FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


POZVÁNKA

Kategorie: Novinky

Během následujícího víkendu již naskočí do kolotoče mistrovských zápasů všechny týmy FO a tak přejeme příznivcům únanovského fotbalu, ať jim hráči dopřejí co nejvíce radosti z vítězství barev „ÚNANY“, i když to nebude nic snadného, o čemž nejlépe vypovídá fakt, že v podzimních šesti střetnutích s těmito soupeři, nezískala únanovská mužstva ani bod při skóre 10:74!

Rosice B - ÚNANOV A

Rosice B - ÚNANOV A

Sobota 14. 4. v 16,00 muži Rosice “B“ - ÚNANOV “A“ odjezd v 13,45

Vzhledem k postavení v tabulce, v níž dělí oba protivníky propastných 17 bodů a jedenáct příček, ale taktéž z důvodu vysokého vítězství 6:2 v prvním vzájemném měření sil, nelze pochybovat o tom, že domácí tým je vysokým favoritem tohoto zápasu. Ovšem fotbal je nevyzpytatelný a už mnohokrát utkání dopadlo naprosto opačně, než předpovídaly papírové prognózy! A vzhledem k tomu, že podzimní zápas sice vyhrály Rosice, ovšem spíše díky spoustě chyb únanovských hráčů, nežli zásluhou svojí hry, tak šance ÚNANOVA na zisk bodů jsou přinejmenším reálné, neboť jeho hráči se prozatím v odvetných zápasech prezentují mnohem lepšími výkony nežli v podzimní části soutěže, o čemž svědčí zisk šesti bodů ze dvou doposud odehraných střetnutí! Rosický „Slovan“ započal jarní část soutěže domácí výhrou 3:1 nad Soběšicemi, velmi dobře si vedl i v posledním odehraném kole, když zvítězil na hřišti MS Brno a proto se nachází se ziskem 33 bodů a poměrem branek 44:29 na druhé příčce aktuální tabulky.

Na závěr přidáváme zprávu z webu soupeře s datem 6. 4. 2012, týkající se zřejmě A-týmu Rosic, přesto jistě zajímavou pro nejširší fotbalovou veřejnost:

„ V rámci spolupráce s 1. SC Znojmo bude u nás trénovat a hrát celou jarní část Milan Pacanda“.
Rozhodčí: Zaplatilová - Adámková - Jelínková!
Delegát: Šrom.

7. 4. 2012 - I. B třída skupina B
SK Mor. Slávia Brno - Slovan Rosice “B“ 1:2 (1:1)
Branky Rosic: Jakub Touška, Michal Nešpůrek.

Představujeme:

Rosice (nazývané i jako Rosice u Brna, německy Rossitz) jsou město v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji, 16 km západně od Brna v Boskovické brázdě na soutoku říčky Bobravy s Říčanským potokem.
V roce 2011 zde žilo 5651 obyvatel.

Historie

První dochovaná zmínka o Rosicích se nalézá v listině z roku 1259, v níž jsou zmiňováni majitelé místního hradu bratři Bohuš a Hartman s přídomkem z Rosic. Ve 14.-15. století patřily Rosice Hechtům z Rosic, jejichž erb zdobila stříbrná štika v červeném poli. Od roku 1921 do roku 1996 zde fungovala sklárna dnes již bývalý areál sklárny Rosice. Rosice se postupně vyvinuly v městys a roku 1907 byly císařem Františkem Josefem I. povýšeny na město a obdržely městský znak.

ÚNANOV B - Starý Petřín

ÚNANOV B - Starý Petřín

Neděle 15. 4. v 10,15 muži: ÚNANOV “B“ - Starý Petřín

Přestože únanovský B-tým nepůjde poprvé na jaře do zápasu jako jasný favorit, tak platí to stejné jako v předchozích kolech, tedy, že i v tomto utkání musí hrát na vítězství. Nic na tom nemění ani fakt, že proti němu bude stát soupeř nadmíru zdatný, jež doposud ztratil za jednu remízu a prohru, pouhých pět bodů, má jich tedy na svém kontě 43 a k tomu famózní skóre 104:13, což znamená 1. místo v tabulce. Domácí celek má soupeři vracet nejen podzimní drtivou prohru v poměru 8:2, ale především se ziskem všech bodů může vedoucímu mužstvu tabulky přiblížit na dostřel, přesněji na pouhé dva body a tím se reálně vrátit do hry o postup. V posledním kole hráči Petřína zcela jistě rozradostnili své fanoušky, neboť na svém pažitu rozstříleli Štítary “B“ 11:0 a pokořili tak magickou stovku nastřílených branek. Přesto stále platí, že hrát se dá s každým a právě s tímto vědomím musí do zápasu nastoupit únanovský celek a nezapomínejme, že velkým pomocníkem mohou být diváci a proto přijďte fandit v hojném počtu!
Rozhodčí: Zemek.

Představujeme:

Obec Starý Petřín (německy Alt Petrein) se nachází v okrese Znojmo, kraj Jihomoravský. Ke dni 20. 12. 2006 zde žilo 238 obyvatel. Části obce - Starý Petřín, Jazovice, Nový Petřín.

Historie:

První písemná zmínka o obci pochází z roku 1323.

ÚNANOV - Sparta Brno B

ÚNANOV - Sparta Brno B

Sobota 14. 4. v 16,00 dorost: ÚNANOV - Sparta Brno B

Únanovští dorostenci sice změří své síly s mužstvem, jež je na tom bodově přibližně stejně jako domácí tým, ovšem v hlavách únanovských hráčů určitě zůstaly vzpomínky na potupnou desítku (10:1), kterou vyfasovali v podzimním měření sil! I tentokrát bude podstatné to, zdali přijede hostující klub s velmi slavnou minulostí, jenž stojí rozhodně za přečtení, posílený o hráče „Áčkového“ dorostu, hrajícího MSD skupinu D, který vede tabulku v obou věkových kategoriích (U-19/U-17), či nikoliv, neboť podle toho se odvíjí výsledky jeho rezervy. Stejně tak důležité, ne-li zcela rozhodující, bude to, v jakém složení a především s jakým odhodláním nastoupí k utkání domácí hráči! Navíc je potřeba, aby každý z nich podal svůj optimální výkon, nechal na hřišti všechny síly, celé mužstvo táhlo za jeden provaz a pak se může dílo podařit! Brněnský celek naposledy překvapivě doma podlehl Zastávce 3:4 a s dvaceti získanými body a skórem 49:34 se nachází na 10. příčce průběžné tabulky.
Rozhodčí: Petrucha.

Představujeme:

Klub byl založen v roce 1921 jako SK Rudá Hvězda Brno a 13. června 1926 valnou hromadou přejmenován na SK Sparta Brno. Od této doby se klubu nebývale daří. Již v roce 1927 postupuje do nejvyšší, první třídy. V roce 1930 první utkání se zahraničním soupeřem - na velikonoční svátky poráží Sparta rakouský nejpopulárnější klub Rapid Vídeň 4:0. V roce 1932 podniká zájezd do Francie a Itálie, kde hraje v Monte Carlu, Cannes, Nice (zde vyhrává nad mistrem Francie OGL Nice 4:0), Saint Etienne, Antibes a Janově (výsledek 2:2). Po příjezdu "Sparta" získává z rukou starosty města Brna právo nosit na dresech odznak města Brna (což platí do dnešní doby). Rok 1932 byl nejslavnější v historii klubu.

V domácích soutěžích se stává mistrem západní moravské župy (ZMŽF). Ve vylučovacích utkáních s vítězi jiných žup poráží ve finále, jak venku tak i doma, Ostravu 2:1 a stává se mistrem Moravy. V roce 1934 je prvním českým klubem, který hraje v Africe a na zájezdu poráží mimo jiné reprezentační jedenáctku Alžírska 1:0. V roce 1936-1939 se stává vítězem BZMŽF. V roce 1948 znovu otevírá hřiště na Masné, a to divizním zápasem s Moravskou Slávií, kde míč byl vhozen na hřiště z letadla. V roce 1955 jako Spartak 1. Brno je účastníkem Moravské divizní soutěže (dnes druhá liga). V roce 1963 je zrušeno hřiště na Masné ulici a mužstvo hostuje na hřišti v Žabovřeskách. V roce 1967 dochází ke sloučení s fotbalisty Komárova, kde působí do dnes. Od roku 1989 se vrací jméno klubu na, Sparta Brno. Mužstvo hraje stále v krajském přeboru a mnoho roků bojuje o postup do divize. V roce 2000 dochází ke sloučení se Zemanem Brno a pod jménem Sparta Brno s.r.o. hraje divizní soutěž. O rok později dochází k roztržce se Zemanem klub, ztrácí divizní soutěž a klub je zařazen do I. A třídy. V roce 2005 postupuje do krajského přeboru. <úp>

ÚNANOV - Tasovice

ÚNANOV - Tasovice

Neděle 15. 4. v 8,15 žáci: ÚNANOV - Tasovice

Únanovští žáci se budou muset kromě silného soupeře, jemuž v prvním zápase podlehli 14:0, popasovat také s velmi brzkým začátkem střetnutí, což může pro mnohé z nich znamenat nemalý, až neřešitelný problém… Hostující hráči si naposledy poradili na svém hřišti s lídrem tabulky, mužstvem Prosiměřic v poměru 1:0 a se ziskem 20 bodů a skórem 43:23 se tak nacházejí na 5. příčce tabulky.
Rozhodčí: Zemek.

Představujeme:

Obec Tasovice (německy Tasswitz) se nachází v okrese Znojmo, kraj Jihomoravský. Ke dni 1. 1. 2005 zde žilo 1228 obyvatel.

Historie:

První písemná zmínka o obci pochází z roku 1234.

ÚNANOV - Tasovice

ÚNANOV - Tasovice

Neděle 15. 4. v 9,25 přípravka: ÚNANOV - 1.SC Znojmo “C“
Neděle 15. 4. v 10,30 přípravka: ÚNANOV - 1.SC Znojmo “D“ Hřiště Vranov nad Dyjí

„BENJAMÍNKY“ sice čeká na úvod jarní části soupeř ze všech nejtěžších, přesto se holky a kluci nemusí ničeho bát, neboť jde pouze o hru, radost z pohybu a setkání s kamarády. Navíc, nikdy není třeba skládat zbraně bez boje!
Rozhodčí: Šrámek.

Představujeme:

1. SC Znojmo je moravský fotbalový klub ze Znojma, který byl založen roku 1953.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu