FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


POZVÁNKA

Kategorie: Novinky

Hned ve 3. kole čeká na naše týmy obávaný program a to především z důvodu (ne)dostatečného počtu hráčů, neboť jak áčko, tak béčko a dorost nastoupí ke svým zápasům ve stejný den a čas. Navíc začíná čas posvícení a vinobraní.

I když ono to vyjde nejspíš na stejno, jelikož předtím bylo léto, prázdniny a dovolené. Naopak potom bude zase zima a s ní spojený čas plesů, kašílků, rýmiček a zimního spánku…Neděle 21. 8. v 16,30 muži: ÚNANOV „A“ - Horní Kounice.

Věřme, že únanovské 1. MUŽSTVO bude chtít na svém hřišti v okresním derby proti soupeři, který je nováčkem soutěže, jenž v minulém kole naplno využil výhodu domácího prostředí, když porazil MS Brno 3:1, přesvědčit své příznivce o tom, že vysoká porážka z minulého víkendu neodpovídá jeho skutečné výkonnosti a potvrdí to ziskem všech tří bodů!Neděle 21. 8. v 16,30 muži: Konice - ÚNANOV „B“ odjezd v 15,30.

Rezervní tým zavítá do vyhlášené vinohradnické obce, kde ho čeká protivník, který před týdnem neuspěl na půdě Štítar B, odkud si odvezl prohru 0:5. Neděle 21. 8. v 16,30 dorost: Zastávka - ÚNANOV - odjezd autobusu v 14,45.

Dorostenci se střetnou s mužstvem, které se v loňské sezóně prakticky až do posledního kola zachraňovalo v soutěži, i když, jak se nakonec ukázalo, tak toho nebylo ani třeba, neboť již druhý rok po sobě zůstal v soutěži celek, jenž skončil na sestupové pozici… Nelze pochybovat o tom, že domácí klub udělal v letní přestávce vše, co bylo v jeho silách proto, aby se jeho dorost v letošním ročníků podobným problémům vyhnul velkým obloukem. Zastávka sehraje svůj úvodní zápas v úterý 16. 8. 2011 v Novosedlích.

SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY PŘÍZNIVCE ÚNANOVSKÉHO FOTBALU!

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu