FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Novosedly - Únanov 3:0 (0:0)


Sestava: V. Pikart - J. Willmann, F. Dočekal, M. Tunka, R. Kinský (60‘ D. Khýr) - J. Bezrouk, P. Rychlík, R. Janda ©, A. Andorko - Martin Vlk, P. Zimmermann (73‘ K. Krejčí).
Náhradníci: D. Khýr, K. Krejčí.
Ž. K.: 43‘ P. Rychlík.
Rozhodčí: Krchňák.

Pokud mohli hosté celou první půli doufat v to, že tentokrát bude fotbalové štěstí na jejich straně a nějak to ukopou, tak v půli druhé rychle zjistili, že ne nadarmo se praví „Jaký si to uděláš, takový to máš“, neboť poprvé inkasovali poté, co únanovský pomezní pravděpodobně odpustil hostitelům ofsajdové postavení domácího hráče, k druhé brance pomohl Novosedlím svojí minelou v 1. poločase vynikající Pikart, který se od toho okamžiku totálně sesypal a třetí hřebíček do rakve hostí zatloukl jejich forvard M. Vlk, jenž přihrál z útočné poloviny zpět k vlastní brance, takovým způsobem, že ideálně uvolnil domácího útočníka, který samozřejmě nabídnutou šancí nepohrdnul. Mnohdy se stane, že v zápase získá body horší mužstvo, ovšem, to jen v případě, že nedělá stupidní chyby v obranné fázi a v té útočné dokáže vytěžit z minima maximum. Ani jedno nedokázal únanovský celek naplnit, když o inkasovaných gólech již byla řeč a jiné to nebylo ani v zakončení, do kterého se hosté dostali jen náhodně, přesto měl v úvodním dějství na hlavě 2x slibnou šanci Zimmermann, jenže ten ani jednou nezamířil mezi tři tyče domácí klece a proto hosté nakonec odjížděli domů bez bodů a pokračují tak i nadále ve své úžasné bodové jarní jízdě! Ale vadí to vůbec někomu z nich?

Jak padaly góly

65‘ - po neodmávaném ofsajdu následoval centr do šestnáctky hostí, kde se nacházel zcela volný domácí hráč, který dal pohodlně první gól zápasu, 1:0.
66‘ - po rozehrávce Únanova ve středovém kruhu přišel nakopnutý míč Novosedel do velkého čtverce hostí, který jejich stopeři kontrolovali a mohli ho bez problémů odehrát do bezpečí, ale jelikož si brankář zavolal, tak mu míč pustili, ovšem ten ho nakonec nedokázal zachytit, čehož domácí hráč nejprve využil pouze k hlavičce do tyče a posléze pohodlně doklepnul odražený míč do branky, 2:0.
89’ - hostujícím obráncem odkopnutý míč doletěl až ke středovému kruhu, k nohám únanovského útočníka, který ho měl pod kontrolou, ale najednou ho prudkou ranou po zemi vrátil až do vlastní obrany, jenž nestačila zareagovat a proto tento míč nezachytila a tak mohli domácí hráči bez vlastního přičinění postupovat sami na únanovskou branku, což neomylně využili k navýšení skóre, 3:0.

Komentář trenéra Vladimíra Rychlíka

Domácí byli papírovým favoritem zápasu, ale díky tomu, že jeho nejlepší hráči již nastupují za A - tým a z tohoto důvodu proti nám nehráli, tak bylo celé utkání víceméně vyrovnané. V první půli bylo několik šancí na obou stranách, domácí měli smůlu v tom, že jim všechny jejich střely buďto pochytal výborný Pikart, nebo měl správně postavené tyče. My jsme měli nadějnou šanci, když šel míč za obranu domácích, až do jejich šestnáctky, ale náš útočník se nestačil dostatečně rychle zorientovat a ten mu tak padl na záda. Za první půli jsme jen jednou vystřelili na branku a to ještě těsně vedle, ale i tak s tím měl brankář velké problémy. Po změně stran se obraz hry moc nezměnil, domácí byli sice aktivnější, ovšem s přibývajícím časem také stále nervóznější a proto se do větších šancí prakticky nedostávali. Respektive až do té doby, než jsme jim je sami „nepřipravili“. Podle mého názoru, nebýt těch fatálních chyb v průběhu dvou minut, tak jsme si alespoň bod odvezli. Zase jsme doplatili na slátanou sestavu, což negativně ovlivnilo celkovou výkonnost mužstva.

Pokud má někdo z přímých účastníků zápasu (hráči, trenéři, diváci) zájem ohodnotit výkon únanovských hráčů v daném utkání nebo se pouze podívat na to jakou známku obdržel ten, který hráč nechť si prosím klikne na odkaz.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu