Aktuální výsledky
Informační tabule

MFK Modřice - ÚNANOV A 1:1 (0:1)

Sestava: V.Pikart - Josef Kovář, Oldřich Prágr, Lukáš Alexa, Sivera Z. - Lukáš Diviš, Radek Stuchlík, Petr Diviš, Martin Vlk, Lukáš Bulín - Roman Čapoun
Branky: Čapoun Náhradníci: Filip Seidl, Petr Čech, Tomáš Jelínek, Martin Tunka, Roman Kinský

Nedělní odpoledne 21.4.2013 jelo A-mužstvo o 3 body bojovat do Modřic. V podzimní měření jsme shodně remizovali, na domácí půdě s výsledkem poněkud "gólovějším" 3:3. Začátek utkání provázela opatrná hra z obou stran soupeřů. První vážnější akce přišla v 11. minutě, z našeho rohového kopu se trefil Čapoun 1:0. Ze strany domácích převládala důrazná hra s dobrou rozehrávkou. V některých soubojích, však docházelo k faulům, které sudí opomíjel a nechal plynout hru. Domácím se v první půli podařilo zahrozit po centrovaném míči, který si málem nešťastně srazil do vlastní brány. Naštěstí pro nás na brankové čáře zastoupil Pikarta Lukáš Alexa. V druhé půli se odehrála podobná situace, tentokrát to byl však Radek Stuchlík kdo odvracel branku v naší síti. V druhém poločase nás domácí zatlačili na naši vlastní polovinu hřiště a dokázali z tohoto tlaku vytěžit vyrovnávací branku 1:1. Domácí nás pouštěli nás pouze do rychlých brejků. V 80. minutě jsme se dostali do přečíslení 2 na 1, ovšem v obrovské šanci Lukáš Diviš zaváhal. V posledních minutách zápasu mohl sudí po zákroku na Čapouna odpískat penaltu, ale nestalo se tak. Díky výkonu rozhodčího bylo utkání z obou stran vyhrocené a tedy nervy pracovaly na plné obrátky, neboť neodpískal nesčetné fauly a hru rukou na obou stranách.