FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 4
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


POZVÁNKA

Kategorie: Novinky

Neděle 4. 9. v 16,30 muži ÚNANOV „A“ - FC Slovan Rosice B

Po třetí porážce v řadě musí domácí tým již bezpodmínečně zabrat a minimálně bodovat. Nic na tom nemění ani fakt, že proti němu bude stát soupeř nadmíru zdatný, jež doposud neztratil ani bod, má jich tedy na svém kontě devět a k tomu skóre 15:4, což znamená 1. místo v tabulce. V posledním kole hráči Rosic zcela jistě rozradostnili své fanoušky, neboť na svém pažitu rozstříleli MS Brno 6:1. Přesto stále platí, že hrát se dá s každým a právě s tímto vědomím musí do zápasu nastoupit únanovský celek. Navíc je potřeba, aby každý z hráčů podal svůj optimální výkon, nechal na hřišti všechny síly, celé mužstvo táhlo za jeden provaz a pak, se to může podařit!

Soupiska Rosic "B" pro sezónu 2011 - 2012:

Brankáři: Martin Kříž, Pavel Soustružník, David Cvingráf.
Obránci: Libor Kronek, Zdeněk Šmarda, Radek Všianský, Tomáš Janoušek, Marek Voneš, David Malata.
Záložníci: Jakub Havlásek, David Souček, Jakub Janíček, Marek Touška, Jakub Touška.
Útočníci: Radim Šlapanský, Michal Nešpůrek, Ladislav Krejčí, Jakub Veškrna.
Mužstvo trénuje pan Zdeněk Havlásek.
Asistentem je pan Petr Zbytek.
Vedoucím mužstva je pan Blahoslav Kronek.

Sobota 3. 9. v 16,30 muži: Starý Petřín - ÚNANOV „B“ - odjezd v 15,00

V sobotní, pozdní odpoledne proti sobě nastoupí soupeři, kteří se v loňském ročníku utkávali o soutěž výše a dá se říct, že tam spolu až do posledního kola bojovali o to, komu zůstane v rukou v podobě sestupu ČERNÝ PETR, ovšem dopadlo to tak, jak to často bývá, když se dva perou, nakonec se smál ten třetí vzadu...

Doposud odehraná kola naznačují, že obě mužstva nechtějí na návrat do III. třídy čekat déle než jednu sezónu a lze je rozhodně přiřadit k dalším spolufavoritům IV. třídy. Domácí doposud také neztratili ani bod, mají jich tedy na svém kontě stejně jako Únanov celkem devět a k tomu poměr branek 11:4. O minulém víkendu zvítězili na hřišti Štítar B 5:2.

Sobota 3. 9. v 10,00 dorost: Sparta Brno B - ÚNANOV- odjezd autobusu v 8,15

Únanovští dorostenci se tentokrát budou muset kromě silného soupeře popasovat také s velmi brzkým začátkem střetnutí, což může pro mnohé z nich znamenat nemalý až neřešitelný problém… Domácí hráči si naposledy přivezli výhru 2:1 ze Zastávky a s šesti získanými body a skórem 8:3 se nacházejí na 5. příčce průběžné tabulky.

Neděle 4. 9. v 14,00 žáci: Tasovice - ÚNANOV - odjezd v 13,00Neděle 4. 9. v 14,00 žáci: Tasovice - ÚNANOV - odjezd v 13,00

Neděle 4. 9. v 14,00 žáci: Tasovice - ÚNANOV - odjezd v 13,00

Únanovské žáky čeká na úvod soutěže velmi náročný los, neboť po velmi těžkém soupeři, jehož přivítali ve svém prostředí minulý víkend, je v kole následujícím, tentokrát ještě navíc jako hostující tým, prověří protivník neméně těžší, jemuž v předchozím ročníku podlehli v obou utkáních dvouciferným výsledkem.

Přesto se kluci nemusí strachovat, vždyť jde pouze o hru a navíc, nikdy netřeba skládat zbraně bez boje!

SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY PŘÍZNIVCE ÚNANOVSKÉHO FOTBALU!

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu