FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 1
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


POZVÁNKA

Kategorie: Novinky

Jak kvalitní soupeři, budou stát únanovským týmům v jejich cestě za ziskem mistrovských bodů, tak nepříjemná bude i skutečnost, že všechna mužstva odehrají své zápasy, z nichž hned čtyři lze označit za derby, v neděli.

ÚNANOV A – Práče

ÚNANOV A – Práče

Neděle 22. 4. v 16,00 muži ÚNANOV “A“ – Práče

Věřme, že po čtvrté výhře v řadě, zahájí domácí A-tým bleskový úprk ze sestupových vod, i když to nebude nic snadného, neboť v klasickém zápase o šest bodů, navíc derby, narazí na soupeře, kterému na podzim podlehl 2:0 a jež v jarních kolech vykazuje také dobrou formu, byť před týdnem nevyužil výhodu domácího prostředí a trochu překvapivě přenechal všechny body svému soupeři. Na rozdíl od všech předchozích jarních kol, tak tentokrát nastoupí domácí hráči „ÚNANY“ v roli mírného favorita utkání, což není příliš vděčná role a proto budou potřebovat a spoléhat i na Vaši hlasitou podporu!
Práče se po nečekané porážce 0:1 na vlastním pažitu od MS Brno, nachází na 13. příčce aktuální tabulky se ziskem 17 bodů a poměrem branek 16:31.
Rozhodčí: Štěpánek – Běhunek – OFS (ZN)
Delegát: Poláček.

Představujeme:

Práče (Pračice, německy Pratsch) jsou malá obec na jihu Moravy, nedaleko Znojma. Vesnice se rozkládá v mělkém širokém údolí na březích Únanovského potoka. Jméno obce pochází ze staročeského osobního jména Práč. První zmínka o obci je z 25. října 1190, kdy kníže Konrád Ota daroval Louckému klášteru lán v Pračicích.

Družstevník Práče – soupiska jaro 2012:

Brankáři:

Zdeněk Polášek, David Sláma.

Obránci:

Lukáš Bernát, Petr Tkadlec, Kamil Keberle, Lukáš Brabenetz, Zdeněk Koudela.

Záložníci:

Lubomír Křišťál, Jíří Mašek, Ondřej Zimek, Vladimír Čech, Josef Chovanec, Jan Samek.

Útočníci:

Roman Kosec, Vladimír Klouda, Luboš Meister, Adam Krejčiřík.

Realizační tým:

Hlavní trenér K. Kovalský, asistent trenéra J. Urabetz, kustod M. Matůš, vedoucí mužstva J. Hájek.

Zimní změny:

Přišli: Kaberle Kamil, Křištál Lubomír.
Odešli: Konyarik Pavel, Prágr Oldřich.

Hl. Mašůvky - ÚNANOV B

Hl. Mašůvky - ÚNANOV B

Neděle 22. 4. v 16,00 muži: Hl. Mašůvky - ÚNANOV “B“ Sraz v 15,00

Zatímco před týdnem změřil Únanov síly se Spartou (Brno), tak tentokrát na něj čeká bývalá Slávia (Mašůvky) a únanovský B-tým nečeká rozhodně nic snadného, neboť domácí hráči vykazují v letošní sezóně solidní výkonnost, umějí vytěžit maximum z trochu specifických rozměrů vlastního hřiště, navíc se velký otazník snáší nad hostující sestavou, jelikož všechna únanovská mužstva odehrají své zápasy v neděli a v neposlední řadě půjde o sousedské derby, v němž není nikdo prorokem. Přesto i nadále platí, že rezervní tým FO Únanov je favoritem utkání a divácká veřejnost věří, že přes možné problémy je v silách „ Bengsonů“, přivést zápas do zdárného konce, byť vítězství nebude tak jednoznačné jako v podzimním měření sil, ve kterém zvítězil únanovský celek 8:2. V posledním kole hráči domácího Sokola neuspěli na hřišti Štítar B, jimž podlehli 2:0, a proto mají na svém kontě třicet bodů, což jim při poměru branek 62:38 zaručuje 5. pozici v tabulce.
Rozhodčí: Peřinka.

Představujeme:

Obec Hluboké Mašůvky se nachází v okrese Znojmo, kraj Jihomoravský. Ke dni 28. 8. 2006 zde žilo 703 obyvatel.

Historie:

První písemná zmínka o obci pochází z roku 1220. Středně velká, čistě česká obec 8 km severně od Znojma. Na návrší za obcí významné archeologické naleziště z období neolitu - kultury s moravskou malovanou keramikou, místo nálezu unikátní ženské plastiky (tzv. hluboko - mašůvecká venuše). Od 17. století významné poutní místo.

Horní Kounice – ÚNANOV

Horní Kounice – ÚNANOV

Neděle 22. 4. v 13,00 dorost: Horní Kounice – ÚNANOV odjezd 11,45

Únanovské dorostence čeká bezpochyby velmi náročné střetnutí a to nejen z toho důvodu, že se představí v roli hostů, ale především proto, že narazí na protivníka, jenž v posledních dvou ročnících patří k těm lepším mužstvům 1. třídy – skupiny B, což ostatně nejlépe dokazuje jeho aktuální postavení v tabulce, v níž se nachází na 3. pozici s 35 body, při skóre 35:21. Domácí celek naposledy v domácím prostředí zvítězil 2:0 nad Příměticemi.
Rozhodčí: Vařacha.

Představujeme:

Vesnice Horní Kounice se nachází v okrese Znojmo a náleží pod Jihomoravský kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je město Moravský Krumlov. Obec Horní Kounice se rozkládá asi 24 km severovýchodně od Znojma a 11 km západně od města Moravský Krumlov. Na území této menší vesnice žije trvale zhruba 280 obyvatel. Horní Kounice leží v průměrné výšce 355 metrů nad mořem. První zmínku o obci nalezneme v historických pramenech v roce 1235. Celková katastrální plocha obce je 1238 ha, z toho orná půda zabírá 55%. Asi jedna třetina katastru obce je porostlá lesem.

ÚNANOV – Prosiměřice

ÚNANOV – Prosiměřice

Neděle 22. 4. v 14,00 žáci: ÚNANOV – Prosiměřice

Po třetí v řadě, změří domácí žáci své síly s velmi těžkým soupeřem, dalo by se dokonce říci, že tím nejtěžším, jelikož proti němu bude stát suverénní lídr tabulky, jež doposud ztratil pouhé tři body a to před 14 dny po jednogólové prohře v Tasovicích. Hostující hráči si naposledy poradili na svém hřišti s Olbramovicemi v poměru 6:0 a se ziskem 36 bodů a skórem 67:8 se tak nacházejí na 1. příčce tabulky. Rozhodčí: Kahoun.

Představujeme:

Městys Prosiměřice (německy Prossmeritz) se nachází v okrese Znojmo, kraj Jihomoravský. Ke dni 28. 8. 2006 zde žilo 750 obyvatel.

Historie:

První písemná zmínka o obci pochází z roku 1226. Za první republiky většina obyvatelstva německá, škola spadala pod německou inspekci ve Znojmě. V letech 1945 - 1946 - odsun 80% obyvatelstva a dosídlení obce Čechy. Od 10. října 2006 byl obci vrácen status městyse.

Štítary - ÚNANOV

Štítary - ÚNANOV

Neděle 22. 4. v 9,25 přípravka: Štítary “B“ - ÚNANOV
Neděle 22. 4. v 11,25 přípravka: Štítary “A“ - ÚNANOV
Hřiště Štítary – odjezd 8,30

„Benjamínci“ pokračují v jarní části soutěže dvojzápasem s mužstvy Štítar na jejich hřišti a dozajista se pokusí navázat nejen na dobré podzimní výsledky s těmito soupeři, ale také rozmnožit svůj bodový zisk.
Rozhodčí: E. Gáfrik.
Jejich nadcházející soupeř dosáhnul v předchozím kole těchto výsledků:
Štítary "A" - Jevišovice "B" 15:0, Štítary "A" - Jevišovice "A" 4:2.
Štítary "B" - Jevišovice "A" 0:12, Štítary "B" - Jevišovice "B" 1:2.

Představujeme:

Městys Štítary (německy Schiltern) se nachází v okrese Znojmo, Jihomoravský kraj. Ke dni 3. 7. 2006 zde žilo 670 obyvatel.

Historie:

První písemná zmínka o obci pochází z roku 1346. Od 10. října 2006 byl obci vrácen status městyse.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu