrana, nebo výtečně chytající brankář a proto domácí nakonec nevstřelili žádnou branku. Sami jsme měli největší šanci druhého poločasu. Tři minuty před koncem se po průniku Miloše Pojera dostal k míči náš kapitán Beck, dokázal přejít přes domácího obránce, položil si i brankáře, ten však jeho přehození dokázal konečky prstů vyškrábnout.

ÚNANOV „B“ - Přímětice 6:2 (3:2)

Sestava: Jan KUDLA (3) - Radek ANDORKO (3) - Aleš HOLLER (3), Roman BULÍN (3), Lukáš BULÍN (3) - Radek WIRGLER (3), Petr DIVIŠ (3), Robin BECK © (3), Lubor BÁRTA (3) - Jiří DOČEKAL (4), Jiří VLK (3).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Branky: Jiří Dočekal 3x (1x z penalty), Vlasta Hejda 2x, Jiří Vlk
Ž. K. - Aleš Holler
Náhradníci: Pavel Bulín - do hry nezasáhl
Honza Toifl (3) - hrál od 46. min. za A. Hollera
Michal Pojer (3) - hrál od 50. min za Petra Diviše
Vlasta Hejda (3) - hrál od 60. min. za Jirky Vlka
Rozhodčí: Koudela

Poslední domácí utkání pro nás mělo přívlastek existenční a jen vítězství nám ještě mohlo zachovat naději na záchranu v soutěži. Navíc nám soupeřem byli hráči ze sousedních Přímětic, kteří měli jistotu účasti v dalším ročníku, a proto hráli bez jakýchkoliv problémů. My jsme do utkání vstoupili výborně a v páté minutě jsme šli do vedení, když střelu Becka vytlačil hostující brankář na tyč, ale dorážku poslal do sítě Jirka Vlk. Za několik málo okamžiků, však bylo po chybě obrany vyrovnáno. Do vedení jsme šli z penalty za faul na Becka, kterou proměnil Dočekal. Na rozdíl dvou branek upravil pěknou střelou z hranice šestnáctky opět Dočekal. Do poločasu se hostům ještě podařilo snížit z penalty po hraní rukou Romana Bulína. Druhou půli jsme opět začali lépe a po ose Wirgler a Beck vstřelil hlavou svoji třetí branku Jirka Dočekal. Hosté se dostali ještě do jedné šance, ale tu jsme dokázali ubránit. Ve zbytku druhého poločasu jsme již byli lepším mužstvem a dokázali jsme to vyjádřit i střelecky. Zbývající dvě branky přidal střídající Hejda. Nejprve využil krásnou přihrávku od Michala Pojera a skóre zakončil přehozením vybíhajícího brankáře po přihrávce od Dočekala.

Havraníky - ÚNANOV „B“ 6:1 (2:0)

Sestava: Jan KUDLA (1) - Aleš HOLLER (2) - Jan VLK (2), Roman BULÍN (2), Lukáš BULÍN (2) - Radek WIRGLER (2), Petr DIVIŠ (2), Robin BECK © (2), Michal POJER (2) - Jiří DOČEKAL (2), Kamil BÁRTA (2).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Branky: Jiří Dočekal (z penalty)
Ž. K. - Aleš Holler, Lukáš Bulín, Robin Beck
Č. K. - Lukáš Bulín
Náhradníci:
Rozhodčí: Fouček
Náhradníci: Jirka Vlk (2) - hrál od 46. min. za K. Bárty
Vlasta Hejda - hrál od 75. min. za Petra Diviše
Radek Andorko - do hry nezasáhl
Lubor Bárta - do hry nezasáhl

V zápase o všechno jsme předvedli katastrofální výkon a ani posily z áčka nám nijak nepomohly k vítězství. Po této ostudné porážce nás čeká

SESTUP!

NAPSALI O NÁS

Sezóna 2004/2005 napsali o nás

TABULKA STŘELCŮ JARA
1.Jirka Dočekal8
2.Vlasta Hejda3
3. - 6.Robin Beck2
3. - 6.Petr Diviš2
3. - 6.Jan Vlk2
3. - 6.Jiří Vlk2
7. - 14.Radek Andorko1
7. - 14.Pavel Hořák1
7. - 14.Miloš Pojer1
7. - 14.Tomáš Režňák1
7. - 14.Aleš Svoboda1
7. - 14.Petr Vlk1
7. - 14.Ivan Vyskočil1
7. - 14.Radek Wirgler1

CELKOVÁ TABULKA STŘELCŮ
ROČNÍKU 2004/2005
1.Jirka Dočekal9
2.Robin Beck5
3. - 4.Vlasta Hejda3
3. - 4.Jan Vlk3
5. - 7.Kamil Bárta2
5. - 7.Petr Diviš2
5. - 7.Jiří Vlk2
8. - 17.Radek Andorko1
8. - 17.Pavel Hořák1
8. - 17.Miloš Pojer1
8. - 17.Tomáš Režňák1
8. - 17.Eda Slepánek1
8. - 17.Aleš Svoboda1
8. - 17.Petr Vlk1
8. - 17.Ivan Vyskočil1
8. - 17.Tomáš Wiezner1
8. - 17.Radek Wirgler1

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ HRÁČŮ
V JARNÍ ČÁSTI SEZÓNY 2004/2005
HráčPočet
hodnocených
utkání
Obdržené
známky
Průměrná
známka
Jan Kudla82,2,3,2,2,5,3,12,5
Pavel Bulín55,3,3,3,23,2
Radek Andorko92,3,3,2,2,3,2,4,32,67
Milan Peca92,4,3,3,3,3,2,2,32,78
Aleš Holler33, 3,22,67
Jan Vlk82,4,3,3,2,2, 3,22,63
Roman Bulín82,3,3,4,3,2,3,22,75
Radek Wirgler92,3,2,2,3,3,3,3,22,56
Marek Tunka52,3,2,2,32,4
Robert Beck122,3,2,3,2,3,3,2,2,4,3,22,58
Ivan Vyskočil133
Jiří Dočekal45,3,4,23,5
Eda Slepánek82,3,2,2,2,3,2,32,38
Miloš Pojer82,2,3,3,4,3,2,32,75
Jiří Vlk ml.54,4,3,3,23,2
Michal Pojer42, 3, 3,22,5
Tomáš Wiezner23,22,5
Petr Diviš ml.62,3,3,3,3,22,67
Tomáš Řežňák43,2,3,22,5
Lukáš Bulín23, 22,5
Jan Toifl32,4,33
Jan Krištof ml.22,32,5
Vlasta Hejda62,2,2,2,2,32,17
Tomáš Dřevojan62,2,2,2,2,32,17
Lubor Bárta33,3,33
Pavel Hořák22,32,5
Jarda Hruška122
Standa Bajgl122
Michal Rychlík22,22
Vojta Fiala133
Michal Kavka122
Petr Vlk122
Kamil Bárta23,22,5
Aleš Svoboda22,22
Jednotlivé známky:
1 - otřesný, 2 - špatný, 3 - dobrý, 4 - výborný, 5 - excelentní

CELKOVÉ PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ HRÁČŮ
V SEZÓNĚ 2004/2005
HRÁČPOUobdržené známkyPZ
Jan Kudla1+82,2,2,3,2,2,5,3,12,5
Pavel Vybíral3+03,3,22,66
Pavel Bulín10+53,3,3,3,3,3,2,3,3,3,5,3,3,3,23
Radek Andorko11+93,3,3,2,3,3,2,2,2,2,2,2,3,3,2,2,3,2,4,32,55
Milan Peca9+92,2,3,2,3,2,2,3,3,2,4,3,3,3,3,2,2,32,61
Aleš Holler6+32,3,3,3,2,2,3,3,22,56
Jan Vlk12+82,3,3,3,2,3,3,2,3,2,2,2, 2,4,3,3,2,2,3,22,55
Roman Bulín12+82,3,3,3,3,3,2,3,2,2,3,3,2,3,3,4,3,2,3,22,7
Radek Wirgler5+93,3,2,3,2,2,3,2,2,3,3,3,3,22,57
Marek Tunka1+52,2,3,2,2,32,33
Robert Beck13+122,4,3,3,2,3,2,2,3,2,2,2,2, 2,3,2,3,2,3,3,2,2,4,3,22,52
Ivan Vyskočil1+13,33
Jiří Dočekal1+43,5,3,4,23,4
Eda Slepánek12+82,3,3,3,2,3,2,3,2,2,3,3,2,3,2,2,2,3,2,32,5
Miloš Pojer1+82,2,2,3,3,4,3,2,32,67
Jiří Vlk ml.2+52,3,4,4,3,3,23
Michal Pojer5+43,3,3,2,2,2,3,3,22,56
Tomáš Wiezner4+22,3,2,3,3,22.5
Petr Diviš6+63,3,2,3,2,2,2,3,3,3,,3,2,2,58
Tomáš Režňák3+42,2,3, 3,2,3,22,43
Lukáš Bulín1+23,3,22,67
Jan Toifl0+32,4,33
Jan Krištof0+22,32,5
Vlasta Hejda0+62,2,2,2,2,32,17
Tomáš Dřevojan7+62,3,3,2,2,2,3,2,2,2,2,2,32,31
Lubor Bárta8+32,3,3,3,2,3,2,3,3,3,32,73
Pavel Hořák0+22,32,5
Jarda Hruška0+122
Standa Bajgl0+122
Roman Jelínek1+022
Petr Trávníček4+02,3,2,32,5
Pavel Tunka1+033
František Fousek2+02,32,5
Libor Švejcar2+03,22,5
Michal Rychlík0+22,22
Vojta Fiala0+133
Michal Kavka0+122
Petr Vlk0+l22
Kamil Bárta8+22,3,2,3,2,3,2,2,3,22,4
Aleš Svoboda0+22, 22
Jednotlivé známky:
1- otřesný, 2 - špatný, 3 - dobrý, 4 - výborný, 5 - excelentní
POU - počet hodnocených utkání, PZ - průměrná známka

KONEČNÁ TABULKA SEZÓNY 2004/2005
1.Dobšice26102:2864
2.Mikulovice2647:2550
3.MR Znojmo „B“2672:3749
4.Štítary2661 :4441
5.Blížkovice2643:4641
6.Chvalovice2648:6634
7.Bantice2656:5631
8.Přímětice2649:5931
9.Mramotice2642:5130
10.Micmanice2645:5229
11.Havraníky2642:4928
12.Konice2635:4727
13.Konice2632:8425
14.A. S. A. ES ÚNANOV „B“2636:6623

Trenér: Aleš Richter - Asistent trenéra: Jan Krištof starší - Vedoucí mužstva: František Vlk

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu