Odložené zápasy přípravky s 1.SC Znojmo FK

Ve středu 9.10. byly dohrány odložené zápasy s SC Znojmo s těmito výsledky:

Únanov B - SC Znojmo C 0:11

Únanov B - SC Znojmo D 2:4
Branky: Komůrka,Konečný
Sestava: Fruhvirt Tomáš-Konečný,Kantchev,Hlávka,Komůrka,Wieznerová,Tomášek,Jordánek Šimon,Fruhvirt Jan,Wiezner,Jordánek Adam,Fiala Jan

V prvním zápase se silnějším ze znojemských týmů neměli naši hráči příliš šancí.Ovšem ve druhém již šlo o vyrovnaný souboj, v němž jsme ještě chvíli před koncem drželi nadějnou remízu.Bohužel v samém závěru jsme dvakrát inkasovali.Přesto patří našim nejmenším poděkování za snahu a bojovnost.

Únanov A - SC Znojmo C 4:3 (1:2)
Branky: Bulín,Fruhvirt Jiří,Popelka,Havlena
Sestava: Rybníček-Dvořák,Popelka,Havlena-Fruhvirt Jiří,Bulín-Fiala Antonín

I v tomto zápase jsme prohrávali a to hned 0:2.Přesto se brankou Lukáše Bulína podařilo do poločasu snížit. Ve druhé půli jsme po trefách Fruhvirta,Popelky a Havleny otočili výsledek,který jsme nakonec udrželi a připsali si tak další body.Všem hráčům patří poděkování za morálku a přístup,když zvládli ne příliš dobře rozehraný zápas.

Posledním zápasem přípravky na podzim je páteční dohrávka v Práčích..