Muži B - okresní soutěž IV. třída - sezóna 2003/2004

SESTAVA: VYBÍRAL P. (4) - HOLLER A. (3) - PECA M. (3), PIKART R. (3), VLK JAN (3) - WIRGLER R. (3), TUNKA MAREK (3), BECK R. © (3), BULÍN R. (3) - VALA P. (3), JELÍNEK R. (2).

Náhradníci: Toifl Jan (3) - hrál od 30. minuty za Vlka J.
Hruška Jaroslav (3) - hrál od 46. minuty za Jelínka R.
Kavka Michal - hrál od 65. minuty za Valu P.
Střelec branky: Beck Robin.

Úvodní utkání podzimní části soutěžního ročníku 2003/2004 jsme na špatném hřištiv Křepicích za úmorného vedra zvládli a díky bojovnosti jsme si odvezli vytoužené tři body. Samotný zápas jsme začali velice aktivně a domácí celek vůbec nepouštěli na naši polovinu hřiště. Z tohoto tlaku jsme vytěžili i některé šance, kdy Vala nedosáhl na malém vápně na výbornou Tunkovu přihrávku a zpětná přihrávka Wirglera proletěla trestuhodně kolem celé domácí branky, aniž by ji někdo tečoval. Po půlhodině hry se začali osmělovat i domácí a hned si vypracovali dvě největší šance prvního poločasu. Po rozehrání standardní situace běžel domácí útočník sám na branku, ale náš brankář včasným vyběhnutím tuto šanci zmařil a v samotném závěru chytil i hlavičku z bezprostřední blízkosti.Do druhé půle jsme nastoupili opět aktivně a domácím jsme v celém jejím průběhu povolili pouze jedinou větší šanci, kterou domácí hráč zbrkle zakončil vedle naší branky. Sami jsme si vypracovali několik šancí. Tu první zakončil pěknou střelou po narážečce s Valem, Beck. Do další vyslal Beck ideální přihrávkou Valu, ale ten přehodil brankáře i domácí branku. Největší šanci spálil Beck, kdy připravil stopera domácích o míč a běžel z boku hřiště sám na brankáře. Tuto šanci však nezakončil důrazně a domácí brankář ji reflexivně vyrazil nohou. Rozhodnutí o výsledku padlo v 83. minutě, kdy pěknou samostatnou akci zakončil přesnou střelou k tyčce pod padajícím obráncem náš kapitán Beck.Hráno 1O. 8. 2003 na hřišti v Křepicích.

ÚNANOV „B“ - Hluboké Mašůvky 1:1 (0:0)

SESTAVA: VYBÍRAL P. (3) - HOLLER A. (3) - FOUSEK L. (2), PIKART R. (3), VLK JAN (3) - BULÍN R. (3), TUNKA MAREK (3), BECK R. © (3), ŠVEJCAR L. - WIRGLER R. (3), PECA M. (3).

Náhradníci: Wiezner Tomáš - hrál od 55. minuty za Tunky M.
Jelínek Roman - hrál od 60. minuty za Wirglera R.
Kavka Michal - do hry nezasáhl.
Střelec branky: Roman Bulín.

V úvodním domácím zápase nové sezony se naši hráči představili v derby utkání proti celku ze sousedních Hlubokých Mašůvek. Do tohoto utkání jsme nastoupili s dosti pozměněnou sestavou oproti úvodnímu utkání v Křepicích. Těmito změnami jsme se snažili zlepšit útočnou sílu.

Do zápasu nastoupili obě jedenáctky dosti opatrně a hra se z větší části odvíjela ve středu hřiště. Do první šance se dostal Wirgler, ale nepodařilo se mu tuto akci zakončit. Po zaváhání naší obrany se do velké šance dostali i hosté, ale vše vyřešil na brankové čáře Holler. Důležitý moment přišel ve třicáté minutě. Po výborné přihrávce Becka se řítil sám na brankáře Peca. Byl faulován, hostující hráč viděl od rozhodčího červenou kartu a z přímého kopu trefil Beck tyč hostující branky. Do poločasu se hostům dařilo dobře bránit a naše již do žádné šance nepustili.

Druhý poločas jsme vědomi si převahy jednoho hráče v poli začali aktivně a snažili jsme se zápas proti oslabenému soupeři rozhodnout. To se nám stereotypním nakopáváním dlouhých míčů nedařilo, naopak hosté si vytvořili dvě šance. Z první nastřelili ještě tyčku, ale druhá šance i díky nedůslednosti obrany skončila brankou. Na vedení hostů jsme se snažili co nejrychleji odpovědět vyrovnáním, což se nám po výborném centru Wieznera podařilo a hlavou vyrovnal R. Bulín v 80. minutě. Ve zbytku zápasu jsme hosty uzamkli před jejich branku, ale vyloženou brankovou příležitost jsme si již vypracovat nedokázali. Nejblíže gólu byl Fousek, který hlavou netrefil odkrytou část branky.
Hráno 17. 8. 2003 na travnatém hřišti v Únanově.

Slatina - ÚNANOV „B“ 1:1 (1:0)

SESTAVA: VYBÍRAL P. (3) - HOLLER A. (3) - PECA M. (3), PIKART R. (3), VLK JAN (3) - WIRGLER R. (3), BULÍN R. (3), BECK R. © (3), SLEPÁNEK E.(3) - POJER M. (3), JELÍNEK R. (3).

Náhradníci: Tunka Marek (3) - hrál od 20. minuty za Bulína Romana.
Wiezner Tomáš - hrál od 60. minuty za Pojera Miloše.
Fousek Lukáš - hrál od 65. minuty za Jelínka R.

Další mistrovský zápas jsme sehráli na hřišti ve Slatině. Proti tomuto soupeři se nám v minulých zápasech na jeho hřišti příliš nedařilo, a proto jsme přijeli s cílem tuto bilanci vylepšit a odvézt pokud možno tři body za vítězství.

Za tímto cílem jsme šli od úvodních minut a domácí jsme přitlačili na jejich půlku hřiště. Dostávali jsme se i do šancí, ale hned tu první v 5. minutě, kdy byl po rychlé akci a výborné přihrávce Becka před prázdnou bránou domácích Pojer, ale míč mu odskočil a střela šla vedle branky. Další šance měli na hlavě Slepánek, ale ani jemu se nepodařilo trefit branku. Trest přišel v polovině první půle, kdy slabá střela z nouze neskončila v náručí našeho brankáře, ale po odskoku na drnu zapadla pod břevno naší branky. Vyrovnání jsme se snažili již do poločasu, ale všechny naše pokusy končili mimo branky domácích.

Druhý poločas jsme začali opět velkým tlakem a domácím jsme za celý poločas nedovolili ohrozit našeho brankáře. Dostávali jsme se i do velkých šancí, ale ani ty nejvyloženější jsme nedokázali proměnit v branku. Největší šance spálili dvakrát hlavou z bezprostřední blízkosti Fousek, opět hlavou Slepánek, dorazit nedokázal ani Pojer. Když jsme již brankáře překonali, tak mu na brankové čáře pomohli obránci. Vyrovnání jsme se přece jen dočkali tři minuty před koncem po krásné střele Becka z hranice pokutového území. Mohli jsme i vyhrát, ale na centr Becka nedosáhl hlavou v poslední minutě Wiezner.

Hráno 24. 8. 2003 na hřišti ve Slatině.

ÚNANOV „B“ - Suchohrdly u Znojma 3:0 (1:0)

SESTAVA: VYBÍRAL P. (3) - HOLLER A. (3) - PECA M. (3), PIKART R. (3), VLK JAN (3) - WIRGLER R. (4), TUNKA M. (2), BECK R. © (3), SLEPÁNEK E.(3) - DARVAŠ Š. (3), JELÍNEK R. (3).

Náhradníci: Pojer Michal (2) - hrál od 46. minuty za Jelínka Romana.
Wiezner Tomáš (3) - hrál od 46. minuty za Tunky Marka.
Fousek Lukáš - hrál od 75. minuty za Vlka Jana.
Střelci branek: Beck Robin, Wirgler Radek 2x (1x z penalty).

V dalším domácím zápase se v deštivém počasí představili naši hráči proti mužstvu ze "sousedních" Suchohrdel u Znojma. Tito se k utkání dostavili pouze s jedenácti hráči a s přibývajícím časem jim evidentně docházely síly, čehož naši střelci nedokázali využít k většímu rozdílu ve skóre, jak napovídá i konečný výsledek.Celý zápas se odvíjel v naší režii a hostům jsme dovolili pouze jednou vážněji ohrozit našeho brankáře. Sami jsme si vypracovali dost šancí, ale proměnit jsme dokázali jen jednu. Po samostatné akci, se i přes faul dokázal prosadit Beck a zajistil nám vedení. V první půli jsme dvakrát nastřelili břevno. Poprvé nádhernou střelou z přímého kopu posila z "áčka" Darvaš a podruhé, ale hlavou tentýž hráč.

Do druhého poločasu jsme vstoupili výborné a hned po pěti minutách se nám podařilo zvýšit naše vedení. Přetažený, centrovaný míč vrátil do hostující sítě z voleje Wirgler. Od této branky se začalo hrát pouze na hostující polovině hřiště a vytvořili jsme si veliké množství vyložených příležitostí. Ale i ty nejvyloženější jsme spálili. V této činnosti nejvíce vynikal Michal Pojer. Řítil se dvakrát zcela osamocen na brankáře a ani v nevýhodných pozicích nevyhledával lépe postavené spoluhráče. Poslední branku utkání přidal Wirgler z nařízené penalty za faul na pronikajícího Slepánka.Hráno 31. 8. 2003 na travnatém hřišti v Únanově.

Blížkovice „B“ - ÚNANOV „B“ 1:2 (0:2)

SESTAVA: VYBÍRAL P. (3) - HOLLER A. (4) - PECA M. (4), BULÍN R. (4), VLK JAN (4) - WIRGLER R. (3), TUNKA M. (3), BECK R. ©, SLEPÁNEK E.(3) - DARVAŠ Š. (3), JELÍNEK R. (3).

Náhradníci: Fousek Lukáš - hrál od 10. minuty za Becka Roberta.
Kavka Michal - hrál od 80. minuty za Darvaše Štefana.
Stehlík Jan - do hry nezasáhl.
Střelci branek: Wirgler Radek a Bulín Roman.

V dalším mistrovském utkání jsme se představili na hřišti v Blížkovicích. Domácí i díky svému hřišti nepatří mezi oblíbené soupeře a ani naši hráči zde do dnešního utkání neměli dobrou bilanci. Zatím jsme zde pokaždé prohráli. Domácím se však v letošní sezoně vůbec nedaří a zatím nezískali ani jeden bod. I z tohoto důvodu jsme přijeli bodovat a pokud možno získat všechny tři body. Této vidině jsme se trochu vzdálili hned v úvodu utkání, kdy nám byl zraněn klíčový hráč Beck. Po tomto smolném zranění jsme na hřiště poslali Fouska a hráči se ještě více semkli k dobrému výkonu. Do poločasu se hrálo v naší režii a tuto dobrou hru jsme korunovali dvěma brankami. Nejprve se po centru Darvaše trefil u vzdálenější tyče Wirgler. Druhou branku přidal opět po rohovém kopu Darvaše střelou hranice velkého vápna Roman Bulín.Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem rychle neinkasovat a pokud možno, co nejdéle držet tento příznivý výsledek. To se nám však nepodařilo a po přísně nařízené penaltě domácí snížili na jednogólový rozdíl. Po této brance se domácí osmělili a i díky nepřesnému výkonu rozhodčího nás místy dostávali pod tlak. I naši hráči se však dostávali do šancí, které však mařil hlavní rozhodčí neodpískáním pokutového kopu za faul na Fouska a pomezní rozhodčí chybným odmáváním ofsajdu při gólu Fouska. Do konce utkání domácí několikrát ohrozili naši branku, ale díky výbornému výkonu obrany a celého mužstva jsme cennou výhru již nepustili a odvezli jsme si důležité tři body.

Hráno 6. 9. 2003 na hřišti v Blížkovicích.

ÚNANOV „B“ - Štítary „B“ 4:0 (2:0)

SESTAVA: VYBÍRAL P. (3) - FOUSEK L. (3) - PECA M. (3), BULÍN R. (4), VLK JAN (4) - WIRGLER R. (3) ©, KROTKÝ A. (3), TUNKA M. (3), SLEPÁNEK E.(3) - DARVAŠ Š. (3), JELÍNEK R. (3).

Náhradníci: Pikart Roman - hrál od 46. minuty za Krotkého Aleše.
Wiezner Tomáš - hrál od 60. minuty za Jelínka Romana.
Vala Patrik - hrál od 80. minuty za Darvaše Štefana.
Střelci branek: Darvaš Štefan, Vlk Jan, Bulín Roman a Wiezner Tomáš.

V dalším domácím zápase jsme přivítali béčko Štítar. Proti tomuto soupeři se nám zejména na našem hřišti daří a dosud jsme s nimi doma neztratili ani jeden bod. Z důvodu špatného počasí, den před zápasem jsme nastoupili na náhradním hřišti. Od začátku jsme dostali hosty pod tlak a vytvářeli si brankové příležitosti. Žádnou jsme však v úvodu neproměnili, a když jsme po úvodní čtvrthodině dostali možnost kopat ze značky pokutového kopu zad faul na Krotkého, tak ji Wirgler taktéž zahodil. Naštěstí hned z dalšího útoku přepustil míč Slepánek Darvašovi a ten již vstřelil vedoucí branku. Hosté postupem času srovnali hru ve středu hřiště, ale do brankových příležitostí se nedostávali. Naopak nám se podařilo zvýšit vedení. Po rohu Wirglera stál na vzdálenější tyči Vlk a korunoval brankou svůj výborný výkon v celém zápase.Do druhého poločasu jsme vstoupili vystřídáním Krotkého a vysunutím Romana Bulína na jeho místo. Tento tah nám vyšel a Bulín hned v úvodu vstřelil naši třetí branku. Od tohoto gólu opět začali hrát i hosté, ale jejich jedinou větší příležitost bez problémů stačil zlikvidovat náš brankář Vybíral. Po prostřídání našeho útočného dua jsme se dostali do dalších příležitostí, ale obrovskou šanci nedokázal proměnit v branku Wiezner. Šanci na reparát však dostal již za chvíli a tentokrát již nezavál a chladnokrevně vstřelil, jak se i později ukázalo, poslední branku tohoto utkání. Závěrečnou příležitost ještě měl střídající Vala, ale v nadějné pozici volil přihrávku místo střely. Hráno 14. 9. 2003 na náhradním hřišti v Únanově.

Hostim - ÚNANOV „B“ 2:0 (1:0)

SESTAVA: VYBÍRAL P. (3) - HOLLER A. (3) - PECA M. (3), PIKART R. (3), VLK JAN (3) - JELÍNEK R. (3), WIRGLER R. © (3), TUNKA M. (3), SLEPÁNEK E.(3) - DARVAŠ Š. (2), POJER Michal (2).

Náhradníci: Kuchař Pavel (3) - hrál od 46. minuty za Pece Milana.
Toifl Jan - hrál od 60. minuty za Tunky Marka.

Ve dvou následujících kolech čekali na náš tým zápasy na hřištích druhého a třetího družstva aktuální tabulky. Jako vedoucí družstvo jsme k prvnímu přijeli do Hostimi na hřiště, kde se nám vůbec nedaří a kde jsme nedokázali uhrát ani bod. Navíc jsme se museli i nadále obejít bez zraněného kapitána Becka. Samotný zápas se začal hodně opatrně z obou stran a na hřišti si žádné mužstvo nedokázalo vytvořit ani náznak šance. Domácí se však ujali vedení, kdy po vymyšleném faulu zahrávali přímý kop a hlavou se trefili do naší sítě. I nadále se hra odehrávala pouze ve středu hřiště a na nerovném terénu si ani jedno mužstvo nedokázalo pořádně přihrát a tím se dostat do nějaké šance. Vyjímkou byla pouze samostatná akce Slepánka, která však skončila pouze na tyči domácí branky.Druhý poločas se zcela podobal tomu prvnímu. Naši hráči však mírně přebrali iniciativu a začali ohrožovat domácí branku. Výsledkem byly dvě ruky domácích v pokutovém území, které však hodně nepřesný rozhodčí bud' vytáhl na přímý kop, nebo jako ve druhém případě raději vůbec neodpískal. Domácí se na naši polovinu dostávali pouze sporadicky, ale i to jim stačilo k pojištění výsledku vstřelením druhé branky. I tentokráte jsme inkasovali ze standardní situace, na které jsme naše hráče speciálně upozorňovali. Ve zbývajícím čase jsme již nenalezli zbytek sil ani ke snížení náskoku domácích.Hráno 21. 9. 2003 na hřišti v Hostimi.

Chvalovice - ÚNANOV „B“ 0:0 (0:0)

SESTAVA: VYBÍRAL P. (3) - HOLLER A. (3) - PECA M. (3), PIKART R. (4), VLK JAN (3) - WIRGLER R. (3), TUNKA M. (3), BECK R. © (3), SLEPÁNEK E.(4) - DARVAŠ Š. (3), POJER Michal (3).

Náhradníci: Bulín Roman (3) - hrál od 46. minuty za Tunky Marka.
Wiezner Tomáš - hrál od 65. minuty za Wirglera Radka.
Kavka Michal - hrál od 80. minuty za Becka Roberta.

V dalším důležitém zápase jsme nastoupili jako třetí mužstvo tabulky na hřišti, nyní již vedoucího celku. Do hry byl již připraven kapitán Beck, a proto jsme doufali, že zde budeme bodovat.

Od začátku se začal hrát dobrý fotbal a my jsme měli hned v úvodu obrovskou šanci jít do vedení. Po výborné přihrávce Tunky se sám před brankářem objevil Wirgler, ale jeho střelu dokázal domácí brankář nohou reflexivně vyrazit. Domácí zahrozili několika protiútoky, se kterými si naše dobře fungující obrana dokázala poradit. Několik nebezpečných centrů domácích proletělo celým naším vápnem a ohrozilo našeho brankáře. Ovšem ani naši hráči nezapomněli na útok a výsledkem bylo několik střel a samostatná akce Pojera, kterou domácí odvraceli s vypětím všech sil.

Druhý poločas začali domácí lépe a uzavřeli nás na chvíli před naším pokutovým územím. V tomto tlaku domácím vydatně pomáhali i rozhodčí, kteří několika spornými výroky dosti ovlivňovali vývoj druhé půle. Navzdory tomu, jsme ohrožovali domácí rychlými brejky, které však často končily nesmyslným odpískáním ofsajdu. Největší šanci měl po samostatné akci náš nejlepší hráč Slepánek, ale v nadějné pozici netrefil domácí branku. Rozhodčí poté zaúřadoval i před koncem utkáni, kdy po sérii otočených faulů a autů, neudržel nervy Holler a v 80. minutě dostal červenou kartu za kritiku rozhodčího. Díky maximální obětavosti jsme však ve zbytku utkání ubránili zasloužený a pro nás cenný bod.

Hráno 28. 9. 2003 na hřišti v Chvalovicích.

Pavlice „B“ - ÚNANOV „B“ 0:2 (0:2)

SESTAVA: VYBÍRAL P. (4) - ANDORKO R. (4) - PECA M. (4), BULÍN R. (4), VLK JAN (4) - WIRGLER R. (4), TUNKA M. (4), BECK R. © (4), SLEPÁNEK E.(4) - JELÍNEK R. (4), FOUSEK L. (4).

Náhradníci: KAVKA Michal - hrál od 80. minuty za Fouska L.
WIEZNER Tomáš (4) - hrál od 55. minuty za Becka R.
HRUŠKA Jarda - hrál od 60. minuty za Jelínka R.
Střelci branek: E. Slepánek a R. Beck.

Další utkání jsme odehráli na hřišti druhého celku tabulky v Pavlicích, proti místnímu béčku. Proti tomuto soupeři se nám na jeho hřišti již tradičně daří. V předchozích utkáních jsme zde neztratili ani bod a odvezli jsme si dvakrát výhru 5 : 2.

Samotné utkání jsme nemohli ani začít lépe. Ihned po rozehrávce vyslal výbornou přihrávkou dopředu Beck, Fouska. Ten zatáhl míč po levé straně a jeho ideální zpětná přihrávka našla zcela osamoceného Slepánka na malém vápně a ten bezpečně překonal domácího brankáře. I po této brance jsme se snažili hrát aktivně. Dařilo se nám to, ale i domácí začali přidávat na aktivitě. Výsledkem byla výborná kopaná se spoustou šancí na obou stranách. Domácí však nedokázali žádnou proměnit a tak jsme po půlhodině přidali druhou branku. Brejk dvou našich hráčů a "životní" přihrávku Jelínka proměnil chladnokrevně kapitán Beck.Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem neinkasovat, ale hrát aktivně a tím odpovídat na očekávaný tlak domácích. Ten se v úvodu nekonal a tak jsme si vypracovali další dvě šancez kategorie vyložených. Jenže Fousek a po něm ani Wirgler, je nedokázali proměnit. V průběhu druhé půle na sebe upozornil i střídající Wiezner. V první šanci jen o vlásek minul domácí branku a podruhé trefil výbornou střelou břevno. Domácí se zmohli na velký tlak až v závěru, jehož výsledkem bylo vykopnutí míče Pecou na brankové čáře.

Hráno 12. 10. 2003 na travnatém hřišti v Pavlicích.

ÚNANOV „B“ Šatov „B“ 1:2 (0:1)

SESTAVA: VYBÍRAL P. (2) - ANDORKO R. (4) - PECA M. (2), BULÍN R. (2), VLK JAN (2) - WIRGLER R. (2), TUNKA M. (2), BECK R. © (2), WIEZNER T. (2) - JELÍNEK R. (2), HRUŠKA J. (2).

Náhradníci: Pojer Michal - hrál od 70. minuty za Jelínka R.
Darvaš Štefan (2) - hrál od 46. minuty za Wieznera T.
Pojer Miloš (2) - hrál od 46. minuty za Hrušky J.
Střelec branky: Štefan Darvaš.

V dalším zápase jsme se po delší době představili domácím divákům. Vinou zranění Slepánka a neúčasti Fouska jsme byli nuceni udělat dvě změny oproti minulému úspěšnému zápasu v Pavlicích. Doma jsme přivítali Šatov "B" a jak se později ukázalo, tak jsme podali náš vůbec nejhorší výkon a to nejen v probíhající sezóně.Za celý první poločas jsme si vytvořili dva náznaky šancí, ale ani Hruška nedokázal zužitkovat dobrou přihrávku Wirglera a nadějný útok po chybě hostujících obránců špatně provedl Jelínek, když se sám vytlačil ze středu hřiště a nedokázal ani zakončit. Hosté se dostali do jediné šance, ale tu po obrovské chybě našeho brankáře a následné chybě obrany dokázali využít.

Do druhého poločasu jsme prostřídali sestavu a nastoupili s cílem vyrovnat a pokud možno tak i zvrátit celý vývoj utkání. Vyrovnat se nám podařilo po deseti minutách, když odraženou střelu Wirglera vrátil nekompromisně do sítě Darvaš. Po tomto gólu jsme vyvinuli velký tlak, ale výsledkem byla pouze spálená tutovka kapitánem Beckem. Hosté přečkali náš tlak bez úhony a sami udeřili čtvrt hodiny před koncem, kdy chybu obránce Vlka potrestali vedoucí a jak se ukázalo, tak i vítěznou brankou. V závěru jsme se snažili alespoň o vyrovnání, ale neměli jsme kromě střely Bulína žádnou výraznější šanci.

Hráno 19. 10. 2003 na travnatém hřišti v Únanově.

Dobšice „B“ - ÚNANOV „B“ 2:1 (1:1)

SESTAVA: VYBÍRAL P. (3) - ANDORKO R. (2) - PECA M. (2), BULÍN R. (2), VLK JAN (2) - WIRGLER R. © (2), TUNKA M. (2), DIVIŠ P. ml. (2), POJER MILOŠ (2) - JELÍNEK R. (2), FOUSEK L. (2).

Náhradníci: PLAČEK Miroslav (2) - hrál od 46. minuty za Diviše P.
WIEZNER Tomáš - hrál od 55. minuty za Jelínka R.
HRUŠKA Jaroslav - hrál od 75. minuty za Tunky M.
Střelec branky: Roman Jelínek.

Poslední podzimní utkání na hřišti soupeře jsme odehráli v Dobšicích s místním béčkem, které je nováčkem v naší soutěži. I nadále jsme se museli obejít bez dvou zraněných opor a to bez kapitána Becka a Slepánka. Po nevydařeném domácím utkání se Šatovem jsme chtěli v tomto zápase bodovat.Za tímto cílem jsme šli od začátku a již v páté minutě jsme se dostali do vedení. Centrovaný míč domácí brankář neudržel a za jeho záda ho pohodlně doklepl Jelínek, po přistrčení od Miloše Pojera. I nadále jsme hráli aktivně a další obrovskou šanci měl o chvíli později Fousek, ale jeho lob stačil brankář vyrazit na rohový kop. Domácím se podařilo vyrovnat po hrubé chybě naší obrany, kdy jsme nepokryli nabíhajícího útočníka a stoper Andorko jej fauloval v pokutovém území. Nařízenou penaltu domácí bezpečně proměnili. Ve zbytku první půle se zrodilo několik menších šancí na obou stranách, ale žádná již nebyla proměněna.Do druhé půle nastoupili domácí posilněni o několik hráčů áčka a my jsme naopak museli přeskupit naše řady po nuceném střídání Diviše. Nedokázali jsme kromě jedné šance Bulína již nebezpečně ohrozit branku domácích. Ti vstřelili vedoucí, a jak se později ukázalo i rozhodující branku v 60. minutě, po další velké chybě naší obrany. Do rozhozené obrany si zaběhl útočník a prostřelil našeho brankáře. Ten v závěru kryl druhý pokutový kop domácích. Hráno 26. 10. 2003 na hřišti v Dobšicích.

ÚNANOV „B“ - Přímětice „B“ 2:2 (1:2)

SESTAVA: KUDLA J. (2) - ANDORKO R. (2) - PECA M. (2), BULÍN R. (2), VLK JAN (2) - WIRGLER R. (2), TUNKA M. (2), BECK R. © (2), POJER MILOŠ (2) - DARVAŠ Š. (2), POJER MICHAL (2).

Náhradníci: PLAČEK Miroslav - hrál od 60. minuty za Tunky M.
FOUSEK Milan - hrál od 60. minuty za Andorky R.
TOIFL Jan - hrál od 75. minuty za Vlka Jana.
Střelci branek: Miloš Pojer a Milan Fousek.

Ani v dalším zápase jsme se nedokázali dostat z naší herní krize posledních utkání a s průměrným soupeřem jsme se protrápili ke konečné remíze. V tomto utkání jsme si na rozdíl od těch minulých dokázali vypracovat spoustu brankových příležitostí, ale ani ty nejvyloženější jsme nedokázali proměnit. Zápas pro nás začal hodně špatně a hned z prvního útoku se hosté dostali do vedení, když zmatky v naší nejisté obraně ukončili hostující hráči důraznou střelou. Naštěstí pro nás jsme o několik minut později vyrovnali po samostatné akci Miloše Pojera. Po této brance jsme soupeře přitlačili před jeho branku, ale žádnou z vypracovaných šancí jsme neproměnili. Největší měl opět Miloš Pojer, ale nedokázal z pěti metrů překonat bezmocného brankáře hostů. Za neproměňování šancí jsme byli potrestáni těsně před přestávkou další brankou, po hrubé chybě stopera Andorky.

V druhém poločase jsme hosty opět přitlačili, ale předháněli jsme se v zahazování vytvořených šancí. Největší měl Wirgler, ale nedokázal proměnit ani pokutový kop nařízený za faul na Pojera. Vyrovnání jsme se dočkali v 70. minutě, kdy střídající Fousek dokázal přehodit špatně vyběhnuvšího brankáře. Tento hráč vstřelil svoji první branku hned ve svém prvním utkání za béčko. Ve zbývajícím čase jsme chtěli strhnout vítězství na naši stranu, ale dobře chytajícího brankáře hostů jsme již nepřekonali.Hráno 2. 11. 2003 na náhradním hřišti v Únanově.

ÚNANOV „B“ - Vranov nad Dyjí 12:0 (11:0)

SESTAVA: VYBÍRAL P. - ANDORKO R. - WIEZNER T., BULÍN R., VLK JAN - WIRGLER R., DIVIŠ P. ml., BECK R. ©, POJER MILOŠ - VYSKOČIL I., JELÍNEK R.
Náhradníci: Fousek Milan - hrál od 46. minuty za Jelínka Romana.
Hruška Jarda - hrál od 46. minuty za Pojera M.
Darvaš Štefan - hrál od 46. minuty za Vlka Jana.
Střelci branek: R. Jelínek a M. Pojer 3x, R. Wirgler 2x, J. Vlk, I. Vyskočil, T. Wiezner, J. Hruška 1x.

Odloženým zápasem s Vranovem na domácím hřišti jsme ukončili podzimní část sezóny.Hosté přijeli pouze s devíti hráči a tomu odpovídala i hra. Ta se odvíjela zcela v naší režii a ve dvacáté páté minutě jsme vedli 8:0. Do poločasu jsme přidali ještě další tři branky.

Do druhého poločasu hosté nastoupili pouze se sedmi hráči a hned v úvodu vstřelil další branku střídající Hruška. Poté se hostům zranil další hráč a rozhodčí utkání ukončil v padesáté minutě pro nedostatečný počet hostujících hráčů.Hráno 9. 11. 2003 na travnatém hřišti v Únanově.