FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


MS Brno - Únanov A 2:1 (0:0)


Sestava: M. Stejskal - Z. Sivera, J. Adam, M. Hruška, D. Vlk - L. Bárta, P. Diviš - P. Kohút, R. Stuchlík ©, M. Zifčák (72‘ P. Čech) - R. Čapoun (84‘ M. Zika).
Rozhodčí: Tichánek - Zima J. - Polonec
Delegát: Spišák

Nejdůležitější okamžiky zápasu

10‘ - po dlouhém autu domácích, zachránil hosty gólman Stejskal.
44‘ - Diviš poté, co získal na středu hřiště míč, tak ho přímočaře vyvezl a následně jej takříkajíc „Divišovou ulicí“, předložil Čapounovi do výhodné gólové příležitosti, ovšem ten neměl optimálně seřízená mířidla a proto skončilo jeho zakončení mimo prostor domácí svatyně.
49‘ - Hruška obdržel žlutou kartu za držení protihráče.
52‘ - po dalekonosném autovém vhazování v podání D. Vlka, které prodloužil Čapoun, dostal hosty do vedení pohotový Kohút, 0:1.
66‘ - přinesla neomluvitelnou nezodpovědnost Zifčáka, jež se snažil v nebezpečném prostoru zahrát protihráči tzv. „na housle“, což samozřejmě domácí s díky využili a srovnali stav na 1:1.
80‘ - Spící Stejskal pozdě reagoval na dlouhý míč za obrannou linii, poté se snažil nefaulovat, jenže přišla křížná střela, která znamenala nejen vedení domácích, ale i konečnou výhru 2:1.

Komentář trenéra J. Hanzálka

První část utkání jsme zvládli výborně, co se taktické stránky týká a domácím dovolili pouhý náznak, ojedinělé šance. Navíc jsme krátce po přestávce vstřelili důležitý první gól, jenže o nedlouho přišla hrubá chyba Zifčáka, kterou jsme MS doslova darovali vyrovnání a ta, povzbuzena laciným gólem, rozhodla zápas ve svůj prospěch za pouhé dvě minuty, nutno dodat, že znovu po našem zaváhání. Vedení 2:1 si bez problémů postrážila, neboť náš herní projev se blížil výkonu boxera po těžkém knokautu.

Pokud má někdo z přímých účastníků zápasu (hráči, trenéři, diváci) zájem ohodnotit výkon únanovských hráčů v daném utkání nebo se pouze podívat na to jakou známku obdržel ten, který hráč nechť si prosím klikne na odkaz.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu