FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 1
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


POZVÁNKA

Kategorie: Novinky

I když zvát příznivce únanovského FO po výsledkově tak strašidelném kole, které bylo pravděpodobně nejčernějším v historii klubu, trochu zavání drzostí, tak věříme, že i v těchto těžkých časech na svůj klub nezanevřete a podpoříte hráče, kteří to nyní potřebují víc, než kdykoliv předtím.

Předem děkujeme, za Vaší případnou účast a povzbuzování.

Neděle 11. 9. v 16,00 muži Práče - ÚNANOV „A“ - odjezd v 14,30

Neděle 11. 9. v 16,00 muži Práče - ÚNANOV „A“ - odjezd v 14,30

Neděle 11. 9. v 16,00 muži Práče - ÚNANOV „A“ - odjezd v 14,30

Po čtvrté porážce v řadě, musí domácí A-tým již bezpodmínečně zabrat a minimálně bodovat, i když v to většina fanoušků doufala již před týdnem. Ovšem na rozdíl od minulého víkendu, kdy proti němu stál lídr tabulky, jež neztratil ani bod, tak tentokrát narazí na soupeře, který také nevstoupil do nového ročníku zrovna ideálně a svými dosavadními výsledky zcela jistě ani on nenadchnul své fanoušky, neboť doposud získal jediný bod, to i přesto, že se před sezónou posílil hned o několik hráčů. Před týdnem přenechaly Práče po drtivé porážce 5:0 na pažitu MS Brno, všechny body domácímu celku a v tabulce jim tak patří 13. příčka za jeden získaný bod a poměr branek 3:11. Věřme, že se do nedělního utkání stačí dát zdravotně do pořádku kanonýr Čapoun, jenž v loňském ročníku zatížil konto protivníka dvěma hattricky a svým výkonem se k němu přidají i další hráči a mužstvo tak naváže na bilanci posledních vzájemných zápasů, která je pro náš celek značně úspěšná, jelikož v minulém ročníku získal ÚNANOV v souboji s tímto protivníkem všech šest bodů za výhru 3:0 na jeho hřišti a doma dokonce zvítězil po utěšeném výkonu 6:1!

Soupiska Práčí pro sezónu 2011 - 2012

Brankáři: Martin Brabenetz, David Sláma.
Obránci: Lukáš Bernát, Petr Tkadlec, Oldřich Prágr, Roman Gregor, Lukáš Brabenetz, Zdeněk Koudela.
Záložníci: Ladislav Klouda, Jiří Mašek, Ondřej Zimek, Jakub Bernát, Josef Chovanec, Tomáš Harenčák, Miroslav Tkadlec, Jan Samek.
Útočníci: Roman Kosec, Pavel Konyarik, Vladimír Čech, Luboš Meister, Adam Krejčiřík.

Soupiska ke dni 7. 8. 2011.

Realizační tým

Hlavní trenér - pan Petr Paseka. Asistent trenéra - pan Josef Mašek.
Kustod - pan Martin Matůš. Vedoucí mužstva - Jan Hájek.

Sobota 10. 9. v 13,30 muži: ÚNANOV „B“ - Hluboké Mašůvky

Kvůli vinobraní, tentokrát v sobotní brzké odpoledne, proti sobě nastoupí soupeři, kteří jsou od sebe zeměpisně vzdáleni „Co by kamenem dohodil“ a tak se dá očekávat derby, jak se sluší a patří!

Hosté sice vstoupili do sezóny famózní výhrou 10:0 v Olbramkostelu, ovšem v následujících kolech, to již tak slavné nebylo a proto mají na svém kontě šest bodů, což jim při poměru branek 18:8 zaručuje 6. pozici v tabulce. O minulém víkendu porazili ve svém prostředí Štítary B 3:1.

Sobota 10. 9. v 16,00 dorost: ÚNANOV - Horní Kounice

Sobota 10. 9. v 16,00 dorost: ÚNANOV - Horní Kounice

Sobota 10. 9. v 16,00 dorost: ÚNANOV - Horní Kounice

Únanovští dorostenci se budou muset kromě kvalitního soupeře popasovat také se znojemským vinobraním, což může pro mnohé z nich opětovně znamenat nemalý, až neřešitelný problém… Ovšem domácí hráči by v sobě měli najít alespoň kousek cti a morálky a pokusit se napravit výsledek, výkon a někteří zejména přístup z minulého týdne, jímž zneuctili barvy únanovského fotbalu a všech svých předchůdců! Hosté naposledy přivezli výhru 2:0 z Přímětic a se sedmi získanými body a skórem 5:4 se nacházejí na 6. příčce průběžné tabulky.

Neděle 11. 9. v 14,00 žáci: Prosiměřice - ÚNANOV - odjezd v 13,00

Únanovské žáky čeká na úvod soutěže opravdu náročný los, neboť i do třetice narazí na soupeře, jenž patřil v minulých letech k nejlepším celkům soutěže. Prosiměřice si nejprve odložily domácí zápas proti Tasovicím a o minulém víkendu zvítězily v Olbramovicích 8:0. V neúplné tabulce se tak nachází se třemi body a skórem 8:0 na 4. místě.

Neděle 11. 9. v 8,30 přípravka: 1.SC Znojmo D - ÚNANOV - odjezd v 7,45

Neděle 11. 9. v 10,30 přípravka: 1.SC Znojmo C - ÚNANOV

Po mnoha letech odmlky vstupuje opět na fotbalové trávníky i naše „PŘÍPRAVKA“.
Benjamínkům přejeme hodně sportovních úspěchů a především radosti ze hry.

„A pokud to třeba z počátku nebude úplně podle Vašich představ a přijdou prohry, tak nezoufejte a hlavně pokračujte v usilovném tréninku a po čase se zcela určitě dostaví i vítězství“!

Hraje se ve Znojmě na stadiónu v Husových sadech (umělá tráva).

SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY PŘÍZNIVCE ÚNANOVSKÉHO FOTBALU!

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu