Informační tabule

Muži B - okresní soutěž IV. třída - sezóna 2002/2003

Kategorie: Archív » Sezóna 2002/2003

Zimní příprava "B" mužstva na jarní část sezóny 2002/2003

Sobota 4. 1. 2003 - úvodní trénink zimní přípravy: Kondiční běh ulicemi Únanova, hodinový fotbálek na "Sokoláku", kondiční běh zpět na hřiště ulicemi Únanova.
Účast na tréninku:
Vedení družstva - A. Richter, F. Vlk, J. Krištof.
Hráči - R. Bulín, L. Fousek, P. Šalamoun, P. Tunka, P. Vybíral, P. Vlk, A. Holler, R. Wirgler, M. Kavka, T. Wiezner, J Hruška.

Sobota 11. 1. 2003 - trénink: Kondiční běh v okolí náhradního hřiště, hodinový fotbálek na náhradním hřišti, kondiční běh v okolí náhradního hřiště.
Vedení družstva - A. Richter, F. Vlk.
Hráči - R. Bulín, P. Šalamoun, P. Tunka, P. Vybíral, J. Vlk, A. Holler, R. Pikart, R. Hambálek, P. Diviš, R. Wirgler, J. Hruška, J. Stehlík.

Hráči - J. Vlk, A. Holler, P. Diviš, J. Hruška, R. Pikart, L. Fousek, R. Bulín, R. Hambálek P. Vlk, T. Wiezner, R. Jelínek, J. Stehlík.

Sobota 25. 1. 2003 - trénink: Kondiční běh ulicemi Únanova, hodinový fotbálek na parkovišti místního koupaliště společně s dorostem, kondiční běh zpět na hřiště ulicemi Únanova.
Hráči - J. Vlk, A. Holler, P. Diviš, P. Vala, J. Hruška, M. Peca.

Sobota 1. 2. 2003 - trénink: Společná příprava s "A" mužstvem - přípravný hodinový zápas.
Hráči - J. Vlk, P. Diviš, J. Hruška, M. Peca, R. Pikart, P. Tunka, R. Bulín, T. Wiezner, R. Wirgler, J. Hruška, R. Jelínek, P. Vlk, P. Vybíral.

Neděle 2. 2. 2003 - Úvodní utkání zimního turnaje v Příměticích
A. S. A. ES ÚNANOV "B" - Tatran Šatov 3:6 (2:2)
Sestava: P. Vybíral - A. Holler (46. R. Šimák ml.) - M. Peca, R. Bulín (80. J. Stehlík), P. Tunka (46. Jan Vlk) - Miloš Pojer (70. R. Wirgler), P. Diviš, R. Beck, E. Slepánek - J. Hruška (70. R. Jelínek), L. Fousek.
Střelci branek: R. Beck, E. Slepánek, J. Hruška.

Neděle 9. 2. 2003 - Utkání zimního turnaje v Příměticích
A. S. A. ES ÚNANOV "B" - Hluboké Mašůvky 1:0 (0:0)
Sestava: T. Fučík (46. P. Vybíral) - P. Šalamoun (80. J. Stehlík) - M. Peca (41. P. Kuchař), R. Bulín, Jan Vlk (41. M. Kafka) - R. Wirgler, R. Beck, E. Slepánek (41. Petr Bulín), T. Wiezner (41. Miloš Pojer) - J. Hruška (41. R. Šimák ml.), L. Fousek (41. P. Vala).
Střelec branky: R. Beck (75. minuta).

Sobota 15. 2. 2003 - Utkání zimního turnaje v Příměticích
A. S. A. ES ÚNANOV "B" - 1 SC Znojmo "C" 0:5 (0:1)
Sestava: P. Vybíral - R. Pikart - M. Peca, R. Bulín, Jan Vlk (41. P. Diviš ml.) - R. Wirgler (60. L. Bulín), Petr Bulín, R. Beck, P. Kuchař (41. E. Slepánek) - J. Hruška (60. J. Krištof ml.), L. Fousek.

Neděle 23. 2. 2003 - Utkání zimního turnaje v Příměticích
A. S. A. ES ÚNANOV "B" - Oleksovice 0:4 (0:2)
Sestava: P. Vybíral (46. T. Fučík) - P. Šalamoun - M. Peca, P. Tunka, R. Pikart - E. Slepánek, R. Beck, P. Diviš ml., R. Bulín (70. P. Vybíral) - R. Jelínek (41. J. Hruška), L. Fousek (50. P. Vala).

Sobota 1. 3. 2003 - Utkání zimního turnaje v Příměticích
A. S. A. ES ÚNANOV "B" - Přímětice "A" 6:2 (0:2)
Sestava: P. Vybíral - R. Pikart - M. Peca, R. Beck, P. Tunka (41. L. Bulín) - Miloš Pojer (50. J. Dočekal), Petr Bulín (41. P. Diviš ml.), R. Bulín, E. Slepánek (60. A. Holler) - R. Jelínek, J. Hruška.
Střelci branek: J. Dočekal 2x, R. Beck, A. Holler, R. Jelínek, I Vyskočil.

Sobota 8. 3. 2003 - Utkání o 7. místo zimního turnaje v Příměticích
A. S. A. ES ÚNANOV "B" - Dobšice 1:4 (0:1)
Sestava: J. Kudla - L. Mlejnek - A. Holler (41. P. Tunka), R. Bulín Jan Vlk (41. M. Peca) - Miloš Pojer, P. Diviš ml., R. Beck, E. Slepánek - J. Hruška m,(41. T. Wiezner), R. Jelínek.
Střelec branky: Milan Peca.

Sobota 15. 3. 2003 - trénink: Přípravný fotbálek na vrchním hřišti společně s "A" mužstvem.
Hráči - J. Vlk, A. Holler, P. Diviš, J. Hruška, M. Peca, P. Vybíral, R. Beck, R. Wirgler, P. Bulín, R. Bulín, R. Jelínek, P. Vlk, L. Švejcar, E. Slepánek.

Neděle 16. 3. 2003 - Přípravné utkání v Únanově
A. S. A. ES ÚNANOV "B" - Mramotice 0:3 (0:3)
Sestava: Pavel Bulín - A. Holler - M. Peca, L. Švejcar, Jan Vlk - R. Wirgler, P. Diviš ml., R. Beck, E. Slepánek - R. Jelínek, L. Fousek.
Náhradníci: M. Kavka, J. Hruška, J. Stehlík, T. Wiezner

JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE

Křepice - A. S. A. ES ÚNANOV "B" 2:2 (2:1)
Sestava: VYBÍRAL P. - HOLLER A. - PECA M., TUNKA P., PIKART R. - BULÍN R., DIVIŠ P., ml., BECK R. (C), SLEPÁNEK E. - HRUŠKA J., JELÍNEK R.
Náhradníci: VLK Jan - hrál od 60. minuty za Hrušky J.
Střelci branek: E. Slepánek, P. Diviš ml.

Úvodní utkání jarní části soutěžního ročníku 2002/2003 na nerovném hřišti v Křepicích se nám ne zcela vydařilo a odvezli jsme si bod za remízu.Vstup do zápasu nám příliš nevyšel a po ukázkovém vlastním gólu, kdy R. Pikart špatným odkopem vymetl šibenici vlastní branky, se domácí ujali vedení. Vyrovnání jsme se dočkali takřka z protiútoku, kdy samostatnou akci R. Becka zakončil střelou do prázdné brány E. Slepánek. 0 několik okamžiků později se domácí dostali opět do vedení, když potrestali nedůslednost v naší obraně. Do poločasu jsme sice vstřelili dva góly, z nich první pro domnělý ofsajd a druhý pro hraní s míčem mimo hřiště nám ovšem nepřesný rozhodčí neuznal. Závěr poločasu přinesl obrovskou šanci Slepánka, který nedokázal usměrnit míč, do odkryté brány.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem rychle vyrovnat a pokud možno tak i zvrátit vývoj zápasu na naši stranu. Vyrovnat se nám podařilo hned v úvodu po precizně zahraném přímém kopu P. Divišem. Po této brance a vyloučení domácího hráče, po druhé žluté kartě jsme hru zcela ovládli a domácí nepouštěli na naši polovinu hřiště. Sami jsme se dostali do několika šancí, z nichž jednu odvraceli domácí hráči na brankové čáře, a další obrovskou šanci nám zmařil znovu rozhodčí pro údajný ofsajd. Do konce utkání se nám již rozhodující gól nepodařilo vstřelit a odvezli jsme si pouze bod.
Hráno 30. 3. 2003 na hřišti v Křepicích

A. S. A. ES ÚNANOV "B" - Vranov nad Dyjí 11:1 (6:1)
Sestava: FUČÍK T. - HOLLER A. - TUNKA P., BULÍN R., PIKART R. - WIRGLER R. (C), DIVIŠ P., ml., BECK R., SLEPÁNEK E. - PECA M., JELÍNEK R.
Náhradníci: Wiezner Tomáš - hrál od 45. minuty za Slepánka E.
VLK Jan - hrál od 45. minuty za Pikarta R.
Hruška Jaroslav - hrál od 55. minuty za Becka R.
Střelci branek: R. Beck 3x, R. Jelínek 2x, P. Tunka, R. Wirgler (penalta), R. Pikart (penalta), E. Slepánek, J. Hruška, M. Peca.

Úvodní domácí zápas jarní části sezóny zvládli naši hráči ve špatných povětrnostních podmínkách výborně a slabému soupeři nastříleli jedenáct branek a předvedli dobrý výkon.Utkání jsme začali výborně a hned z prvního přímého kopu ve druhé minutě se míč odrazil k Beckovi, který ho napálil pod břevno hostující branky. Po tomto gólu jsme si začali vytvářet brankové příležitosti, ale žádnou jsme nevyužili. Naopak hostům se z jediné střely na bránu, za celý zápas podařilo po hrubé chybě středu obrany vyrovnat. Naši hráči však vzápětí vstřelili vedoucí branku, když si na výbornou přihrávku Slepánka naběhl až z obrany Tunka. Naši třetí branku přidal z penalty po faulu na Becka Wirgler. 0 několik minut později proměnil další pokutový kop za ruku Pikart. Do poločasu přidal pátou branku Slepánek, když dorazil míč ze skrumáže. Skóre uzavřel Jelínek, když do prázdné branky zakončil pěknou samostatnou akci Wirglera.

Ve druhém poločase přidal hned v úvodu Beck sedmou branku. Poté byl zápas z důvodu sněhové vánice na několik minut přerušen. Po přerušení se z přímého kopu trefil opět Beck. Devátou branku přidal po centru Hrušky hlavou Jelínek. Na 10:1 zvyšoval po prodlouženém autu do prázdné branky Hruška a skóre uzavřel dorážkou Peca. Hosty, od vyššího brankového přídělu zachránilo 4x nastřelené břevno a 3x nastřelená tyčka.
Hráno 6. 4. 2003 na náhradním hřišti v Únanově.

Štítary „B“ - A. S. A. ES ÚNANOV "B" 1:1 (0:0)
Sestava: KUDLA J. - HOLLER A. - PECA M., BULÍN R., TUNKA P. - WIRGLER R. (C), DIVIŠ P., ml., BECK R., SLEPÁNEK E. - HRUŠKA J., JELÍNEK R.
Náhradníci: KAVKA Michal - hrál od 75. minuty za Hrušky J.
Střelci branek: R. Bulín.

Další mistrovské utkání jsme odehráli na hřišti ve Štítarech, které bylo po předchozích deštích dosti podmáčené a pro hráče na obou stranách těžké.Zápas jsme začali velmi aktivně a domácí jsme v prvním poločase pouštěli na naši polovinu hřiště jen sporadicky. Naši hráči se s těžkým terénem v úvodu vypořádali lépe a v první stoprocentní šanci se objevil Jelínek, ale levou nohou v nadějné pozici přestřelil bránu. Dále jsme domácího brankáře ohrožovali spíše střelami z větší dálky, z nichž hlavně střela Becka jen těsně minula horní roh branky. Další šanci po rohovém kopu a přesné hlavičce Slepánka zachraňoval na brankové čáře s pomocí obránce domácí brankář. Domácí se dostali do jediné pološance, kdy po chybě obrany musel u tyče proti dobře umístěné střele zasahovat náš brankář.

Druhý poločas jsme opět zahájili aktivně a v 60. minutě jsme se dočkali zaslouženého vedoucího gólu. Wirgler se na pravé straně zbavil protihráče, dobře odcentroval na Jelínka, který ještě míč posunul na R. Bulína a ten s pomocí teče domácího hráče trefil volejem odkrytou část branky. Od této branky domácí zvýšili aktivitu a podařilo se jim vyrovnat našímvlastním gólem, kdy se Peca snažil odkopnout míč, v ofsajdu stojícímu protihráči a ten po jeho nešťastném odkopu zastavila až síť naší branky. Od té doby byli domácí lepším týmem a nám se podařilo nakonec přijatelnou remízu udržet jen s vypětím všech sil. Domácí vstřelili i druhou branku, ale ta nebyla pro ofsajd uznána.Hráno 12. 4. 2003 na hřišti ve Štítarech.

A. S. A. ES ÚNANOV „B“ - Hatě „B“ 4:0 (2:0)
Sestava: VYBÍRAL P. - HOLLER A. - PECA M., BULÍN R., TUNKA P. - WIRGLER R. (C), DIVIŠ P., ml., BECK R., SLEPÁNEK E. - FOUSEK L., JELÍNEK R.
Náhradníci: Kavka Michal - do hry nezasáhl
VLK Jan - do hry nezasáhl
Hruška Jaroslav - hrál od 60. minuty za Diviše P.
Pojer Michal - hrál od 45. minuty za Jelínka R.
Bárta Kamil - hrál od 45. minuty za Bulína R.
Střelci branek: R. Beck 2x, Michal Pojer a R. Wirgler z penalty.

V dalším domácím zápase jsme na našem travnatém hřišti přivítali celek Hatí, který byl před tímto utkání na druhém místě tabulky a na naše hráče měl dvoubodový náskok. Samotné utkání jsme začali dobře a ve 3. minutě neprostřelil hostujícího brankáře Jelínek a z následného rohu nedokázal dopravit míč z bezprostřední blízkosti do sítě ani Fousek. Po této obrovské šanci začali hosté s větrem v zádech lépe kombinovat a naše hra začala být plná nepřesností. Prostřední část první půle si hostující hráči dokázali lépe přihrát a vytvořili si i několik příležitostí, z nichž většina končila přímo v náručí brankáře nebo těsně vedle naší branky. V závěru poločasu jsme zpřesnili hru a výsledkem byly dvě branky v rozmezí posledních tří minut. Nejprve ve 42. minutě zahrával Beck přímý kop a ten skončil s pomocí větru a po chybě gólmana v síti. V poslední minutě první půle dostal Beck dobrou přihrávku od Diviše a podařilo se mu prostřelit hostujícího brankáře podruhé.

Do druhé půle jsme nastupovali se snahou neinkasovat a pokud možno i naše vedení zvýšit. To se nám podařilo po samostatné akci Wirglera, kdy se odražený míč dostal ke zcela volnému Pojerovi a ten ho dorazil do prázdné brány. Konečnou podobu výsledku dal z penalty po faulu na Becka umístěnou střelou kapitán Wirgler. Hráno 20. 4. 2003 na travnatém hřišti v Únanově.

Přímětice „B“ - A. S. A. ES ÚNANOV „B“ 2:2 (0:0)
Sestava: VYBÍRAL P. - HOLLER A. - PECA M., PIKART R., VLK Jan - WIRGLER R. (C),
BULÍN R., BECK R., SLEPÁNEK E. - HRUŠKA J., JELÍNEK R.
Náhradníci: Kavka Michal - hrál od 60. minuty za Vlka J.
Stehlík Jan - hrál od 85. minuty za Pikarta R.
Střelci branek: R. Pikart a J. Hruška.

Další mistrovské "derby" utkání jsme sehráli na hřišti v sousedních Příměticích. Proti tomuto soupeři se nám na jeho hřišti příliš nedaří a ani tento zápas nebyl žádnou vyjímkou.První poločas byl ve znamení bezchybných obran a ani jedno mužstvo si nevypraco¬valo žádnou větší brankovou příležitost. Za zmínku na naší straně stojí pouze dvě střely z větší vzdálenosti od R. Becka, z nichž tu druhou nadějnější zastavil nechtěně spoluhráč. Domácí hrozili pouze z nebezpečných dlouhých autových vhazování, ale náš brankář si se všemi bez větších problémů poradil.
Do druhého poločasu jsme vstoupili výborně a v 50. minutě jsme se po zmatcích v obraně domácích ujali vedení, když Pikartovu hlavičku ještě do sítě lehce tečoval jeden z Přímětických hráčů. Po této brance do té doby výborný rozhodčí trochu podlehl prostředí a tlačil domácí na naši polovinu hřiště. Ti kopali sérii tří přímých volných kopů z nebezpečné vzdálenosti k naší brance během pěti minut, ale ani z jednoho, bránu neohrozili. Vyrovnání se domácí dočkali po krásné střele z otočky. Do vedení se Přímětice dostaly z pokutového kopu, jemuž předcházela chyba našeho brankáře, který nedokázal vyběhnout na dlouhý odkop domácích. Po této brance jsme přidali na útočném snažení a odměnou byla po chybě domácích vyrovnávací branka J. Hrušky hlavou. V posledních pěti minutách jsme měli tři obrovské šance, ale postupně Jelínek, R. Bulín a ani R. Beck nedokázali trefit z výhodných pozic, někdy již zcela prázdnou branku.
Hráno 27. 4. 2003 na hřišti v Příměticích.

