FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Muži B - okresní soutěž IV. třída - sezóna 2003/2004

Kategorie: Archív » Sezóna 2003/2004

ZIMNÍ PŘÍPRAVA "B" MUŽSTVA PŘED JARNÍ ČÁSTÍ SEZÓNY 2003/2004

Sobota 3. 1. 2004 v 14,00 hodin.

Účast - vedení: František Vlk, Jan Krištof, Aleš Richter.
hráči: Aleš Holler, Jan Vlk, Petr Vlk, Jiří Vlk, Radek Wirgler, Marek Tunka, Lukáš Fousek, Pavel Šalamoun, Jaroslav Hruška, Eda Slepánek, Roman Bulín.
Náplň - Kondiční běh v okolí obce v délce cca 4 km. Přípravný fotbálek na horním hřišti.

Sobota 10. 1. 2004 v 14,00 hodin.

Účast - vedení: František Vlk, Jan Krištof, Aleš Richter.
hráči: Jan Vlk, Eda Slepánek, Marek Tunka, Jarda Hruška.
Náplň - Z důvodu malého počtu hráčů přítomni absolvovali trénink s "A" mužstvem.

Sobota 17. 1. 2004 v 14,00 hodin.

Účast - vedení: Jan Krištof, Aleš Richter.
hráči: - Jan Vlk, Eda Slepánek, Radek Wirgler, Marek Tunka, Radek Andorko, Robin Beck, Michal Rychlík, Milan Fousek, Pavel Bulín, Rostislav Hambálek.
Náplň - Fyzická příprava (běh Únanovem) krátké sprinty a trénink dynamiky na parkovišti místního koupaliště, fotbálek a závěrečný kondiční běh zpět na hřiště.

Sobota 24. 1. 2004 v 14,00 hodin.

Účast - vedení: Jan Krištof, František Vlk, Aleš Richter.
hráči: Jan Vlk, Eda Slepánek, Marek Tunka, Robin Beck, Radek Andorko, Pavel Bulín, Michal Rychlík, Michal Kavka, Petr Vlk, Aleš Holler, Jarda Hruška.
Náplň - Fyzická příprava, krátké sprinty, soutěže na rozvoj rychlosti a fotbálek. To vše na hřišti a závěrečný výběh obcí.

Sobota 31. 1. 2004 v 14,00 hodin.

Účast - vedení: Jan Krištof, František Vlk, Aleš Richter.
hráči: Eda Slepánek, Marek Tunka, Robin Beck, Radek Andorko, Roman Bulín, Roman Pikart, Vlasta Hejda, Michal Rychlík, Tomáš Wiezner, Lukáš Fousek, Jarda Hruška.
Náplň - Kondiční příprava a fotbálek na hřišti.

Neděle 1. 2. 2004 v 9,30 hodin.

Úvodní utkání zimního turnaje v Příměticích.

Přímětice "B" - A. S. A. ES ÚNANOV "B" 0:2 (0:1)

Branky: Robin Beck, Jiří Vlk ml.
Sestava: Jan Kudla - Aleš Holler - Jan Vlk, Roman Pikart, Milan Peca - Eda Slepánek, Robin Beck, Jiří Vlk st., Marek Tunka - Lukáš Fousek, Vlasta Hejda.
Střídání: 41. minuta Jiří Vlk ml. za Hejdy.
45. minuta Tomáš Wiezner za Jana Vlka.
60. minuta M. Fousek za Jirky Vlka st.

Poměrně vydařené utkání na začátek zimní přípravy. Do poločasu neproměnili své velké šance Hejda a Lukáš Fousek. Domácí hrozili pouze z dlouhých autů a našeho brankáře ohrozil pouze nevydařenou malou domů Peca. Vedení jsme se ujali ve 35. minutě po průniku Becka zakončeného přesnou střelou levou nohou. Po přestávce hned v prvním útoku předvedl samostatnou akci Jiří Vlk ml., kterou zakončil přesnou střelou. Další šance Becka, Wieznera a Milana Fouska skvěle chytil domácí brankář. Naše obrana nepustila soupeře do jediné vyložené šance.

Sobota 7. 2. 2004 v 11,30 hodin.

Druhé utkání zimního turnaje v Příměticích.

Moulin Rouge Znojmo "B" - A. S. A. ES ÚNANOV "B" 1:5 (0:2)

Branky: Radek Wirgler 2x, Robin Beck, Jiří Vlk st., Jarda Hruška (penalta).
Sestava: Jan Kudla - Radek Andorko - Jan Vlk, Roman Pikart, Milan Peca - Eda Slepánek, Radek Wirgler, Jiří Vlk st., Marek Tunka - Jiří Vlk ml, Robin Beck.
Střídání: 41. minuta Jarda Hruška za Tunky.
65. minuta Petr Diviš za Vlka st.
65. minuta Aleš Holler za Jana Vlka.

Další utkání zimního turnaje proti účastníkovi III. třídy okresu Znojmo. V prvním poločase měli častěji míč na svých kopačkách hráči Moulinu, ale naši hráči ze dvou ojedinělých polo šancí vstřelili Beckem a Wirglerem dva góly. Na začátku druhé půle jsme Wirglerem přidali přímo z rohu třetí branku. Hosté sice po zaváhání naší obrany snížili, ale naši hráči již měli hru pod kontrolou a přehrávali protihráče. Další branku přidal Jirka Vlk st. a skóre uzavřel Hruška, který dorazil svůj špatně provedený pokutový kop. Hráči Moulin Rouge neproměnili za stavu 1:0 pro nás pokutový kop.

Sobota 14. 2. 2004 v 14,00 hodin.

Účast - vedení: František Vlk, Jan Krištof, Aleš Richter.
hráči: Pavel Vybíral, Jan Vlk, Roman Pikart, Robin Beck, Roman Bulín, Lukáš Fousek, Roman Jelínek, Michal Kavka, Marek Tunka, Jarda Hruška, Radek Andorko, Tomáš Wiezner.
Náplň - Přípravný fotbálek na parkovišti obecního koupaliště a kondiční běh Únanovem.

Neděle 15. 2. 2004 v 13,30 hodin.

Třetí utkání základní skupiny zimního turnaje v Příměticích.

Tatran Šatov "A" - A. S. A. ES ÚNANOV "B" 1:1 (0:1)

Branka: Roman Jelínek.Sestava Pavel Vybíral - Radek Andorko Jan Vlk, Roman Pikart, Milan Peca - Eda Slepánek, Jiří Vlk st., Robin Beck, Radek Wirgler - Roman Jelínek, Lukáš Fousek.
Střídání: 41. minuta Lukáš Bulín za Vlka Jana.
41. minuta Roman Bulín za Pikarta.
41. minuta Vlasta Hejda za Fouska.
41. minuta Michal Kavka za Pece.
41. minuta Marek Tunka za Jiřího Vlka.
41. minuta Tomáš Wiezner za Wirglera.
41. minuta Jarda Hruška za Jelínka.
50. minuta Petr Diviš za Slepánka.

Utkání zimního turnaje proti vedoucímu mužstvu okresního přeboru Znojemska.V prvním poločase poměrně vyrovnaná hra s větším počtem vyložených šancí na straně Šatova. Sami jsme si vypracovali tři solidní brankové příležitosti. Do nich se dostali Jelínek a dvakrát Fousek. Do vedení jsme šli po výborně zahraném rohovém kopu Wirglera a neméně dobré hlavičce Jelínka. Šatovští v prvním poločase neproměnili pokutový kop.

Do druhého poločasu jsme vystřídali většinu hráčů a iniciativu na hřišti převzal Šatov a naši hráči se většinou pouze bránili. Vyráželi jsme však do rychlých protiútoků a Hejda šel v závěru utkání sám na brankáře. Míč mu však na těžkém terénu uskočil a proto nedokázal zakončit. Šatov se vyrovnání dočkal čtyři minuty před koncem, kdy proměnili svůj druhý pokutový kop. Pochvalu za výborný výkon zaslouží brankář Vybíral a obránce Andorko.

Sobota 21. 2. 2004 v 9,30 hodin.

Čtvrté utkání základní skupiny zimního turnaje v Příměticích.

Micmanice - A. S. A. ES UNANOV "B" 0:0 (0:0)

Sestava: Pavel Vybíral - Radek Andorko - Lukáš Fousek, Aleš Holler, Roman Pikart - Eda Slepánek, Robin Beck, Jiří Vlk st.. Radek Wirgler - Roman Bulín, Jiří Vlk ml.
Střídání: 15. minuta Marek Tunka za Wirglera.
41. minuta Jan Vlk za Pikarta.
50. minuta Petr Diviš za Jiřího Vlka st.
50. minuta Tomáš Wiezner za Slepánka.
60. minuta Jarda Hruška za Jirky Vlka ml.

Utkání zimního turnaje s druhým mužstvem III. tř. Znojemska nepřinesl příliš dobrý fotbal a obě mužstva si vypracovala minimum brankových příležitostí. Naše hra byla již od začátku poznamenána vyloučením Hollera v patnácté minutě za protesty u rozhodčího. I v deseti jsme sice byli více než vyrovnaným soupeřem a dokázali jsme v závěru utkání nastřelit tyčku soupeřovi branky. V utkání podal opět výborný výkon brankář Vybíral.

Sobota 28. 2. 2004 v 14,00 hodin.

Účast - vedení: Aleš Richter.
hráči: Roman Bulín, Radek Andorko, Eda Slepánek, Marek Tunka.
Náplň - Náplní tohoto tréninku byl hodinový fotbálek společně s hráči dorostu a lehký výklus.

Neděle 29. 2. 2004 v 11,30 hodin.

Závěrečné utkání základní skupiny "B" na zimním turnaji v Příměticích.

Dobšice "A" - A. S. A. ES ÚNANOV "B" 4:6 (4:3)

Branky: Aleš Holler 2x, Robin Beck 2x, Jiří Vlk ml., Ivan Vyskočil.
Sestava: Pavel Vybíral - Radek Andorko - Jan Vlk, Aleš Holler, Milan Peca - Eda Slepánek, Marek Tunka, Robin Beck, Roman Bulín - Jiří Vlk ml., Lukáš Fousek.
Střídání: 41. minuta Ivan Vyskočil za Fouska.
65. minuta Tomáš Dřevojan za Slepánka.
41. minuta Petr Diviš za Andorky.
70. minuta Michal Kavka za Jana Vlka.
50. minuta Miloš Pojer za Tunky.

Poslední utkání ve skupině proti přednímu mužstvu III. tř. Znojemska muselo rozhodnout o konečném umístění mužstev v tabulce. Po překvapivé prohře Šatova s domácími Příměticemi "B" se nám naskytla možnost vyhrát skupinu a hrát finále turnaje. K tomu jsme potřebovali vítězství, případná remíza by nám zaručila utkání o bronz. Prohrou bychom spadli na čtvrté místo tabulky.

K cestě za vítězstvím jsme vykročili dobře a ve druhé minutě jsme se ujali vedení gólem Hollera. Po této brance se však taktovky ujali Dobšičtí a rychle otočili skóre po našich hrubých chybách. Opět vyrovnal Holler, ale další chybou jsme dovolili jít soupeři do vedení. Ještě jednou jsme vyrovnali brankou Jirky Vlka ml. V poslední minutě první půle jsme udělali další obrovskou hrubku a do kabin jsme šli s jednogólovým mankem.

Do druhé půle jsme posílili dvěma hráči „A“ mužstva a hned v úvodu vyrovnal po rohu Beck. 0 dalších několik minut později jsme již vedli zásluhou Becka, který přeloboval brankáře. Poslední gól přidal po hezké akci a perfektním zakončení Vyskočil. V průběhu celé druhé půle jsme byli lepším mužstvem a soupeři jsme již nedovolili ohrozit naši branku. Sami jsme ještě několik šancí nevyužili. Tato výhra nám pomohla k celkovému vítězství ve skupině a v posledním utkání turnaje se utkáme o první místo s celkem Višňové "A".

CELKOVÉ POŘADÍ VE SKUPINĚ "B":

1. místo - A. S. A. ES ÚNANOV "B" - 11 bodů
2. místo - Tatran Šatov "A" - 10 bodů
3. místo - Přímětice ''B" - 9 bodů
4. místo - Micmanice ''A" - 7 bodů
5. místo - Dobšice "A" - 6 bodů
6. místo - Moulin Rouge "B" - 0 bodů

Neděle 7. 3. 2004 v 13,30 hodin.

Finálové utkání zimního turnaje v Příměticích o 1. místo.

Višňové "A" - A. S. A. ES ÚNANOV "B" 1:0 (0:0)

Sestava: Pavel Vybíral - Aleš Holler - Jan Vlk, Roman Bulín, Milan Peca - Radek Wirgler, Robin Beck, Jiří Vlk st., Eda Slepánek - Marek Tunka, Jiří Vlk ml.
Střídání: 55. minuta Miloš Pojer za Tunky.
70. minuta Radek Andorko za Vlka Jana.
70. minuta Jarda Hruška za Hollera.

Finálové utkání zimního turnaje jsme odehráli proti vítězi skupiny "A" a navíc vítězi posledních dvou ročníků, proti silnému celku Višňové. Toto družstvo je účastníkem okresního přeboru Znojemska.

Do utkání jsme ovšem vstoupili bez respektu a za celý první poločas jsme Višňovou pustili do jediné větší brankové příležitosti. Sami jsme hráli aktivně a hned ve druhé minutě se ve velké šanci objevil Vlk st., ale jeho střela byla zablokována. Do dalších dvou šancí se dostal Beck, ale ani jemu se nepodařilo skórovat. Nejblíže brance byl Vlk st., ale jeho dalekonosná střela skončila na spojnici tyče a břevna.

Do druhé půle nastoupili hráči Višňové mnohem aktivněji a po většinu byli lepším celkem. Naše obrana však odolávala až do 60. minuty, kdy se po závaru dostal míč do naší branky dosti záhadným způsobem. Poté nás ještě zachránilo břevno a tyč. Tlak Višňové pomalu opadal a naši hráči se snažili o vyrovnání. Několik slibných akcí Vlka ml. se nám nepodařilo dotáhnout do konce a tak si soupeř pohlídal vedení a tím i celkové vítězství v zimním turnaji.

Naši hráči si za celkové účinkování zaslouží pochvalu. Ve skupině jsme žádný zápas neprohráli a ve finále jsme byli Višňové vyrovnaným soupeřem.

Sobota 13. 3. 2004 v 14,00 hodin.

Účast - vedení: František Vlk, Jan Krištof, Aleš Richter.
hráči: Marek Tunka, Radek Andorko, Roman Jelínek, Tomáš Wiezner, Jarda Hruška, Petr Hruška.
Náplň - S ohledem na nedělní přípravné utkání a účast dvou hráčů na soustředění "Áčka" byl trénink dobrovolný a v jeho rámci jsme odehráli pouze fotbálek.

Neděle 14. 3. 2004 v 14,00 hodin.

Přípravné utkání na odlehčovacím hřišti v Únanově.

A. S. A. ES ÚNANOV "B" - Mramotice 1:2 (0:1)

Branka: Jiří Vlk st.
Sestava: Pavel Vybíral - Radek Andorko - Tomáš Wiezner, Roman Bulín, Roman Pikart - Marek Tunka, Robin Beck, Jiří Vlk st., Radek Wirgler - Roman Jelínek, Miloš Pojer.
Střídání: 55. minuta Jarda Hruška za Jelínka.
55. minuta Mirek Plaček za Tunky.
41. minuta Aleš Holler za Wirglera.

Další přípravné utkání s kvalitním soupeřem jsme odehráli na domácím hřišti. Soupeř z Mramotic patří mezi přední celky III. tř. okresu Znojmo. Tento rozdíl však nebyl v první půli patrný a naši hráči si vypracovali čtyři vyložené brankové příležitosti. Žádnou jsme však nedokázali využít a hosté se po hrubé chybě brankáře, který neudržel příliš nebezpečnou střelu, dostali do vedení. Úvod druhého poločasu nám herně opět příliš nevyšel a hosté po zmatcích v naší obraně přidali druhou branku. Po obdrženém gólu jsme přidali a po faulu na Pojera jsme kopali penaltu. Tu Holler neproměnil. 0 zkorigování výsledku se zasloužil střelou z dálky Vlk. Šanci na vyrovnání nevyužil v poslední minutě Holler.

Neděle 21. 3. 2004 v 13,30 hodin.

Přípravné utkání na hřišti ve Vrbovci.

Hatě "B" - A. S. A. ES ÚNANOV "B" 1:0 (1:0)

Sestava: Pavel Vybíral - Radek Andorko - Roman Pikart, Roman Bulín, Jan Vlk - Eda Slepánek Jiří Vlk st., Robin Beck, Marek Tunka - Miloš Pojer, Aleš Holler.
Střídání: 36. minuta Jarda Hruška za Jiřího Vlka.
36. minuta Mirek Plaček za Slepánka.

Nejméně povedené utkání ze všech odehraných zimních přípravných zápasů. Naši hráči si vypracovali dostatek šancí, ale žádnou nedokázali využít a soupeř z ojedinělé šance polo vlastním gólem rozhodl o vítězství. Ve spalování šancí se nejvíce předháněli Holler a ve druhé půlce střídající Plaček.

JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

Hluboké Mašůvky - ÚNANOV „B“ 2:5 (1:2)

SESTAVA: VYBÍRAL P. (3) - HOLLER A. (3) - PECA M. (3), BULÍN R. (3), PIKART R. (3) - WIRGLER R. (4), TUNKA M. (4), BECK R. © (5), SLEPÁNEK E. (4) - VLK Jan (3), POJER MICHAL (3).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Náhradníci: PLAČEK Miroslav - do hry nezasáhl.
ANDORKO R. - hrál od 70. minuty za Pece M.
JELÍNEK R. - hrál od 55. minuty za Vlka Jana.
Střelci branek: Robin Beck 3x a Radek Wirgler 2x.

V úvodním zápase jarní části sezóny jsme nastoupili v "derby" utkání na hřišti v sousedních Hlubokých Mašůvkách. V poslední době se nám zde příliš nedařilo a nedokázali jsme si odvézt z tohoto malého hřiště výhru.

Do utkání jsme proto nastupovali s jasným cílem zvítězit a udržet se v kontaktu s čelem naši tabulky. Začátek zápasu však byl z naší strany dost špatný a naši hráči se zcela přizpůsobili domácí taktice nakopávaných míčů a na obou stranách nevznikla žádná čistá gólová šance. Tohle se změnilo ve dvacáté minutě, kdy se za vápnem opřel do míče pravou nohou Beck a vymetl šibenici domácí branky. To stejné se mu podařilo o pět minut později, ale šibenici vymetl pro změnu levou nohou. Naši zcela ovládli hru a další velkou šanci zahodil Vlk. Do poločasu jsme však domácím povolili snížit, když zbytečně ve vápně fauloval Holler a z penalty se domácí nemýlili.Do druhé půle jsme šli s cílem neinkasovat a pokud možno zvýšit náš náskok. To se nám v úvodu ne zcela podařilo a po další hrubce v naší obraně domácí vyrovnali. Paradoxně tento moment naše hráče nastartoval k aktivnější hře a výsledkem byla vedoucí branka po dorážce Becka. Další branku přidal po dlouhém autu Jelínka a dorážce Wirgler. Skóre uzavřel z penalty po ruce Wirgler. Od našeho vedoucího gólu na 3:2 se hra odvíjela zcela v naší režii a dost příležitostí jsme ještě nevyužili. Břevno nastřelil hezkou ranou Pojer.

Hráno 4. 4. 2004 na hřišti v Hlubokých Mašůvkách.

ÚNANOV „B“ - Slatina 3:1 (1:1)

SESTAVA: VYBÍRAL P. (3) - ANDORKO R. (4) - PECA M. (3), BULÍN R. (3), PIKART R. (3) - WIRGLER R. (3), VLK Jiří st. (4), BECK R. © (3), SLEPÁNEK E. (3) - VLK Jan (3), HOLLER A. (3).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Náhradníci: Pojer Miloš (3) - hrál od 46. minuty za Slepánka E.
Hruška Jaroslav - hrál od 75. minuty za Hollera A.
Wiezner Tomáš (3) - hrál od 55. minuty za Vlka Jana.
Střelci branek: Robin Beck, Radek Wirgler (penalta) a Jiří Vlk starší.

Úvodní jarní domácí zápas jsme sehráli na travnatém hřišti s dosti nepříjemným soupeřem ze Slatiny. Zápasy s tímto mužstvem jsou vždy dosti vyrovnané a na hřišti Slatiny jsme zachraňovali bod až v závěru utkání. Ani tento zápas jsme nezačali dobře a hosté šli hned z prvního útoku do vedení, když využili obrovskou chybu Pikarta a prostřelili našeho brankáře. Našim hráčům chvíli trvalo, než se otřepali ze šoku, ale poté přidali na aktivitě a výsledkem byla vyložená šance Jana Vlka, kterou však zbrkle zahodil. Vyrovnání jsme se dočkali po odehrané půlhodince, kdy hostující obrana faulovala Jiřího Vlka a nařízenou penaltu proměnil Wirgler. Ve zbytku první půle již mnoho šancí nebylo a naše obrana musela být pořád připravena na hodně nebezpečné útoky hostů.

Druhý poločas byl z naší strany herně lepší, i když první šanci měli po rohu a následných zmatcích v obraně opět hosté. Poté jsme však začali přidávat na aktivitě a vedoucí branku vstřelil z „přímáku“ Jiří Vlk. 0 chvíli později centroval z dalšího přímáku, nejlepší hráč na hřišti Jiří Vlk a na jeho centr si naběhl výborně Beck a zvýšil na dvougólový rozdíl. Za několik minut se tato situace opakovala a Wirgler trefil tyčku. V další obrovské šanci se objevil po průniku Pojera, Holler, ale netrefil branku. Skóre mohl zvýšit po dobře zahraném přímáku Becka, Pojer, ale nedokázal vrátit vyražený míč do odkryté branky.Hráno 11. 4. 2004 na travnatém hřišti v Únanově.

Suchohrdly u Znojma - ÚNANOV „B“ 1:3 (0:0)

SESTAVA: VYBÍRAL P. (3) - HOLLER A. (3) - PECA M. (3), BULÍN R. (3), VLK Jan (3) - WIRGLER R. (3), VLK J. st. (4), DIVIŠ P. ml. (4), TUNKA Marek (3) - BECK R. © (3), POJER Michal (3).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Náhradníci: Pojer Miloš (3) - hrál od 46. minuty za Vlka Jana.
Jelínek Roman (3) - hrál od 60. minuty za Pojera Michala.
Plaček Miroslav - hrál od 80. minuty za Tunky M.
Střelci branek: Petr Diviš 2x, Robin Beck.

Další mistrovský zápas jsme sehráli v Suchohrdlech u Znojma. Na jednom z nejhorších hřišť v soutěži jsme nepodali optimální výkon a vítězství jsme uhráli až v závěru, kdy se dvakrát trefil z áčka zapůjčený Petr Diviš.

První poločas byl z naší strany špatný a za celých 45. minut jsme pouze jednou výrazněji ohrozili domácí branku a to střelou Vlka. Domácí se také nedokázali prosadit a tak jediná větší šance vznikla po domácím rohu a následné skrumáži v našem vápně.

Do druhého poločasu jsme našim hráčům vštípili větší aktivitu a hlavně více důrazu v šestnáctce domácích. Vedení jsme se dočkali po deseti minutách druhé půle, kdy proměnil šanci kapitán Beck. Poté jsme kontrolovali hru a domácí do ničeho nepouštěli. Vyrovnání se tak dočkali paradoxně po naší obrovské chybě, kdy nedorozumění mezi Hollerem a brankářem Vybíralem využil domácí útočník. Poté se naše hra dostala do křeče a nedokázali jsme nic pořádného vymyslet. Obrovskou šanci neproměnil Jelínek. Rozhodnutí padlo deset minut před koncem, kdy se přesně z hranice velkého vápna trefil Petr Diviš. Poté jsme měli ještě několik menších šancí, ale závěrečné slovo měl opět Diviš, když jeho centrovaný míč z poloviny hřiště skončil k překvapení všech až v bráně domácích. Celkově lze kladně konstatovat pouze zisk tří bodů, výkon nebyl nejlepší. Hráno 18. 4. 2004 na hřišti v Suchohrdlech nu Znojma.

ÚNANOV „B“ - Blížkovice „B“ 6:0 (1:0)

SESTAVA: VYBÍRAL P. (3) - HOLLER A. (3) - PIKART R. (3), BULÍN R. (3), ANDORKO R. (3) - WIRGLER R. (3), BECK R. © (3), VLK Jiří st. (3), SLEPÁNEK E. (3) - POJER Miloš (3), TUNKA M. (3).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Střelci branek: Radek Wirgler 2x (obě z penalty), Jiří Vlk, Marek Tunka, Eda Slepánek a Miloš Pojer.
Náhradníci: Pojer Michal - hrál od 75. minuty za Tunky M.
Vlk Jan - hrál od 70. minuty za Vlka Jiřího st.
Diviš Petr (3) - hrál od 46. minuty za Bulína R.

Další mistrovský zápas na domácím hřišti jsme sehráli proti nepříjemnému soupeři z dolní poloviny tabulky, proti béčku Blížkovic. Těm se na jaře nedaří a dosud neuhráli ani jediný bod. Ani na našem hřišti to nebylo jinak a naši hráči si s chutí zastříleli.

První poločas jsme začali aktivně a hra se převážně odvíjela na polovině našeho soupeře. Využít některou ze šancí se nám však nedařilo a tak jsme se vedení ujali po naší, v poslední době oblíbené standardní situaci. Tu opět výborně zahrál Jiří Vlk a po jeho přímáku jsme vedli. Šanci na zvýšení měl opět Vlk, ale z dalšího přímáku trefil "jen" břevno. Hosté hrozili jen sporadicky. Podařilo se jim vstřelit branku, ale tu rozhodčí pro ofsajd neuznal.Do druhého poločasu jsme nemohli vstoupit lépe a po odehrání jeho deseti minut bylo o osudu zápasu rozhodnuto. V tomto čase jsme vstřelili čtyři branky. Hned v první minutě se trefil, poprvé za béčko Tunka, další branku přidal z penalty Wirgler. Potom se trefil Slepánek. V dalším průběhu jsme zahrávali další pokutový kop a opět ho v branku proměnil Wirgler. Skóre zápasu uzavřel Miloš Pojer. Několik našich šancí zůstalo nevyužito. Hosté po zdrcujícím úvodu druhé půle zcela odpadli. Utkání nepříliš přesně vedl rozhodčí Zemek.

Hráno 25. 4. 2004 na travnatém hřišti v Únanově.

Štítary „B“ - ÚNANOV „B“ 3:2 (1:0)

Sestava: KUDLA Jan (2) - HOLLER Aleš (2) - PECA Milan (3), HRUŠKA Petr (2), VLK Jan - WIRGLER Radek (2), DIVIŠ Petr (2), BECK Robert © (2), SLEPÁNEK Eduard (2) - BULÍN Roman (3), VYSKOČIL Ivan (3).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Náhradníci: Pojer Michal (2) - hrál od 46. minuty za Pece M.
Pojer Miloš (2) - hrál od 15. minuty za Vlka Jana.
Tunka Marek - hrál od 70. minuty za Wirglera R.
Střelci branek: Robin Beck; Ivan Vyskočil.

Jedno z nejdůležitějších jarních utkání v boji o postup, jsme sehráli na hřišti ve Štítarech s místním béčkem. Kvůli důležitosti utkání jsme mužstvo posilnili a hráče základní sestavy áčka Vyskočila a dalšího hráče Hrušky. Ani toto posílení nám nepomohlo a po dosti smolném vývoji utkání jsme nakonec odjížděli s prázdnou.Celý první poločas se hrál v naší režii a domácím jsme vůbec nedovolili ohrozit naši branku. I přes tento fakt jsme po odehrání první půle prohrávali o gól, když domácí využili obrovskou chybu našeho brankáře, kterému při vyběhnutí vypadl míč z rukou. Sami jsme v úvodu poločasu měli několik šancí. I po nešťastně obdržené brance jsme měli několik možností vyrovnat, ale ani Vyskočil, který trefil tyč domácí branky, tak hlavně Pojer, kýženou branku nevstřelili.Druhý poločas jsme začali výborně a brankou Becka jsme hned ve druhé minutě vyrovnali. Domácí však hned po rozehrání a nedůslednosti Wirglera a následně i středu obrany šli znovu do vedení. Po této brance jsme se opět snažili o brzké vyrovnání. Další šance jsme si vypracovali a Tunka nastřeli břevno domácí branky. V celém zápase jsme zahrávali asi šest přímáku z nebezpečné vzdálenosti a asi deset rohů. Z těchto standardek jsme však bránu domácích skoro vůbec neohrozili. Vyrovnání jsme se dočkali dvě minuty před koncem, kdy centrovaný míč Hollera prodloužil hlavou do branky Vyskočil. Namísto snahy o ubránění těžko vybojovaného bodu následovala v poslední minutě další velká chyba v naší obraně a domácí si připsali s ohledem na průběh utkání poměrně nezasloužené vítězství.

Hráno 1. 5. 2004 na hřišti ve Štítarech.

ÚNANOV „B“ - Křepice 4:2 (3:1)

Sestava: HANZÁLEK Josef (3) - HOLLER Aleš (3) - HOŘÁK Pavel (3), HRUŠKA Petr (3), ANDORKO Radek (3) - WIRGLER Radek (3), BECK Robert © (3), VLK Jiří st. (3), SLEPÁNEK Eda (3) - MALEČEK Oldřich (3), PAUL Rudolf (3).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Náhradníci: Šuhajda Martin (3) - hrál od 46. minuty za Slepánka E.
Diviš Petr (3) - hrál od 46. minuty za Hrušky P.
Wiezner Tomáš (3) - hrál od 60. minuty za Vlka J.
Střelci branek: Rudolf Paul 2x, Oldřich Maleček, Pavel Hořák.

V dohrávaném úvodním zápase jarní části soutěže jsme nastoupili na domácím hřišti proti celku Křepic. Z důvodu velké důležitosti zápasu jsme do sestavy zařadili několik hráčů z áčka v čele s brankářem Hanzálkem.

Úvod zápasu tomu i odpovídal a hra se odehrávala převážně před hostující bránou. Žádnou větší šanci jsme si však nevypracovali a tak se z vedení radovali hosté, když zcela nepřesný rozhodčí Zemek posoudil k překvapení všech na hřišti, nevinný střet v našem pokutovém území, jako penaltu. Tu hosté proměnili. Po této penaltě jsme se chvíli museli otřepávat, ale dále jsme šli za vyrovnáním. Velkou šanci neproměnil Beck. Vyrovnání jsme se dočkali ve 38. minutě brankou Paula. Do konce poločasu jsme ještě přidali dvě branky. Nádhernou přihrávku Wirglera proměnil Maleček a skóre první půle uzavřel hlavou Hořák.

Druhou půli jsme začali opět aktivně a další branku přidal po standardní situaci překvapivým lobem Paul. Po této brance jsme přestali dost nepochopitelně plnit naše obranné úkoly a hosté se začali dostávat do dobrých příležitostí. Dost jich pochytal náš brankář Hanzálek. Jednou nás zachránila i tyč. Hosté se snížení dočkali po rohovém kopu, kdy potrestali naši nedůslednost a dorazili do brány odražený míč. V poslední minutě jsme přidali ještě jednu branku, ale nepřesný rozhodčí po pochybách raději ukončil celé utkání.

Hráno 7. 5. 2004 na travnatém hřišti v Únanově.

ÚNANOV „B“ - Hostim 2:0 (0:0)

Sestava: HANZÁLEK Josef (4) - HOLLER Aleš (4) - PECA Milan (4), DIVIŠ Petr (4), ANDORKO Radek (4) - WIRGLER Radek (4), VLK Jiří st. (4), BECK Robert © (4), SLEPÁNEK Eda (4) - ŠUHAJDA Martin (4), STUCHLÍK Radek (4).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Náhradníci: Pojer Michal (4) - hrál od 46. minuty za Šuhajdy M.
Tunka Marek (4) - hrál od 60. minuty za Wirglera R.
Wiezner Tomáš - hrál od 75 minuty za Stuchlíka R.
Střelci branek: Michal Pojer a Eda Slepánek.

Po páteční vítězné dohrávce jsme v neděli nastoupili proti vedoucímu mužstvu naší tabulky a případné vítězství by nás vyneslo před našeho soupeře. Samotné utkání přineslo oboustranně výborný fotbal, se šťastnějším koncem pro naše hráče.

Do utkání jsme nastoupili opět s brankářem Hanzálkem, který měl práci hned po pěti vteřinách a hosté, z naší tragické rozehrávky nastřelili břevno naší branky. Poté ještě vyrobil jednu hrubku stoper Holler. Od této chvíle jsme však taktovku hry převzali my a výsledkem byly tři vyložené brankové příležitosti. První šanci překazil nevědomky Stuchlíkovi, Šuhajda, další neproměnil po ideální Šuhajdově přihrávce Stuchlík a skóre nezměnil ani Vlk, kterému hosté zablokovali gólovou střelu, po narážečce se Stuchlíkem.

Do druhé půle jsme byli nuceni vystřídat výborně hrajícího Šuhajdy, ale i střídající Pojer odehrál dobré utkání. Tempo z první půle se ještě vystupňovalo a kýženého vedoucího gólu jsme se dočkali v 63. minutě utkání, kdy po centru nechali hostující hráči trochu prostoru Pojerovi a ten po otočce dokázal prostřelit brankáře. Pojišťovací branku přidal v 74. minutě Slepánek. Ten dokázal využít jediné hrubé chyby hostujícího stopera a běžel společně se dvěma našimi hráči sám na brankáře. Svoji šanci zakončil po blafáku na brankáře, střelou do již zcela prázdné branky. Hosté se po tomto gólu nevzdávali a výsledkem byly dvě až tři čisté gólové šance. Naše obrana, neschopnost hostů a dobrý výkon brankáře však již změnu skóre nepřinesli. Za tento zápas si za výkon a bojovnost zaslouží pochvalu všichni hráči. Hráno 9. 5. 2004 na travnatém hřišti v Únanově.

ÚNANOV „B“ - Chvalovice 5:2 (4:1)

Sestava: HANZÁLEK Josef (4) - HOLLER Aleš (4) - PECA Milan (4), DIVIŠ Petr (4), VLK JAN (4) - WIRGLER Radek (4), VLK Jiří st. (4), BECK Robert © (4), SLEPÁNEK Eda (4) - ŠUHAJDA Martin (4), KROTKÝ Aleš (4).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Náhradníci: Pojer Michal (4) - hrál od 20. minuty za Šuhajdy M.
Pojer Miloš (3) - hrál od 46. minuty za Vlka Jiřího.
Wiezner Tomáš - hrál od 75 minuty za Wirglera R.
Střelci branek: Robin Beck 2x, Martin Šuhajda, Aleš Krotký a Michal Pojer.

Další důležitý zápas v boji o postup do vyšší soutěže jsme odehráli proti Chvalovicím. Po minulé výhře nad Hostimí a jejím sesazení z vedoucí pozice, jsme opět nastupovali proti vedoucímu mužstvu tabulky a případná výhra by nás opět dostala na první místo.

I do tohoto zápasu jsme nastoupili posilněni o tři hráče z áčka a stejně jako proti Hostimi jsme předvedli katastrofální začátek. Po zaváhání obrany jsme inkasovali hned v úvodní minutě. Po obdržené brance jsme však přidali a hned v dalších pěti minutách jsme mohli skóre otočit. Své šance však ani Wirgler a následně i Beck nedokázali proměnit. 0 vyrovnání se tak postaral v 10. minutě Šuhajda, který své sólo zakončil, přesnou střelou.

Za dalších sedm minut jsme již vedli, když Wirglerův roh zužitkoval přesnou hlavičkou Aleš Krotký. Další výborný centr Wirglera zakončil přesnou hlavičkou Beck. Skóre prvního poločasu zakončil opět Beck, když využil nepřesné rozehrávky hostující obrany a střelou po zemi přidal náš čtvrtý gól.

Do druhé půle jsme byli nuceni vystřídat Jiřího Vlka a po výrazném vedení jsme do hry šli s cílem neinkasovat a dovést tento důležitý zápas do vítězného konce. Hra nebyla již tak dobrá jako první poločas, ale i přesto, se nám podařilo vypracovat si ještě několik šancí. Využili jsme však již jen jednu, kdy po přihrávce Wieznera a dobré střele Krotkého dorážel do prázdné branky Michal Pojer. Po zranění Miloše Pojera jsme již nemohli střídat a zápas jsme dohrávali s deseti hráči. Hostům se v závěru po chybě naší obrany podařilo korigovat skóre.

Hráno 16. 5. 2004 na travnatém hřišti v Únanově.

Vranov nad Dyjí - ÚNANOV „B“ 2:3 (1:3)

Sestava: KUDLA Jan (3) - HOLLER Aleš (3) - PECA Milan (3), DIVIŠ Petr (3), VLK Jan (3) - WIRGLER Radek (3), VLK Jiří st. (3), BECK Robert © (3), SLEPÁNEK Eda (4) - POJER Michal (3), BULÍN Roman (3).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Náhradníci: Jelínek Roman (3) - hrál od 55. minuty za Bulína R.
Plaček Miroslav - hrál od 80. minuty za Wirglera R.
Wiezner Tomáš (3) - hrál od 60 minuty za Pojera Michala.
Střelci branek: Eda Slepánek 2x; Jiří Vlk.

Po dvou důležitých domácích vítězstvích jsme další zápas odehráli na hřišti dosud posledního mužstva tabulky ve Vranově nad Dyjí. Vedení v tabulce o jediný bod před našimi pronásledovateli nám nedovoluje ztratit body, a proto jsme z tohoto zápasu chtěli vydolovat vítězství. To se nám nakonec i přes určité problémy s malým hřištěm a s podceněním soupeře podařilo.

Utkání na asi nejmenším hřišti v okrese začalo vzájemným oťukáváním a sérií přímých kopů na naší straně, protože většina soubojů končila faulem na naše hráče. Přímáky zahrával Jiří Vlk a první ještě stačil domácí brankář vyrazit. Z druhého již zamířil přesněji a brankář na míč nedosáhl. Z vedení jsme se však radovali pouze minutu a domácí z přísně nařízeného přímáku vyrovnali. Tato branka nás na chvíli zaskočila, ale naštěstí jsme brzy strhli vedení na naši stranu. Po centru Wirglera se hlavou, s pomocí tyče trefil Slepánek. Naše vedení pojistil ještě do poločasu dravým a důrazným průnikem opět Slepánek.

Do druhého poločasu jsme nastoupili dobře a hned v úvodu šel dvakrát sám na branku Beck. Domácí brankář však jeho šance, jakož i naše ostatní v průběhu půle, dokázal zlikvidovat. Našim hráčům se podařilo vstřelit i branku, ale rozhodčí ji pro domnělý ofsajd neuznal. Největší šanci však měl Wirgler, který po faulu dostal šanci zahrávat pokutový kop. Tento však neproměnil a domácí ucítili šanci na zkorigování výsledku. V průběhu druhého poločasu nastřelili z přímáku spojnici břevna a tyče a přímo z rohu tyčku naší branky. Dvakrát dobře zasáhl náš brankář a domácí snížili dvě minuty před koncem. Ve zbytku poločasu jsme již důležité vítězství uhlídali a Slepánek ještě nastřelil tyčku domácí branky.

Hráno 23. 5. 2004 na hřišti ve Vranově nad Dyjí.

ÚNANOV „B“ - Pavlice „B“ 12:1 (4:0)

Sestava: VYBÍRAL Pavel (4) - ANDORKO Radek (4) - PECA Milan (4), BULÍN Roman (4), VLK Jan (4) - WIRGLER Radek (4), BECK Robert © (4), DIVIŠ Petr (4), SLEPÁNEK Eda (4) - VYSKOČIL Ivan (4), DOČEKAL Jiří (4).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Náhradníci: Pojer Michal - hrál od 52. minuty za Vyskočila I.
Wiezner Tomáš - hrál od 55. minuty za Slepánka E.
Holler Aleš - hrál od 55. minuty za Bulína R.Střelci branek: Michal Pojer 4x, Ivan Vyskočil 3x, Jiří Dočekal 2x, Robin Beck, Petr Diviš, Tomáš Wiezner (penalta).

Další domácí zápas jsme sehráli za nádherného počasí na trávě proti béčku Pavlic. Ve snaze neponechat nic náhodě a zvítězit v tomto důležitém zápase jsme se posilnili o dva elitní útočníky áčka Vyskočila s Dočekalem. Toto posílení se výrazně promítlo do dění na hřišti a soupeře z horní části tabulky jsme deklasovali dvouciferným výsledkem.

Od úvodu utkání až do jeho konce jsme drželi pevně v rukách taktovku utkání a soupeři jsme povolili pouze jednu šanci v prvním poločase a vstřelení čestného úspěchu z pokutového kopu za již rozhodnutého stavu 10:0! Postupně naše branky v prvním poločase stříleli, Vyskočil po nahrávce Dočekala, druhou branku přidal opět po nahrávce Dočekala, Vyskočil a do třetice po nahrávce již výše zmíněného Dočekala se trefil Beck. Skóre první půle uzavřel Dočekal, který do této branky několik velkých šancí spálil.

V úvodu druhé půle nám stačilo patnáct minut a na ukazateli skóre svítila desítka. Postupně se trefili Vyskočil, Dočekal, Pojer, znovu Pojer a Diviš. Desátou branku přidal po kombinaci do prázdné branky Pojer. Tentýž hráč přidal i jedenáctý gól, po ideální přihrávce Becka. Skóre uzavřel po faulu na Becka z pokutového kopu Tomáš Wiezner. Skóre mohlo být i vyšší, ale rozhodnutý zápas se ke konci dohrával již jen z povinnosti a naši hráči další spoustu šancí i za přispění dobrého výkonu hostujícího brankáře nedokázali proměnit.

Hráno 30. 5. 2004 na travnatém hřišti v Únanově.

Šatov „B“ - ÚNANOV „B“ 0:2 (0:0)

Sestava: VYBÍRAL Pavel (4) - HOLLER Aleš (4) - PECA Milan (4), DIVIŠ Petr (4), VLK Jan (4) - WIRGLER Radek (4), BECK Robert © (4), VLK Jiří st. (4), SLEPÁNEK Eda (4) - VYSKOČIL Ivan (4), DOČEKAL Jiří (4).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Náhradníci: Jelínek Roman - hrál od 75. minuty za Slepánka E.
Bulín Roman (4) - hrál od 60. minuty za Wirglera R.
Hruška Petr (4) - hrál od 46 minuty za Vlka Jiřího.
Střelci branek: Jiří Dočekal 2x.

K dalšímu z řady důležitých utkání jsme zajížděli na béčko Šatova. Toto mužstvo hraje s rozdílnými výsledky venku a doma. To se potvrdilo i proti nám a domácí nastoupili s několika hráči z áčka a představili se jako nejlepší mužstvo, proti kterému jsme v dosavadním průběhu soutěže nastoupili. Navíc jsme v podzimním utkání doma prohráli.

Do tohoto zápasu jsme opět nastoupili posílení o elitní útočné duo z áčka, Vyskočila s Dočekalem. Hned po úvodním oťukávání jsme se dostali do obrovské šance, ale Beck tuto příležitost nedokázal proměnit. Od této chvíle se taktovky ujali domácí a hra se odvíjela převážně na naší polovině hřiště. Z tohoto tlaku pramenily i šance. První po rohu a následné skrumáži skončila vedle naší brány. Druhou po vyšachování naší obrany a následné výborné přihrávce nedokázal domácí hráč umístit do již prázdné, naší branky. Z tlaku jsme se však dostali a další šanci neproměnil Dočekal. V závěru poločasu jsme měli ještě výhodu přímáku, ale Vyskočilovu gólovou střelu vyhlavičkoval domácí hráč ve zdi.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem trpělivě vyčkávat na chyby soupeře a nedovolit jim dostávat se do vyložených příležitostí, jako v prvním poločase. To se nám dařilo a po rohu přestřelil z výhodné pozice domácí branku Vyskočil. Do vedení jsme šli po deseti minutách, kdy samostatnou akci zakončil přesnou střelou k tyčce Jirka Dočekal. Od tohoto gólu jsme se domácím vyrovnali i herně a šance začali přibývat na naší straně. 0 rozhodující branku se postarali áčkaři, když Vyskočil našel přesným pasem Dočekala, ten ve sprinterském souboji utekl domácímu obránci, dostal se však do úhlu, následnou kličkou se zbavil dalšího obránce a střelou do vzdálenější šibenice nedal žádnou šanci ani domácímu brankáři. Domácí, hlavně po standardních situacích nepříjemně hrozili a po jedné dokázali odraženým míčem trefit břevno naší branky. Naši hráči však již důležité vítězství uhlídali. Hráno 6. 6. 2004 na hřišti v Šatově.

ÚNANOV „B“ - Dobšice „B“ 5:0 (1:0)

Sestava: VYBÍRAL Pavel (3) - HOLLER Aleš (3) - PECA Milan (3), HRUŠKA Petr (3), VLK Jan (3) - WIRGLER Radek (3), DIVIŠ Petr (3), VLK Jiří st. (4), SLEPÁNEK Eda (3) - ŠUHAJDA Martin (4), BECK Robin © (4).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Náhradníci: Pojer Michal (3) - hrál od 57. minuty za Dočekala J.
Bulín Roman - hrál od 65. minuty za Šuhajdy M.
Dočekal Jiří - hrál od 46. minuty za Wirglera R.
Wiezner Tomáš - do hry nezasáhl.
Střelci branek:Robin Beck 2x, Jiří Vlk, Petr Diviš a Aleš Holler.

Předposlední mistrovský a zároveň poslední domácí zápas jsme sehráli proti béčku Dobšic. Tito přijeli s dosti omlazeným hráčským kádrem, ale i přesto stál před našimi hráči stejný a nelehký úkol jako ve spoustě předchozích utkání a to vyhrát a udržet náš jednobodový náskok v tabulce před pronásledovateli.Toto se nám nakonec podařilo, ale vítězství se nerodilo lehce, hlavně v prvním poločase jsme neproměnili spoustu příležitostí a hubeného vedení jsme se dočkali až v závěru poločasu. Ovšem hned v jeho úvodu nedokázal po výborné přihrávce Šuhajdy překonat hostujícího brankáře Beck. Další šanci spálil opět Beck. Do vedení jsme šli po rohu Wirglera, chybě obrany a snadné dorážce do prázdné branky od Becka. Vedení mohl pojistit Jiří Vlk, ale trefil hlavou tyč a následnou dorážku nedal Beck.Do druhé půle jsme poslali na hřiště Dočekala a i díky jeho příchodu jsme o osudu utkání rozhodli hned v úvodních deseti minutách. Nejprve si na přihrávku Diviše naběhl Jiří Vlk a překonal brankáře. 0 chvíli později se to stejné povedlo Divišovi. Velkou šanci spálil Dočekal. Ten se po dvanácti minutách zranil a na jeho místo přišel Pojer. Sám se objevil v několika šancích. Žádnou však neproměnil a tak branky stříleli po zaváhání obrany Holler a poslední branku přidal po samostatné akci a obejití gólmana střelou do prázdné branky kapitán Beck. Hosté mohli vstřelit branku, ale na čáře zachránil Hruška. Hráno 13. 6. 2004 na travnatém hřišti v Únanově.

Přímětice „B“ - ÚNANOV „B“ 2:5 (1:2)

Sestava: VYBÍRAL Pavel (4) - HOLLER Aleš (1) - PECA Milan (4), HRUŠKA Petr (4), VLK Jan (4) - WIRGLER Radek (4), DIVIŠ Petr (4), BECK Robin © (4), ŠUHAJDA Martin (4) - VYSKOČIL Ivan (4), DOČEKAL Jiří (4).
*Čísla za jmény hráčů znamenají ohodnocení jejich výkonu, nikoliv číslo dresu.
Náhradníci: Jelínek Roman - hrál od 75. minuty za Šuhajdy M.
Andorko Radek - hrál od 80. minuty za Vlka Jana.
Pojer Michal - hrál od 80. minuty za Dočekala J.
Střelci branek: Jiří Dočekal 3x, Ivan Vyskočil a Robin Beck.

K poslednímu a zároveň rozhodujícímu utkání o postup do vyšší třídy jsme zajížděli do sousedních Přímětic na místní béčko. Celý zápas se odehrál za špatného, deštivého počasí na těžkém terénu. Opět jsme se posílili o elitní útočné duo áčka Dočekal, Vyskočil, kteří sehráli v tomto utkání hodně důležitou roli.Utkání začalo dobře, když domácí hned z prvního našeho útoku nastřelili bránícím hráčem tyčku vlastní branky. Další průběh však již tak příznivý nebyl. Hned v sedmé minutě při normálním vzdušném souboji byl faulován Holler, neudržel nervy a bez míče kopl domácího hráče. Rozhodčí mu okamžitě udělil červenou kartu. Hned po této kartě jsme změnili naše rozestavení na hřišti a dostávali jsme se do dalších šancí. První branku vstřelil po přihrávce Vyskočila, Dočekal. Druhou branku přidal po samostatné akci opět Dočekal. Nadějné dvoubrankové vedení jsme však do přestávky neudrželi a v poslední minutě jsme inkasovali po rohu branku.Do druhé půle jsme vstoupili s cílem zpevnit obranu, neinkasovat a pokud možno z brejků vstřelit ještě nějakou branku. To se nám povedlo hned v samotném úvodu a na dobře rozehraný přímák Becka si naběhl Vyskočil a hlavou přidal náš třetí gól. I po této brance jsme však nepřestali hrát aktivně a výsledkem byla další branka. Samostatnou akci perfektně zakončil kapitán Beck. Po této brance se začali osmělovat i domácí a vytvořili si několik nebezpečných akcí. Po nedorozumění v naší obraně se jim podařilo snížit naše vedení. Tento stav však netrval dlouho a na tříbrankový rozdíl opět upravil skóre, po chybě brankáře Dočekal.V závěru utkání jsme ještě prostřídali sestavu a konečné skóre mohlo být i vyšší v náš prospěch. Dvě obrovské šance spálil střídající Jelínek. Toto však již nic nezměnilo na našem vítězství a po konečném hvizdu jsme mohli začít slavit vytoužený postup do vyšší třídy.Hráno 20. 6. 2004 na hřišti v Příměticích.

KONEČNÁ TABULKA IV. TŘÍDY
SOUTĚŽNÍHO ROČNÍKU 2003/2004:
UmístěníMužstvoPočet utkáníVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.ÚNANOV "B"26184487:2758
2.Hostim26183588:3757
3.Chvalovice26176359:2957
4.Štítary "B"26145763:4547
5.Šatov „B“261501184:5045
6.Křepice26143961:4145
7.Pavlice "B"261241058:6340
8.Slatina261031351:7833
9.Dobšice "B"26921547:6629
10.Přímětice "B"266101036:4728
11.Blížkovice "B"26841438:6028
12.Hlub. Mašůvky26661438:6024
13.Suchohrdly u Zn.26641641:6922
14.Vranov nad D.26122338:1175

PRŮMĚRNÉ INDIVIDUÁLNÍ HODNOCENÍ HRÁČŮ
V JARNÍ ČÁSTI SEZÓNY 2003/2004
HRÁČPOČET HODNOCENÝCH ZÁPASŮOBDRŽENÉ ZNÁMKYPRŮMĚRNÁ ZNÁMKA
Pavel Vybíral83,3,3,3,4,4,3,43,38
Jan Kudla22, 32,5
Aleš Holler133,3,3,3,2,3,4,4,3,4,4,3,13,08
Radek Andorko54,3,3,4,43,6
Milan Peca113,3,3,3,4,4,3,4,4,3,4,3,45
Pavel Hořák133
Jan Vlk93,3,3,4,3,4,4,3,43,44
Roman Bulín83,3,3,3,3,3,4,4,3,25
Radek Wirgler134,3,3,3,2,3,4,4,3,4,4,3,43,38
Marek Tunka44,3,3,4,3,5
Robert Beck135,3,3,3,2,3,4,4,3,4,4,4,43,54
Ivan Vyskočil43,4,4,43,75
Roman Jelínek23,33
Jiří Dočekal34,4,44
Oldřich Maleček133
Martin Šuhajda53,4,4,4,4,3,8
Rudolf Paul133
Eda Slepánek114,3,3,2,3,4,4,4,4,4,33,45
Miloš Pojer53,3,3,2,3,2,8
Jiří Vlk94,3,3,3,4,4,3,4,43,56
Michal Pojer83,3,2,4,4,3,4,33,25
Tomáš Wiezner43,3,3,43,25
Aleš Krotký144
Petr Hruška52,3,4,3,43,2
Petr Diviš ml.114,3,2,3,4,4,3,4,4,3,43,45
Roman Pikart33,3,33
Radek Stuchlík144
Nehodnoceni v průběhu jarní části sezony: Jarda Hruška, Miroslav Plaček.
Jednotlivé známky:
1 - otřesný, 2 - špatný, 3 - dobrý, 4 - výborný, 5 - excelentní.

POŘADÍ STŘELCŮ
V JARNÍ ČÁSTI SOUTĚŽE:
POŘADÍHRÁČPOČET BRANEK
1.Beck Robert 12
2.Dočekal Jiří7
3.Pojer Michal6
4/5.Vyskočil Ivan5
4/5.Wirgler Radek 5
6/8.Diviš Petr4
6/8.Slepánek Eda4
6/8.Vlk Jiří st.4
9.Paul Rudolf2
10/17.Holler Aleš1
10/17.Hořák Pavel1
10/17.Krotký Aleš1
10/17.Maleček Oldřich1
10/17.Pojer Miloš1
10/17.Šuhajda Martin1
10/17.Tunka Marek1
10/17.Wiezner Tomáš1

CELKOVÉ POŘADÍ STŘELCŮ PO ODEHRÁNÍ
SOUTĚŽNÍHO ROČNÍKU 2003/2004:
POŘADÍHRÁČPOČET BRANEK
1.Beck Robert 16
2.Wirgler Radek 10
3.Dočekal Jiří 7
4/5.Pojer Michal 6
4/5.Vyskočil Ivan6
6/7.Pojer Miloš 5
6/7.Slepánek Eda5
8/10.Diviš Petr4
8/10.Jelínek Roman 4
8/10.Vlk Jiří st. 4
11/12.Bulín Roman 3
11/12.Wiezner Tomáš 3
13/15.Darvaš Štefan 2
13/15.Paul Rudolf 2
13/15.Vlk Jan2
16/23.Fousek Milan 1
16/23.Holler Aleš 1
16/23.Hořák Pavel1
16/23.Hruška Jaroslav1
16/23.Krotký Aleš1
16/23.Maleček Oldřich1
16/23.Šuhajda Martin1
16/23.Tunka Marek1

REALIZAČNÍ TÝM

Hlavní trenér - Aleš Richter
Asistent trenéra - Jan Krištof
Vedoucí mužstva - František Vlk