FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 3
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Pavlice - Únanov B (REZERVA) 5:3 (5:0)


Sestava ÚNANOVA: Pikart - Tunka, Kuřitka, Hruška, Andorko R. - Vlk Josef, Janda, Krotký („C“), Vodák - Štancl, Zimmermann.
Náhradníci: Bezrouk, Novák, Kinský.
Trenér: Bulín Pavel I. 
Vedoucí mužstva: Pokorný J.

Hráčům Únanova pravděpodobně nepomohla ani o hodinu delší noc k tomu, aby se do zahájení zápasu nejen probudili, ale nabyli i plného vědomí. Neboť, jak jinak si vysvětlit stav 5:0 ve prospěch domácích po prvních 45. minutách utkání?

Nejdůležitější okamžiky utkání

25" - Zejména zbytečná ztráta míče únanovských, navíc zcela nepokrytý domácí hráč ve velkém čtverci hostí, zapříčinila ten fakt, že Pavlice se ujaly vedení 1:0.
31" - Další hloupá ztráta míče hostí, předcházela centru domácích z levého křídla, jež směřoval na zadní tyč, kde zcela osamocený hráč Pavlic neměl žádný problém zvýšit na 2:0.
36" - Kuřitka dával svoji „klasickou“ malou domů, tzn., že vůbec nevěděl o útočníkovi Pavlic, kterého zastavil až penaltovým zákrokem Pikart, za což viděl, naštěstí pro hosty pouze Ž. K. Domácí z oprávněně nařízené penalty zvýraznili svoje vedení již na 3:0.
38" - Hostující Tunka místo hry dopředu zvolil zpětnou přihrávku Pikartovi, který váhal s odkopem tak dlouho, až mu útočník domácích vzal míč a pohodlně jej zasunul do brány, 4:0.
40" - Únanov přišel na půlící čáře opět neskutečně lehce o balón, čehož využil domácí hráč a postupoval na bránu hostí, v čemž mu zabránil až Hruška, těsně před hranicí pokutového území, ovšem pouze za použití nedovoleného zákroku, jenž rozhodčí ohodnotil Ž. K. Následný přímý kop, kdy míč letěl doprostřed brány nedokázal Pikart zneškodnit, a proto se skóre změnilo na ostudných 5:0.
56" - Štancl úspěšně zakončil povedenou kombinační akci hostů, 5:1.
57" - Ž. K. viděl další z únanovských dorostenců Zimmermann.
59" - Hruška zahrával trestný kop z pravé strany tak šikovně, že míč zastavila až síť domácí svatyně.
74" - Po dlouhém autu hostí, který dopadal až do šestnáctky domácích, se míč odrazil ke kopačkám Štancla, jež střelou placírkou ke vzdálenější tyči zkorigoval skóre zápasu na konečných a naprosto zasloužených 5:3 pro domácí celek.

Komentář trenéra Pavla Bulína

Do 20. minuty se hrál vyrovnaný zápas, což se totálně změnilo poté, co jsme inkasovali 1. gól, neboť následně vyváděli hráči neuvěřitelné kousky, které domácí využili ke čtyřem vstřeleným brankám za pouhých 20. minut! Ve 2. půli se karta obrátila, dost možná i proto, že domácí hráči podlehli přílišnému sebeuspokojení. Výrazně lepším týmem jsme stali my, a nebyli jsme nakonec až tak daleko, od senzačního obratu ve skóre zápasu. Ovšem to, co spáchali naši hráči během krátkého časového úseku první půle, se dalo již jen stěží napravit, byť se o to všichni usilovně snažili.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu