Muži B - okresní soutěž IV. třída - sezóna 2002/2003

Přípravná utkání A. S. A. ES ÚNANOV "B" před zahájením sezóny 2002/2003

Dobšice - A. S. A. ES ÚNANOV "B" 6:0 (2:0)

Sestava: P. Vybíral - M. Peca, O. Vyskočil, J. Vlk, P. Tunka - R. Wirgler, P. Diviš ml., P. Bulín, A. Holler - L. Fousek, R. Jelínek.
Náhradníci: J. Hruška, M. Kavka, J. Stehlík.

První přípravný zápas jsme sehráli na hřišti druhého mužstva loňské tabulky III. třídy okresní soutěže Znojemska v Dobšicích.Zápas se nám příliš nevydařil a pouze v prvním poločase jsme byli domácím vyrovnaným protivníkem. Vytvořili jsme si i několik šancí, z nichž hlavně P. Bulín přestřelil z malého vápna odkrytou hostující branku. Ve druhém poločase domácí prostřídali a naši jim svou pasivitou dovolili zcela ovládnout hru a celkové skóre začalo narůstat v náš neprospěch. Hráno 2. 7. 2002 na pískovém hřišti v Dobšicích.

Mramotice - A. S. A. ES ÚNANOV "B" 4:2 (1:2)

Sestava: T. Fučík - P. Tunka, O. Vyskočil, J. Vlk, P. Hruška - R. Wirgler, K. Bárta, P. Diviš ml.,L. Fousek - R. Jelínek, T. Polický.
Náhradníci: J. Hruška, M. Kavka, P. Trávníček, R. Šimák, P. Vybíral, A. Holler.
Střelci branek: Roman Jelínek a Petr Hruška

Další přípravný zápas jsme sehráli na hřišti dalšího účastníka III. třídy, na hřišti v Mramoticích.Zápas jsme zvládli lépe než předchozí v Dobšicích a domácím jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Hned z první akce utkání jsme se ujali vedení, když si střílený centr srazil do vlastní brány jeden z domácích hráčů. I v dalším průběhu jsme hráli aktivně a domácím nedovolovali dostávat se do šancí. Těm se podařilo vyrovnat po rychlé akci R. Kredatuse, který je v Mramoticích na hostování z Únanova. Ještě do poločasu nám zajistil vedení krásnou střelou Petr Hruška.Do druhé půle jsme sestavu prostřídali a domácí po zbytečném faulu našeho brankáře opět na Kredatuse vyrovnali z penalty. Poté se šance střídali a domácí se ujali vedení v závěru utkání. Ve snaze o vyrovnání jsme v poslední minutě nastřelili tyčku a domácí z následného rychlého protiútoku do otevřené obrany rozhodli o vítězi. Hráno 4. 7. 2002 na hřišti v Mramoticích.

Chvalovice - A. S. A. ES ÚNANOV "B" 0:6 (0:3)

Sestava: P. Vybíral - P. Trávníček, P. Šalamoun, J. Vlk, A. Holler - T. Wiezner, P. Diviš ml., L. Fousek, B. Machovec - R. Jelínek, M. Plaček.
Náhradníci: J. Hruška, O. Vyskočil, J. Stehlík.
Střelci branek: M. Plaček 3x, T. Wiezner, L. Fousek, J. Hruška.

I poslední zápas před začátkem sezony jsme sehráli na hřišti účastníka III. třídy, loni třetího celku tabulky, ve Chvalovicích.Domácí nastoupili bez několika hráčů základního kádru, což se odrazilo v jejich hře, kterou zcela ovládli naši, a skóre začalo narůstat v náš prospěch. Ve druhé půli se blýsknul hattrickem M. Plaček. Domácí jsme do vyložené brankové příležitosti nepustili.
Hráno 8. 7. 2002 na hřišti ve Chvalovicích.

PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE

ÚNANOV "B" - Křepice 1:1 (1:1)

SESTAVA: VYBÍRAL P. - ŠALAMOUN P. -TRÁVNÍČEK P., HOLLER A., VLK JAN - WIRGLER R., BULÍN PETR (C), DIVIŠ P., ŠVEJCAR L. - PLAČEK M., JELÍNEK R.Náhradníci: Hruška Jaroslav - hrál od 45. min. za Jelínka R.
Fousek Lukáš - hrál od 60. min. za Diviše P.
Peca Milan - hrál od 80. min. za Hollera A.
Střelec branky: Plaček Miroslav.

V úvodním utkání nového soutěžního ročníku nastoupilo proti soupeři z Křepic značně omlazené mužstvo a díky neproměňování i těch nejvyloženějších šancí, včetně pokutového kopu nedokázalo z tohoto zápasu vytěžit více než jeden bod za remízu. Po počátečním oťukávání se k velkému sólu odhodlal Plaček, kterého hostující hráči dokázali zastavit pouze faulem v pokutovém území. Penaltu však Bulín kopl pouze do tyče. V dalším průběhu prvního poločasu se hrálo bez větších brankových příležitostí. Vedení se naši hráči ujali ve 30. min., kdy samostatnou akci zakončil přesnou střelou Plaček. Hostům se podařilo vyrovnat o pět minut později, kdy proměnili nepřímý kop v našem pokutovém území. Do poločasu jsme si vypracovali pouze menší brankové příležitosti.

Do druhé půle vystřídal Jelínka v útoku Hruška a naši hráči začali hosty přehrávat a vytvářeli si dostatek brankových příležitostí. Plaček po další ze svých samostatných akcí nedokázal důrazně zakončit, Bulín přestřelil branku po výborné zpětné přihrávce, Hruška v nadějné pozici promáchl. Největší šanci měl střídající Fousek, který nedokázal z pěti metrů trefit zcela opuštěnou hostující branku po přihrávce Hrušky. Toto neproměňování se nám nemuselo vyplatit, když hosté v poslední minutě jen těsně minuli naši branku.Hráno 11. 8. 2002 na travnatém hřišti v Únanově.

Vranov nad Dyjí - ÚNANOV „B“ 0:8 (0:2)

SESTAVA: VYBÍRAL P. - ŠALAMOUN P. - PECA M., ŠVEJCAR L., VLK JAN - DIVIŠ PETR ml., BULÍN PETR (C), BULÍN R. - ŠIMÁK R. ml., HRUŠKA J., POJER M.
Náhradníci: Fousek Lukáš - hrál od 45 minuty za Vlka J.
Kavka Michal - hrál od 60. minuty za Šalamouna P.
Střelci branek: Hruška Jaroslav 3x, Pojer Michal 2x, Bulín Petr, Diviš Petr ml. (penalta), Šimák Radek ml.

První mistrovské utkání na hřišti soupeře sehráli naší hráči na náhradním hřišti v Lančově proti domácímu Vranovu nad Dyjí. Domácí jsou nováčky soutěže a ke dnešnímu zápasu nastoupili pouze s deseti hráči. Od začátku se naši hráči chopili taktovky utkání a to se odehrávalo z převážné části na polovině soupeře. Vypracovali jsme si velké množství brankových příležitostí, které z části vinou špatného terénu a z části vinou naší špatné koncovky zůstávaly nevyužity. Tyto šance pálili hlavně Hruška, Pojer a Bulín Petr. Vedení jsme se ujali ve 40. min. z nařízené penalty za faul na R. Bulína. Bezpečně jí proměnil Petr Diviš ml. V poslední minutě první půle zvýšil po samostatné akci Michal Pojer. Do druhého poločasu nastoupili domácí pouze s devíti hráči a to se odrazilo i v dění na hřišti. Naši hráči zcela ovládli hru a vypracované šance dokázali proměnit v góly. Postupně se trefili R. Šimák ml., J. Hruška 3x a M. Pojer. Skóre uzavřel krásnou střelou do šibenice kapitán Petr Bulín po výborné individuální akci a nezištné přihrávce jmenovce R. Bulína. Spoustu dalších brankových příležitostí naši hráči nevyužili a i vinou výborného výkonu domácího brankáře se ukazatel skóre zastavil "pouze" na 0:8 pro hostující mužstvo. Hráno 18. 8. 2002 na náhradním hřišti v Lančově.

ÚNANOV „B“ - Štítary „B“ 4:2 (2:2)

SESTAVA: VYBÍRAL P. - ŠIMÁK R. ml. - PECA M., FOUSEK L., ŠVEJCAR L. - POJER M., BULÍN PETR (C), BULÍN R., DIVIŠ PETR ml. - PLAČEK M., POJER M.
Náhradníci: Wiezner Tomáš - hrál od 45. min. za Pece M.
Vala Patrik - hrál od 65. min. za Plačka M.
Jelínek Roman - hrál od 70. min. za Pojera Miloše.
Střelec branek: Pojer Michal 4x.

Ve třetím kole soutěžního ročníku jsme na našem hřišti přivítali silný celek béčka Štítar, který skončil v minulé sezoně na konečném druhém místě tabulky. V naší základní sestavě se objevilo několik hráčů z "A" mužstva a dorostu, což se od úvodních minut projevilo na naší hře. Od začátku zápasu jsme hosty zatlačili na jejich polovinu a vypracovali jsme si pár brankových příležitostí. Do vedení jsme se dostali ve 20. minutě, kdy bratrskou spolupráci zakončil Michal Pojer. Ta stejná situace se opakovala o 5. minut později. Z pravé strany centroval Miloš Pojer a tentokrát hlavičkou překonal hostujícího brankáře opět Michal Pojer. Po této brance naši hráči ubrali na aktivitě, což dokázali hosté využít a během pěti minut se jim po hrubých chybách obrany podařilo vyrovnat. Do poločasu se na hřišti již nic důležitého nestalo.Do druhé půle jsme částečně přeskupili řady, přesto její úvod vyšel lépe hostům, kteří měli několik brankových příležitostí. Všechny zlikvidoval dobře chytající Vybíral a zbytek druhého poločasu už patřil našim hráčům. Začali jsme hostující hráče přehrávat rychlou kombinační hrou a vytvářeli si šance. Do vedení jsme šli v 70. minutě, kdy dorazil do brány Michal Pojer střelu R. Bulína. Pojistku na naše vítězství přidal svým čtvrtým gólem Michal Pojer, když patičkou zakončil akci T. Wieznera. Za dobrý výkon zaslouží pochvalu všichni hráči a obzvláště autor všech branek, z dorostu zapůjčený Michal Pojer.
Hráno 25. 8. 2002 na travnatém hřišti v Únanově.

Hatě „B“ - ÚNANOV „B“ 0:2 (0:2)

SESTAVA: VYBÍRAL P. - FOUSEK L. - PECA M., BULÍN R., ŠVEJCAR L. - WIRGLER R., DIVIŠ P., ml., BULÍN PETR (C), WIEZNER T. - PLAČEK M., JELÍNEK R.
Náhradníci: Hruška Jaroslav - hrál od 55. minuty za Wieznera T.
Stehlík Jan - do hry nezasáhl.
Střelci branek: Bulín Petr, Jelínek Roman.

Další mistrovské utkání sehrálo naše béčko na hřišti v Dyjákovičkách, kde hrají svá domácí utkání hráči Hatí "B". Tito byli v loňském ročníku účastníci III. třídy odkud sestoupili. Před tímto utkáním byli naši hráči na prvním místě tabulky a domácí na třetím místě bez obdržené branky a s jedním předehraným zápasem k dobru. Vědomi si síly soupeře nastoupili naši hráči se zajištěnou obranou a podnikali rychlé a nebezpečné protiútoky do nejisté obrany domácích. Po několika náznacích šancí na obou stranách jsme šli do vedení po krásné přihrávce za obranu od R. Bulína, kterou hlavičkoval R. Jelínek a do prázdné brány doklepl kapitán P. Bulín. I po této brance jsme nepolevili v aktivitě a domácím jsme nepovolili vytvořit si souvislejší tlak. Naopak po dalším zmatku v domácí obraně skončil střílený centr R. Jelínka k překvapení všech v horním rohu branky. Ve zbytku poločasu se již nic zvláštního neudálo. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem neinkasovat a aktivní hrou nedovolit domácím soustavnější tlak na naši branku. Toto se nám dařilo dodržovat a sami jsme dokázali vstřelit další branku, která nám pro domnělý ofsajd nebyla uznána. Domácí si za celé utkání nevytvořili čistou brankovou příležitost.
Hráno 31. 8. 2002 na hřišti v Dyjákovičkách.

ÚNANOV „B“ - Přímětice „B“ 6:0 (2:0)

SESTAVA: VYBÍRAL P. - FOUSEK L. - PECA M., BULÍN R., ŠVEJCAR L. - POJER MILOŠ., BECK R. (C), DIVIŠ PETR ml. WIRGLER R. - PLAČEK M., JELÍNEK R.
Náhradníci: Wiezner Tomáš - hrál od 45. min. za Pojera M.
Trávníček Petr - hrál od 45. min. za Pece M.
Hruška Jaroslav - hrál od 60. min. za Wirglera R.
Střelci branek: Jelínek Roman, Wirgler Radek, Plaček Miroslav, Hruška Jaroslav, Beck Robert, Diviš Petr ml.
Ž. K. - Radek Wirgler, Petr Diviš ml. V dalším zápase jsme se domácím divákům představili jako vedoucí celek tabulkyproti béčku ze sousedních Přímětic.

V sestavě s R. Beckem a všemi posilami z áčka jsme utkání nezačali příliš dobře a hosté se ocitli ve dvou šancích. Od 10. minuty jsme převzali iniciativu a začali si vytvářet plno brankových příležitostí, které však výborný hostující brankář a obrana stačili likvidovat. Vedení jsme se ujali v 30. min. hlavičkou Jelínka. Na dvoubrankový rozdíl upravil o chvíli později po krásné přihrávce Diviše pohotovou střelou Wirgler. Do poločasu mohl být zápas již rozhodnut, ale i ty nejvyloženější šance likvidoval již zmiňovaný gólman hostí. V úvodu druhé půle neproměnil Diviš pokutový kop a hosté zahrozili několika akcemi, z nichž jedna skončila na břevně naší branky. V 60. minutě vystřídal Hruška a po jeho dobré přihrávce vstřelil uklidňující gól Plaček. Další gól přidal Hruška sám, když zakončil sólovou akci nekompromisní střelou do horního rohu branky. Po tomto gólu se zápas začal odvíjet v exhibičním tempu a naši hráči divákům předvedli hodně krásných akcí. Další góly do soupeřovy branky přidal po samostatné akci R. Beck a skóre uzavřel Diviš po ukázkovém sóle přes polovinu hřiště. Hráno 8. 9. 2002 na travnatém hřišti v Únanově.

Slatina - ÚNANOV „B“ 2:2 (1:0)

SESTAVA: VYBÍRAL P. - FOUSEK L. - TRÁVNÍČEK PETR, ŠVEJCAR L., VLK JAN - WIRGLER R., DIVIŠ P., ml., BULÍN PETR (C), WIEZNER T. - PLAČEK M., JELÍNEK R.
Náhradníci: Hruška Jaroslav - hrál od 65. minuty za Jelínka R.
Holler Aleš - hrál od 55. minuty za T. Wieznera.
Vala Patrik - hrál od 80. minuty za Plačka M.
Střelci branek: Bulín Petr a Diviš Petr ml.

Po volném losu v minulém kole, jsme další utkání odehráli na hřišti ve Slatině se soupeřem, proti kterému se nám v loňském ročníku příliš nedařilo a nedokázali jsme jej ani jednou porazit a uhráli jsme pouze bod za domácí remízu. Ani v tomhle utkání se nám vstup příliš nevydařil a po autovém vhazování a následném zmatku v naší obraně šli domácí, již v 5. minutě do vedení. Po inkasované brance se naši hráči pomalu začali prosazovat, taktovky hry se chopila záloha a vytvářeli jsme si jednu vyloženou brankovou příležitost za druhou. Ovšem i ty nejvyloženější, kdy Jelínek nedokázal ani nadvakrát dopravit míč do opuštěné domácí branky, jsme v prvním poločase nevyužili a do kabin tak šli, s jednogólovým mankem.Druhou půli jsme začali opět aktivně a výsledkem byla po hodině hry vyrovnávací branka kapitána Bulína, který šel sám na brankáře po přihrávce Wirglera. Po dalších pěti minutách byl v pokutovém území sražen Plaček a následnou penaltu proměnil ve vedoucí branku P. Diviš. I nadále jsme domácí nepouštěli na dostřel k naší brance, ovšem naše vedení jsme přes několik šancí nedokázali zvýšit, za což přišel pět minut před koncem trest. Domácí po chybě naší obrany dokázali se štěstím vyrovnat. Hráno 22. 9. 2002 na hřišti ve Slatině.

ÚNANOV „B“ - Konice 0:1 (0:1)

SESTAVA: VYBÍRAL P. - FOUSEK L. - PECA M., BULÍN R., PIKART R. - WIRGLER R., BECK R., BULÍN PETR (C), DIVIŠ PETR ml. - HRUŠKA J., PRINC P.
Náhradníci: Wiezner Tomáš - hrál od 55. minuty za Wirglera R.
Pojer Michal - hrál od 45. minuty za Bulína R.
Vlk Jan - hrál od 75. minuty za Hrušky J.

Ve šlágru kola přijel na naše hřiště vedoucí celek tabulky, loňský účastník III. třídy, Družstevník Konice. Pro nezpůsobilý terén se zápas odehrál na náhradním pískovém hřišti. Po úvodním rozkoukávání a neurovnané hře na obou stranách se začali trochu více prosazovat domácí a vytvářet si i brankové příležitosti, kdy zejména dvě Hruškovy šance volaly po gólu. Do vedení se však dostali hosté, kteří využili zmatku v naší obraně a proměnili jednu z mála vytvořených šancí.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním zvrátit nepříznivý výsledek a otočit vývoj zápasu. Hostující hráče jsme dostali pod trvalý tlak, z něhož pramenily některé brankové příležitosti. Zahrávali jsme dva přímé volné kopy z hranice velkého vápna, ale ani jeden jsme neproměnili. Čtvrt hodiny před koncem se k sólu odhodlal dorostenec Pojer, jehož hostující hráči dokázali zastavit pouze za cenu faulu v pokutovém území. Následnou penaltu šel kopat Diviš a jako jednu z mnoha našich předchozích penalt i tuto nedokázal proměnit. Po této naší největší šanci se hra vyrovnala a hosté začali podnikat nebezpečné protiútoky, které však obrana i brankář dokázali zlikvidovat. S blížícím se koncem utkání na hřišti začalo přibývat nervozity a naši hráči již nedokázali závěrečný tlak proměnit v kýženou vyrovnávací branku a hosté si již důležité vítězství pohlídali.
Hráno 29. 9. 2002 na náhradním hřišti v Únanově.

Suchohrdly u Zn. - ÚNANOV „B“ 1:1 (0:1)

SESTAVA: VYBÍRAL P. - FOUSEK L. - PECA M., PIKART R., VLK JAN - WIRGLER R. (C), DIVIŠ P., ml., BECK R., ŠVEJCAR L. - TRÁVNÍČEK PETR, JELÍNEK R.
Náhradníci: Wiezner Tomáš - hrál od 55. minuty za Jelínka R.
Holler Aleš - hrál od 50. minuty za Wirglera R.
Vala Patrik - hrál od 75. minuty za Trávníčka P.
Střelec branky: Trávníček Petr.

Další mistrovský zápas jsme sehráli na hřišti v Suchohrdlech u Znojma. Hřiště bylo po předchozích deštích částečně rozbahnělé, což znemožňovalo kombinační hru. I s těmito podmínkami se naši hráči vyrovnali od začátku lépe než domácí a v první půli, zvláště v prvních třiceti minutách jsme domácí k ničemu nepustili a vytvořili jsme si řadu brankových příležitostí. Do vedení jsme se dostali v 15. minutě, kdy přihrávku za obranu nekompromisní střelou zakončil Trávníček. Další šanci nám dvakrát nabídl nepříliš jistý domácí brankář, když neudržel míč. Ovšem Beck ani Pikart se Švejcarem nedokázali dopravit míč do prázdné domácí branky. Největší šanci první půle jsme měli ve 30. minutě, kdy byl v pokutovém území sražen Beck. Sám postižený šel kopat nařízenou penaltu, ale již poněkolikáté v letošní sezoně jsme tuto penaltu zahodili. Ve zbytku první půle jsme již nic nevymysleli a domácí měli několik menších šancí.

Do druhé půle jsme nastoupili opět aktivně a výsledkem bylo opět spousta šancí, které jsme již nedokázali využít. Největší měl Beck, ale nedokázal trefit zcela odkrytou bránu domácích. Toto neproměňování šancí se nám vymstilo a domácím se po závaru v našem pokutovém území a nedůrazu našich obránců podařilo náhodně vyrovnat.Hráno 6. 10. 2002 na hřišti v Suchohrdlech u Znojma.

ÚNANOV „B“ - Blížkovice „B“ 5:1 (4:1)

SESTAVA: VYBÍRAL P. - FOUSEK L. - PECA M., BULÍN R., ŠVEJCAR L. - WIRGLER R., BECK R., BULÍN PETR (C) DIVIŠ P., ml. - HRUŠKA J., JELÍNEK R.
Náhradníci: Wiezner Tomáš - hrál od 45. minuty za Jelínka R.
Vlk Jan - hrál od 45. minuty za Pece M.
Holler Aleš - hrál od 60. minuty za Hrušky J.
Střelci branek: Beck Robert, Jelínek Roman a Diviš Petr ml. 2x.

Další domácí zápas jsme z důvodu špatného počasí sehráli na pískovém hřišti proti béčku Blížkovic, které se nacházelo ve středu tabulky. Zápas se od úvodních minut začal odvíjet v náš prospěch a hostující hráče jsme dostali pod trvalý tlak. Vytvářeli jsme si brankové příležitosti, z nichž hlavně šance Jelínka byla více než stoprocentní. Spousta našich akcí končila v ofsajdové pasti hostujících hráčů. Do vedení jsme se dostali v 15. minutě, kdy samostatnou akci zakončil přesnou střelou R. Beck. Po této brance se naši hráči uklidnili a skóre začalo narůstat v náš prospěch. Druhou branku přidal Jelínek, když přeloboval vybíhajícího brankáře. Další gól přidal po centru Hrušky hlavou opět Jelínek a na 4:0 zvýšil Petr Diviš ml. Do půle se hostům podařilo snížit, když po přímém valném kopu dokázali potrestat chybu našeho brankáře, který neudržel lehkou střelu.

Do druhého poločasu jsme vystřídali dva hráče a nastoupili s taktikou neinkasovat a pokud možno vstřelit ještě nějakou branku. Blízko k ní měl hned v úvodu střídající Wiezner, ale jeho prudká střela mířila přímo na brankáře a dorážka Becka, skončila na břevně branky hostů. Další šanci měl opět Wiezner, který hlavou minul. Hosté zahrozili několika střelami zdálky, se kterými si Vybíral již bez problému poradil. Další šanci měl Wirgler, ale jeho krásnou střelu vyrazil hostující brankář na roh. Jedinou branku druhého poločasu vstřelil Diviš, když svůj slalom v pokutovém území zakončili přesnou střelou.
Hráno 13. 10. 2002 na náhradním hřišti v Únanově.

Hostim - ÚNANOV „B“ 2:0 (1:0)

SESTAVA: VYBÍRAL P. - HOLLER A. - PECA M., BULÍN R., ŠVEJCAR L. - DIVIŠ P., ml., BULÍN PETR (C), BECK R., WIRGLER R. - HRUŠKA J., JELÍNEK R.
Náhradníci: Vlk Jan - hrál od 45. minuty za Pece M.
Vala Patrik - hrál od 60. minuty za Hrušky J.

V utkání jedenáctého kola podzimní části mistrovské soutěže naši hráči nastoupiliproti domácí Hostimi na nepříliš dobrém hřišti, které bylo po předchozích deštích hodně podmáčené. V loňském ročníku jsme proti stejnému soupeři neudrželi vedení 3:0 a prohráli jsme zápas 5:4. Naši hráči se v úvodu utkání správně zaměřili na dobré útočníky domácích a ti se v prvních 30. minutách nedostali do vážnějšího ohrožení naší branky. Naše středová řada přehrávala domácí a vypracovávali jsme si hodně brankových příležitostí. Wirglerovu ránu vyrazil brankář na roh, Jelínkův volej skončil na tyči domácí branky. Největší příležitost měl smolař utkání Wirgler, když nedokázal z pěti metrů trefit poloodkrytou branku a jeho střela skončila na tyči. Po chybě našich při autovém vhazování se domácí dostali do rychlého protiútoku, který po dalších chybách naší obrany skončil střelou do prázdné brány. Po obdržené brance se domácí začali více osmělovat a výsledkem bylo několik jejich šancí po rohových kopech a dlouhých autech, se kterými jsme si poradili a sami měli šanci na vyrovnání, ale Wirgler při samostatném úniku přehodil brankáře i branku domácích.Ve druhé půli jsme v jejím úvodu měli několik dalších šancí (Bulín, Beck, Hruška), ale žádnou jsme nezužitkovali ve vyrovnání, naopak domácí po dalším rychlém protiútoku rozhodli o svém vítězství.
Hráno 20. 10. 2002 na hřišti v Hostimi.

ÚNANOV „B“ - Pavlice „B“ 4:5 (0:1)

SESTAVA: FUČÍK T. - FOUSEK L. - PECA M., PIKART R., ŠVEJCAR L. - WIRGLER R., DIVIŠ P., ml., BULÍN PETR (C), WIEZNER T. - PLAČEK M., JELÍNEK R.
Náhradníci: Beck Robert - hrál od 45. minuty za Wieznera T.
Pojer Michal - hrál od 50. minuty za Plačka M.
Hruška Jaroslav - hrál od 60. min. za Bulína P.
Střelci branek: Pojer Michal 2x, Wirgler Radek z penalty, vlastní.

Další domácí zápas jsme z důvodu špatného počasí sehráli na pískovém hřišti proti béčku Pavlic, které se nacházelo na třetím místě tabulky.Zápas se od úvodních minut odvíjel uprostřed hřiště bez šancí na obou stranách. Do první obrovské šance se dostali naši hráči, když Plaček hlavou prodloužil dlouhý výkop brankáře a Jelínek nedokázal překonat hostujícího gólmana. Po této šanci se osmělovali i hosté a chytrými přihrávkami nás začali dostávat pod tlak. Vyvrcholením byl vedoucí gól, kdy hostující útočník naběhl mezi dva naše obránce a pohodlně skóroval. Ještě do poločasu jsme se snažili vyrovnat, ale ani z největší šance, kdy osamocený Plaček nedokázal sám z deseti metrů prostřelit brankáře, se nám to nepodařilo.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem otočit vývoj utkání a neinkasovat již žádnou další branku. Toto předsevzetí se nám nepodařilo uskutečnit a hned v úvodu jsme po hrubých chybách inkasovali hned dvakrát, během jedné minuty! Po této sprše jsme vrhli všechny síly do útoku a po vlastním gólu a střele Pojera jsme snížili na rozdíl jediné branky. Ten se po další hrubé chybě opět zvýšil. Druhý gól Pojera nám dal opět šanci s výsledkem ještě něcoudělat. Další obrovská chyba stopera Fouska pět minut před koncem nás připravila o šanci bodovat v tomto zápase. Konečnou podobu výsledku dala proměněná penalta Wirglera v poslední minutě utkání, po faulu na Becka.
Hráno 27. 10. 2002 na náhradním hřišti v Únanově.

Hluboké Mašůvky - ÚNANOV „B“ 2:2 (2:0)

SESTAVA: KUDLA J. - HOLLER A. - PECA M., PIKART R., VLK JAN - DIVIŠ P., ml., BULÍN R., BECK R., WIRGLER R. (C) - HRUŠKA J., JELÍNEK R.
Náhradníci: Wiezner Tomáš - hrál od 45. minuty za Diviše P.
Vala Patrik - hrál od 65. minuty za Jelínka R.
Fousek Lukáš - hrál od 60. minuty za Wieznera T.
Střelci branek: Pikart Roman, Hruška Jaroslav.

Poslední fotbalové mistrovské utkání podzimní části sezóny odehráli naši hráči v Hlubokých Mašůvkách. Po vytrvalých deštích bylo hřiště ve špatném stavu a z části byly kaluže, které znepříjemňovaly hru oběma mužstvům. Zdálo se, že s nástrahami se lépe vypořádali naši hráči, kteří si v prvním poločase vytvořili spoustu brankových příležitostí, ale byli to domácí, jimž se podařilo z minima šancí vytěžit dvoubrankové vedení.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem otočit vývoj utkání, což se z části podařilo. Hned v úvodu si na centrovaný míč Becka naběhl Pikart a snížil. Další brankové příležitosti jsme vlastním nedůrazem nedokázali využít. Vyrovnání jsme se dočkali v 70. min. utkání, kdy lehkou střelu Hrušky nedokázal domácí brankář udržet a ta skončila v brance. Do konce zápasu jsme mohli vstřelit rozhodující gól, ale již značně zničený terén komplikoval lepší zakončení našich akcí. V poslední minutě mohli domácí rozhodnout, ale Vlk pomohl našemu brankáři a zachránil na brankové čáře.
Hráno 3. 11. 2002 na hřišti v Hlubokých Mašůvkách.

POŘADÍ STŘELCŮ PO PODZIMNÍ ČÁSTI SOUTĚŽE:

8 - Pojer Michal
5 - Hruška Jaroslav; Diviš Petr ml.
4 - Jelínek Roman
3 - Bulín Petr
2 - Plaček Miroslav, Wirgler Radek, Beck Robert
1 - Trávníček Petr, Pikart Roman, Šimák Radek ml., (1 x vlastní).

Přátelský fotbalový zápas u příležitosti ukončení podzimní části sezóny - Tréninkové hřiště v Únanově 9. 11. 2002. Zápasu se účastnili hráči "B" mužstva posilněni o vedení mužstva, příležitostní nedělní fotbalisty a vše doplnili hráči "A" mužstva.

Sezóna 2002/2003 Muži B ÚnanovHorní řada zleva: E. Slepánek, M. Plaček, Michal Pojer, P. Diviš ml., M. Fousek, A. Krotký, P. Vala a M. Kafka.
Dolní řada zleva: Jan Vlk, L. Fousek, Pavel Bulín, A. Holler, Petr Trávníček a J. Stehlík.

Sezóna 2002/2003 Muži B ÚnanovHorní řada zleva: R. Bulín, I. Vyskočil, R. Jelínek, P. Vybíral, R. Hambálek, J. Tunka, R. Beck a P. Šalamoun.
Dolní řada zleva: T. Režňák, R. Wirgler, Petr Bulín, J. Hruška, R. Pikart a J. Krištof st.