A. S. A. ES ÚNANOV „B“ - Slatina 2:0 (1:0)
Sestava: VYBÍRAL P. - HOLLER A. - PECA M., BULÍN R., PIKART R. - WIRGLER R. (C) Diviš P. ml., BECK R., SLEPANEK E. - HRUŠKA J., JELÍNEK R.
Náhradníci: Kavka Michal - hrál od 70. minuty za Jelínka R.
Vlk Jan - hrál od 45. minuty za Hrušky J.
Wiezner Tomáš - hrál od 55. minuty za Diviše P.
Střelci branek: R. Jelínek a Jan Vlk.

V dalším domácím zápase jsme na našem hřišti přivítali celek ze Slatiny. Proti tomuto soupeři se nám v předchozích utkáních příliš nedařilo a dokázali jsme uhrát pouze dvě remízy. Nedokázali jsme je porazit ani v loňském domácím zápase. Samotné utkání jsme zahájili výborně a již ve třetí minutě jsme měli obrovskou šanci, ale Hruška nedokázal hlavou usměrnit centr Slepánka do prázdné branky. Po této šanci jsme i nadále ovládali hru a výsledkem bylo několik střel, které jen těsně minuly bránu soupeře. Do vedení jsme se dostali v jedenácté minutě, kdy po samostatné akci Becka a jeho přesné přihrávce zakončil přesně Jelínek. Po této brance jsme přestali nepochopitelně hrát a hosté se začali osmělovat. Naši hráči si nedokázali ve zbytku poločasu přesně nahrát a hosty jsme do žádných větších šancí nepouštěli.

Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivněji a s úmyslem zlepšit herní projev. To se nám podařilo a naši hráči se opět ujali taktovky a výsledkem byly i šance pramenící znaší aktivity. V první se objevil střídající Vlk, ale nedokázal ještě hlavou trefit po rohu Wirglera. Následující střílený centr Jelínka již Vlk trefil ideálně a vedli jsme 2 : 0. Od této branky jsme již plně ovládli hru a po faulu na Becka kopali penaltu. Míč si postavil zatím dosud neomylný Wirgler, ale vysoko přestřelil. Hosty jsme za celý zápas nepustili do jediné vyložené šance a zmohli se pouze na nastřelené břevno z přímého kopu.
Hráno 11. 5. 2003 na travnatém hřišti v Únanově.

Konice - A. S. A. ES ÚNANOV „B“ 2:1 (1:1)
Sestava: VYBÍRAL P. - ŠALAMOUN P. - PECA M., VLK Jan, DIVIŠ Petr st. - BULÍN R., HOLLER A., BECK R. (C)., JELÍNEK R. - HRUŠKA J., VALA P.
Náhradnici: KAVKA Michal - hrál od 55. minuty za Diviše P. staršího.
STEHLÍK Jan - hrál od 75. min za Bulína R.
Střelci branek: R. Beck.

Další mistrovské utkání jsme sehráli na hřišti vedoucího a v té době, již skoro jistého postupujícího mužstva do vyšší třídy, a to v Konicích. K tomuto dosti těžkému zápasu jsme vinou zranění a jiných důvodů nepřijeli v kompletním složení, ale i přesto hráči, kteří nastoupili, podali bojovný a v celku dobrý výkon, kterým jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem.Samotný zápas jsme začali výborně a domácí se v úvodní části prvního poločasu skoro nedostali k ohrožení naší branky. Do dobré příležitosti se dostal Hruška, ale promeškal ten správný okamžik k zakončení. Dále jsme zahrozili několika střelami z větší vzdálenosti. Do vedení jsme šli v patnácté minutě, kdy samostatnou akci zakončil Beck přehozením přes padajícího domácího brankáře, a míč se od tyče odrazil do brány. 0 malou chvíli později trefil tentýž hráč z přímého kopu pouze tyč domácí brány. Vyrovnání se domácí dočkali z přímého kopu, kdy se jim podařilo překonat našeho brankáře z dosti velkého úhlu. Do konce poločasu se již nic podstatného neudálo.

Druhý poločas pro nás začal hodně špatně a domácí hned v jeho úvodu vstřelili s ofsajdem zavánějící pozice vedoucí, jak se později ukázalo i vítěznou branku celého zápasu. Ve zbytku utkání se naší hráči snažili o vstřelení vyrovnávající branky, ale zkušení domácí nás do vyložených brankových příležitostí již nepouštěli a na vytvoření trvalejšího tlaku nenašla naše dosti kombinovaná sestava již dosti sil. Domácí se tímto vítězstvím již několik kol před koncem stali staronovým účastníkem III. třídy okresní soutěže Znojemska. Hráno 18. 5. 2003 na hřišti v Konicích.

A. S. A. ES ÚNANOV „B“ - Suchohrdly u Znojma 6:1 (2:0)
Sestava: VYBÍRAL P. - HOLLER A. - PECA M., BULÍN R., PIKART R. - WIRGLER R. (C) Diviš P. ml., BECK R., WIEZNER T. - HRUŠKA J., JELÍNEK R.
Náhradníci: Kuchař Pavel - hrál od 45. minuty za Diviše P.
Vlk Jan - hrál od 35. minuty za Hrušky J.
Pojer Michal - hrál od 50. minuty za Bulína R.
Střelci branek: R. Beck 2x, R. Wirgler 2x (obě z penalt), M. Peca a J. Vlk.

V dalším domácím zápase se v krásném počasí představili naši hráči proti mužstvu ze "sousedních" Suchohrdel u Znojma. Jak se později ukázalo, byl to pro diváky velmi zajímavý zápas.

Vše to začalo již ve třetí minutě, kdy se Beck pustil nebojácně s míčem mezi hráče hostujícího mužstva a celou akci zakončil "nekompromisní" ranou, která sotva doskákala do brány. Po této brance jsme jako již tradičně ubrali na aktivitě a přesnosti přihrávek, což využili hosté a vytvořili si mírnou herní převahu, která však nevedla k žádné větší příležitosti. Druhou branku jsme přidali ve 43. minutě z nařízené penalty za faul na Becka. Úspěšným exekutorem byl Wirgler.

Hned v úvodu druhého poločasu se rozhodlo o osudu celého zápasu. Nejprve byl v pokutovém území opět faulován Beck a penaltu proměnil znovu Wirgler a ve 47. minutě si na zpětnou přihrávku naběhl Beck a zvýšil na čtyřbrankový rozdíl. Poté zaúřadoval rozhodčí a během deseti minut vyloučil ať již za řeči, nebo za druhé žluté karty hostům postupně tři hráče. Tuto přesilovku využili naši hráči ke vstřelení dalších dvou branek. Prvně trefil z voleje nádherně po rohovém kopu Peca a vše zakončil doražením Pojerovi střely hlavou Jan Vlk. Hostům se i v osmi podařilo vstřelit z přímého kopu čestný úspěch.
Hráno 25. 5. 2003 na travnatém hřišti v Únanově.

Blížkovice „B“ - A. S. A. ES ÚNANOV „B“ 1:0 (0:0)
Sestava: VYBÍRAL P. - HOLLER A. - PECA M., VLK Jan, ŠVEJCAR L. - BULÍN R., WIRGLER R., BECK R. (C), WIEZNER T. - JELÍNEK R., VALA P.
Náhradníci: KAVKA Michal - hrál od 45. minuty za Valy P.
STEHLÍK Jan - hrál od 80. minuty za Jelínka R.

V dalším mistrovském utkání jsme se představili na hřišti v Blížkovicích. Domácí i díky svému hřišti nepatří mezi oblíbené soupeře a ani naši hráči zde nedokázali naplno bodovat a díky chybě v závěru jsme přišli i o zasloužený bod za remízu.

Zápas se od úvodních minut odvíjel zcela v naší režii a jen špatné proměňování vytvořených brankových příležitostí a špatný verdikt rozhodčího nás připravili a zasloužené vedení. Dokázali jsme vstřelit branku Jelínkem, ale rozhodčí ji pro údajný ofsajd neuznal. Do dobré střelecké pozice se dostal Wirgler, ale prováhal ten správný moment k zakončení. Do obrovské šance poslal dobrou přihrávkou Jelínek Becka, ale ten míč v ideální pozici poslal vedle domácí branky. Branku ohrozil ještě dalekonosnou střelou dobře hrající T. Wiezner.Ve druhém poločase jsme slevili z naší aktivity a domácí se začali osmělovat a více ohrožovat naši branku. I přesto jsme si vypracovali další šance. Beck v ideální šanci opět netrefil branku a v největší šanci, se po ideální přihrávce od Peci objevil Wiezner, ale špatné zpracování mu nedovolilo přesněji zakončit. Po této šanci se k zakončení dostali i domácí, ale jejich šanci dokázal ještě Vybíral zneškodnit. Po další naší hrubce ve středu obrany se domácí protlačili až před našeho brankáře a s velkou dávkou štěstí vstřelili rozhodující gól celého zápasu. Ve zbývajícím čase jsme se snažili alespoň o vyrovnání nepříznivého stavu, ale domácí nás již do žádné šance nepustili.
Hráno 1. 6. 2003 na hřišti v Blížkovicích.

A. S. A. ES ÚNANOV „B“ - Hostim 3:1 (1:1)
Sestava: VYBÍRAL P. - HOLLER A. - PECA M., BULÍN R., VLK Jan - WIRGLER R., VEČEŘA M., BECK R. (C), WIEZNER T. - JELÍNEK R., FOUSEK L.
Náhradníci: Hruška J. - hrál od 60. minuty za Jelínka R.
Slepánek E. - hrál od 60. minuty za Wieznera T.
Kavka M. - hrál od 75. minuty za Večeře M.
Střelci branek: R. Jelínek, J. Hruška, R. Wirgler z penalty.

V dalším domácím zápase se v krásném počasí představili naši hráči proti mužstvu ze třetího místa tabulky, proti hráčům z Hostimi. Tito se na našem hřišti představili ve velmi dobrém světle a předvedli proti našim hráčům dosud nejlepší výkon ze všech, proti kterým jsme na jaře hráli. Do utkání jsme nastoupili posilněni o hráče A mužstva M. Večeřu a hned v první minutě se po narážečce s Beckem řítil z boku sám na brankáře Wiezner, ale nedůrazně svoji šanci zakončil. Do dalších dvou šancí se dostal dvakrát Jelínek, ale ani on v pozici sám před brankářem nedokázal zakončit. Do vedení tak šli hosté, kteří rozehráli výbornou akci a na jejím konci byl vedoucí gól v 15. minutě. Našim hráčům se podařilo vyrovnat ve 20. min, kdy další ze svých šancí již konečně proměnil Jelínek. Do poločasu ještě zahodil obrovskou šanci, po ideální Večeřově přihrávce Fousek.

Ve druhém poločase nám vyšel tah se střídajícími hráči, když jsme v 60. minutě na hřiště poslali Hrušku se Slepánkem a prvně jmenovaný se hned při prvním dotyku s míčem zapsal mezi střelce a zajistil nám vedení. Po této brance jsme již hosty do vyložených šancí nepustili a sami jsme Fouskem a Hruškem nedokázali trefit ani zcela prázdnou branku. Vítězství jsme pojistili proměněnou penaltou Wirglerem, po již klasickém faulu na Becka. Při tomto faulu byl hráč hostí vyloučen.
Hráno 8. 6. 2003 na travnatém hřišti v Únanově.

Pavlice „B“ - A. S. A. ES ÚNANOV „B“ 2:5 (0:1)
Náhradníci: KAVKA Michal - hrál od 85. minuty za Fouska L.
VALA Patrik - hrál od 70. minuty za Hrušky J.
DIVIŠ Petr st. - do hry nezasáhl.
Střelci branek: R. Beck 2x, J. Hruška, P. Vala a T. Wiezner.

Další utkání jsme odehráli na hřišti druhého celku tabulky v Pavlicích proti místnímu béčku. Těmto jsme měli co vracet, neboť v podzimním utkání dokázali zvítězit na našem hřišti v poměru 5 : 4. Samotný zápas jsme začali žalostně a jen díky dvěma výborným zákrokům našeho brankáře Vybírala, se nám podařilo udržet čisté konto. Po těchto šancích jsme se začali i my prosazovat a výsledkem byly tři čisté gólové šance v podání Becka a Fouska. Žádnou jsme však neproměnili a tak do vedení jsme šli ve 26. minutě, kdy obrovskou hrubku v obraně domácích potrestal s jistotou Hruška. Vedení jsme mohli pojistit o chvíli později, ale Beck ani další ze svých tutovek neproměnil.

Druhý poločas začal divokou přestřelkou z obou stran. Domácí vyrovnali ve druhé minutě. 0 minutu později jsme šli opět do vedení, ale o další minutu později bylo již znovu vyrovnáno. Po těchto brankách se hra uklidnila a až do samotného závěru se střídali šance na obou stranách. Rozuzlení celého zápasu přišlo ve 36. minutě. Na výbornou přihrávku si naběhl střídající Vala a samostatný únik chladnokrevně zakončil podél vybíhajícího domácího brankáře. Pojistku přidalo pár okamžiků později po výborné narážečce s Divišem Beck. Domácí se po této brance již smířili s porážkou a definitivní ránu jim zasadil Wiezner, který dorazil dobrou střelu Becka. Pochvalu za bojovnost zaslouží celé mužstvo včetně náhradníků.
Hráno 15. 6. 2003 na hřišti v Pavlicích.

A. S. A. ES ÚNANOV „B“ - Hluboké Mašůvky 3:1 (2:0)
Sestava: VYBÍRAL P. - HOLLER A. - PECA M., BULÍN R., VLK Jan - WIRGLER R., DIVIŠ P. ml., BECK R. (C), SLEPÁNEK E. - JELÍNEK R., FOUSEK L.
Pikart R. - hrál od 30. minuty za Bulína R.
Střelci branek: Wirgler R. (obě z penalt), E. Slepánek.

V dalším domácím zápase se v krásném počasí představili naši hráči v derby utkání proti celku ze sousedních Hlubokých Mašůvek. V tomto utkání jsme museli řešitpár otazníků v sestavě, kdy se nám již při rozcvičování zranil Wiezner, v úvodu utkání Bulín a Pojer nemohl nastoupit, protože nám dorostenecké vedení nedodalo registrační průkaz. I přes tyto problémy jsme začali výborně a po zaváhání hostů se hned řítil zcela sám na branku Jelínek, v první minutě utkání. Svoji šanci však zakončil zbrkle střelou mimo branku. I po této šanci jsme hráli dobře a vypracovali jsme si několik nadějných šancí, kdy hlavně Beck netrefil několika střelami branku hostů. Do vedení jsme šli v patnácté minutě z penalty, za faul na Fouska. Tento pokutový kop proměnil bezpečně Wirgler. Druhou branku jsme přidali opět z pokutového kopu. Tentokrát za ruku a opět bezpečně proměnil Wirgler. Ve zbytku poločasu se prosadili i hosté, ale náznaky šancí naše obrana ve spolupráci s brankářem zlikvidovala.

Do druhého poločasu jsme opět nastoupili výborně a po rohové kopu Wirglera se hlavou prosadil Slepánek. Po této brance jsme tradičně přestali hrát a výsledkem byla brána po hrubé chybě naší obrany. Hosté si vypracovali ještě asi dvě šance, ze kterých jsme již neinkasovali. Ve druhé polovině poločasu jsme opět přidali na aktivitě a unaveného soupeře již do ničeho nepustili. Sami jsme si vypracovali několik šancí a Diviš nastřelil dvakrát tyčku hostující branky. Zvýšení skóre nepřinesla ani obrovská šance Hrušky. Hráno 22. 6. 2003 na travnatém hřišti v Únanově.

POŘADÍ STŘELCŮ PO JARNÍ ČÁSTI SOUTĚŽE

10 - Beck Robert
7 - Wirgler Radek
4 - Jelínek Roman, Hruška Jaroslav
3 - Slepánek Eduard
2 - Pikart Roman, Vlk Jan, Peca Milan
1 - Diviš Petr ml, Tunka Pavel, Bulín Roman, Pojer Michal, Vala Patrik, Wiezner Tomáš

CELKOVÉ POŘADÍ STŘELCŮ

1. místo - 12 branek - Robert Beck
2. místo - 9 branek - Michal Pojer, Jaroslav Hruška Radek Wirgler (8x penalta)
3. místo - 8 branek - Roman Jelínek
4. místo - 6 branek - Petr Diviš ml.
5. místo - 3 branky - Petr Bulín, Roman Pikart, Eduard Slepánek
6. místo - 2 branky - Jan Vlk, Milan Peca, Miroslav Plaček
7. místo - 1 branka - Tomáš Wiezner, Petr Trávníček, Radek Šimák ml, Pavel Tunka, Roman Bulín, Patrik Vala, vlastní