Sestava: V. Pikart - K. Stopka, R. Andorko, M. Tunka, Jan Vlk - J. Kuřitka, R. Janda, M. Štancl, Josef Vlk (70‘ R. Kinský) - L. Diviš, J. Dočekal.
Branky: Jiří Dočekal, Martin Štancl, J. Kuřitka 2x, M. Tunka.
Rozhodčí: Urban.
Delegát: Štěvica.

Komentář hrajícího trenéra Radka Andorky

Od začátku zápasu jsme byli lepší a přehrávali soupeře ve všech směrech a tomu odpovídal i stav po úvodním poločase, který jsme vyhráli 3:0. Ve druhé půli jsme trochu ukolébáni výsledkem, počali hrát příliš pasívně a soupeř toho okamžitě využil ke snížení. Naštěstí to nás probudilo a hned po inkasované brance jsme začali hrát opět svoji hru, za což jsme byli odměněni dalšími góly v síti soupeře a naprosto zaslouženě jsme nakonec zvítězili 7:2. Chtěl bych pochválit celé mužstvo za bojovnost a hlavně doufám, že navážeme na dobré výkony z posledních zápasů a uděláme maximum pro udržení ve 3. třídě, na kterou zcela jistě máme, ovšem musíme to potvrdit výsledky ve zbývajících utkáních.

Pokud má někdo z přímých účastníků zápasu (hráči, trenéři, diváci) zájem ohodnotit výkon únanovských hráčů v daném utkání nebo se pouze podívat na to jakou známku obdržel ten, který hráč nechť si prosím klikne na odkaz.