Informační tabule

Pohořelice - ÚNANOV A 1:0 (0:0)

Sestava: Svatuška - Petr Čech, Josef Kovář, Oldřich Prágr, V. Kratochvíl - Lukáš Diviš, Radek Stuchlík, Petr Diviš, Robin Janda, Martin Vlk - Roman Čapoun
Náhradníci:Vojtěch Pikart, Filip Seidl, Tomáš Jelínek, Dominik Bulín, J. Willmann

V dnešním zápase tentokrát rozhodčí pískali nadprůměrně a nijak utkání neovlivnili. Chybu v dnešní prohře musí hráči Únanova hledat především na své straně, neboť za výkon, který dnes předvedli, chyběla bojovnost, vůle po vítězství a někdy i důraz v osobních soubojích. Dal by se snad označit i za mdlý. Domácí, kteří se také nijak zvlášť nepředvedli, nás dokázali předčit v proměňování šancí. Protože z mála šancí, které měli, dokázali aspoň jednu proměnit a to jim stačilo k tříbodovému zisku. Na druhou stranu snad bychom měli vyzdvihnout J. Kováře a Lukáše Svatušku, kteří předvedli dobrý výkon.

Průběh zápasu

Úvod utkání patřil nám a tak se už v 2. minutě osmělil Čapoun ke střele z vápna a trefil pouze tyč. Ve 12. minutě se po kombinaci mezi P. Divišem, Jandou a Čapoun nedostal poslední jmenovaný k zakončení, protože mu na poslední chvíli stačil domácí obránce ukopnout míč. Hosté zahrozili v 19. minutě, po centrovaném míči za hranicí vápna se k zakončení dostal jeden z domácích borců, jejich snažení však zastavil pomezní odmáváním offsidu. V 36. minutě z přímého kopu se Stuchlík netrefil mezi tři tyče a jeho střela jen těsně míjí branku. 48 .minuta křižný balon sklepl na domácího útočníka jeden z domácích hráčů do naší rozhozené obrany, nedal Svatuškovi šanci, trefil se mu mezi nohy 1:0. Naše další šance, 58. minuta centr Jandy nedokázal usměrnit Čapoun hlavou do brány. 64. minuta Stuchlíkovu nebezpečnou střelu vyrazil domácí brankář na roh. 68. minuta žlutá karta pro Martina Vlka. Místo Kratochvíla jde na hřiště Jelínek. Následujících 5 minut jsme dokázali soupeři "zatopit" před jeho svatyní, nic z toho však nebylo. Náš přímý kop jeden z domácích hráčů málem usměrnil za záda brankáře, ten však míč vytěsnil na roh. Pak už následovali v posledních minutách zápasu marné snahy našich hráčů ohrozit branku domácích, ke vstřelení branky to však nevedlo. Ke konci zápasu se ještě střetli hlavami jeden z domácích hráčů s Petrem Čechem a přivodil si tak ošklivé zranění.