FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 4
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Kohoutovice - Únanov 5:0 (3:0)


Sestava: Martin Vlk - J. Willmann, F. Dočekal, M. Tunka, P. Andorko - P. Zimmermann, J. Bezrouk, P. Rychlík, A. Andorko - P. Hobza (77‘ K. Krejčí), M. Tomek.
Náhradníci: K. Krejčí.
Ž. K.: 57‘ A. Andorko.
Rozhodčí: Jelínková.

Komentář trenéra Vladimíra Rychlíka

I k tomuto zápasu, ostatně jako na jaře již tradičně jsme odjeli v neúplné sestavě. Domácí nás hned od začátku přehrávali především, díky nakopnutým míčům za naši poněkud statickou obrannou linii. Hned ve 3. minutě nastřelili krásnou střelou břevno, pak přišla minuta osmá a my poprvé inkasovali po krásném centru a následné dorážce. Druhý gól padl v 17. minutě po standardce a balónu za obranu, který do naší sítě usměrnil hlavou nejvyšší hráč na hřišti. Třetí hřebík do rakve jsme si v 34. minutě zatloukli po rohu Kohoutovic sami vlastní brankou. Naopak nám se hra dopředu absolutně nedařila, útočníci nebyli schopni alespoň chvilku udržet míč ve své moci a navíc byli málo aktivní. V prvním poločase jsme vystřelili prakticky pouze asi 3x na branku domácích a nijak lepší, to nebylo ani po změně stran, kdy se obraz hry víceméně vůbec nezměnil. Sice jsme byli více na míči, ale do žádné kloudné šance jsme se nedostali. V 48. minutě po sice malém, ale rozhodujícím zaváhání naší obrany, jsme inkasovali čtvrtý gól. Hra byla v těchto chvílích notně rozkouskovaná, což nám docela vyhovovalo. Ve středu hřiště jsme domácí občas i přehrávali, ale dopředu to byla tragédie. Branku domácích jsme ohrožovali víceméně jen symbolicky, tedy až na krásnou střelu Bezrouka, po které domácímu brankáři nejspíše ještě nyní brní ruce, ovšem to na skóre nic nezmění. V 88. minutě jsme navíc inkasovali ještě pátý gól, nutno uznat, že po krásném centru z pravé strany, který domácí hráč posadil svému spoluhráči takříkajíc přímo na hlavu. Tímto utkáním jsme zakončili letošní sezónu, ve které neskončíme hůře nežli devátí, což nakonec není při těch potížích, s nimiž se dorost potýkal prakticky po celý rok, až tak nejhorší. Hráčům, kteří se podíleli na výkonech dorostu, patří naše poděkování a těm, co nás opouštějí, přejeme hodně štěstí v jejich dalším fotbalovém i osobním životě.

Pokud má někdo z přímých účastníků zápasu (hráči, trenéři, diváci) zájem ohodnotit výkon únanovských hráčů v daném utkání nebo se pouze podívat na to jakou známku obdržel ten, který hráč nechť si prosím klikne na odkaz.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu