FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Křenovice - Únanov A 4:2 (3:1)


Sestava: M. Stejskal - Z. Sivera, J. Adam, J. Kovář, L. Bulín - P. Diviš, L. Bárta - P. Kohút (64‘ L. Diviš), R. Stuchlík ©, M. Zifčák (72‘ P. Čech) - R. Čapoun.
Náhradníci: L. Diviš, P. Čech, D. Vlk.
Rozhodčí: Polášek - Válek - Marek.
Delegát: Lenfeld.

Nejdůležitější okamžiky zápasu

1‘ - hosté byli pravděpodobně ještě duchem v kabinách, neboť nashromáždili při dlouhém autu domácích hned několik chyb, tu největší Bulín, který podběhl míč jako žák. Kovář ho zase nedokázal odvrátit do bezpečí a po následném centru navíc hlavičkoval zcela osamocený domácí hráč..., 1:0.
7‘ - Bulín krásně našel diagonálním pasem Stuchlíka, jenž neméně pěkným volejem vyrovnal, 1:1.
21‘ - opět naprosto nepokrytý hráč Křenovic, na malém čtverci hostí usměrnil za Stejskalova záda povedený centr domácích, 2:1.
40‘ - druhá ze školáckých chyb únanovského Bulína v tomto utkání, když ten se snažil zachránit těžký míč ve hře místo toho, aby ho pustil do zázemí, čehož využili domácí k dalšímu centru do únanovské šestnáctky, kde to vše potvrdili chybující stopeři Kovář a Adam, 3:1.
47 ‘ - stoperská dvojice hostí předvedla repete, když oba její členové propadli v osobním souboji, 4:1.
62‘ - v tomto zápase neobvykle často chybující stoper Adam, vyrobil další neomluvitelnou hrubici, naštěstí pro hosty Stejskal svým zákrokem zabránil jisté brance.
67‘ - hostující Bárta prostřelil domácího brankáře z poměrně nevýhodného střeleckého úhlu, 4:2.

Komentář trenéra J. Hanzálka

Hráči utkání nezvládli jak po taktické, tak ani herní stránce, když se po hřišti ploužili, jako nesourodý celek, v němž si každý dělal, co chtěl a pokyny trenéra jakoby víceméně neexistovaly! Navíc přístup některých hráčů k zápasu byl naprosto nemyslitelný! Pokud by to šlo, tak jsem vystřídal celou jedenáctku! Možná je na čase hráčům důrazně připomenout, že v sestupové sezóně nestačilo k záchraně 31 bodů a proto je zapotřebí následující dva domácí duely s Modřicemi a Šatovem považovat za klíčové proto, abychom se nakonec ještě nenamočili do bojů o záchranu! K zisku bodů potřebujeme mimo jiné výrazně zlepšit defenzívu, neboť v posledních třech zápasech jsme obdrželi celkem devět branek. Na závěr musím ještě jednou zopakovat, že jsem byl opakovaně hrubě nespokojený nejen s výkonem, ale především s přístupem některých jedinců. Jména si prozatím nechám pro sebe, ale rozhodně budu mít celý příští týden nad čím přemýšlet...

Pokud má někdo z přímých účastníků zápasu (hráči, trenéři, diváci) zájem ohodnotit výkon únanovských hráčů v daném utkání nebo se pouze podívat na to jakou známku obdržel ten, který hráč nechť si prosím klikne na odkaz.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu