FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Jaroslavice - ÚNANOV 0:3 (0:1)


Sestava: Stejskal - Vlk D., Adam, Kovář, Bulín L. - Bárta (81‘ Hruška), Diviš - Sivera (70‘ Čech), Stuchlík, Zifčák - Kohůt (74‘ Čapoun).
Rozhodčí: Palát - Petrucha - Valenta.

Nejdůležitější okamžiky zápasu

2‘ - Adam obdržel Ž. K. za řečnění.
13‘ - evidentní faul na Sivery v pokutové území domácích, ovšem s píšťalkou rozhodčího Paláta to nic neudělalo...
23‘ - Kohút zakončil útočnou akci Únanova přízemní střelou, kolem nohou gólmana, po uličce od Diviše, 0:1.
25‘ - Hosté nevyužili velmi nadějnou situaci, když Sivera postupoval z boku sám na brankáře, ale uspěchal přihrávku na Kohúta, jež byl v rychlém pohybu.
58‘ - Hostující Stuchlík učebnicově uvolnil Sivery, krásnou přihrávkou do křídelního prostoru, který poté, neméně přesně předložil míč Kohútovi, jež se v zakončení nezmýlil, 0:2.
84‘ - Zifčák byl faulován v šestnáctce domácích a asi proto, že už o nic víceméně nešlo, tak se ozval i hvizd rozhodčího a nařízenou penaltu následně proměnil Stejskal, 0:3.
88‘ - Hlavní rozhodčí dal na výkřik domácího diváka, avizujícího ofsajd, víc než na svého asistenta, který mu žádné porušení pravidel nesignalizoval a okradl tak hráče Únanova, Čapouna o naprosto regulérní gól!

Komentář trenéra J. Hanzálka

Po zodpovědném a disciplinovaném výkonu jsme vyhráli naprosto po právu. To i přesto, že nám sudí v 1. půli odepřel penaltu po nezpochybnitelném faulu, navíc domácím celkově evidentně víc přál. Navzdory tomu jsme hráče Jaroslavic za celé střetnutí pustili do jediné šance, kterou byl závar v naší šestnáctce v prvním poločase. Naopak my jsme si vytvořili ještě minimálně další tři vyložené příležitosti. Celkově jsem byl s výkonem celého týmu spokojený, ovšem teď musíme jak získané body, tak dobrý výkon potvrdit příští neděli před domácími diváky.

Pokud má někdo z přímých účastníků zápasu (hráči, trenéři, diváci) zájem ohodnotit výkon únanovských hráčů v daném utkání nebo se pouze podívat na to jakou známku obdržel ten, který hráč nechť si prosím klikne na odkaz.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu