FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 1
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


POZVÁNKA

Kategorie: Novinky

Soběšice - ÚNANOV A

Soběšice - ÚNANOV A

Sobota 26. 5. v 16,30 muži Soběšice - ÚNANOV “A“ – odjezd v 14,00

Velmi důležité utkání pro oba týmy, jež sice měli před sezónou nemalé ambice, ovšem realita dnešních dnů je taková, že domácí celek, který je loňským účastníkem 1. A třídy, se může ziskem všech bodů hodně přiblížit definitivní záchraně a odvrácení druhého sestupu v řadě, tak hosté jsou v sestupových vodách namočeni ještě mnohem víc, takže pro ně může mít případné vítězství doslova cenu zlata! Hráči Soběšic v posledním zápase, který odehráli na půdě MS Brno, poměrně nečekaně zvítězili 1:0 a tak jsou momentálně 10. týmem tabulky, jenž má na svém kontě 28 získaných bodů a poměr branek 40:50. V podzimním měření sil byli úspěšnější hráči „ÚNANY“ a brali tři posvícenské body za výhru 6:2, když se mezi střelce 3x zapsal Radek Stuchlík, po jedné brance přidali Lukáš Bulín a bratři Michal a David Vlkovi.
Rozhodčí: Strmiska M. – Popelák – Šmíd.

Soupiska FC Soběšice:

Brankáři: Šimoník K., Braun M.
Obránci: Špatný J., Škrášek F., Maša P., Klimeš F., Burkert R., Hrdlička P., Zicha O.
Záložníci: Vacula V., Pavel M., Ráček V., Knotek D., Skácel P., Motyčka J., Plocek J.
Útočníci: Hudák D., Kubíček L., Bártů J.

Zimní změny:

Přišli: Bártů J., Plocek J., Klimeš F., Motyčka J.
Odešli: Látal P., Urban Z.

Představujeme historii klubu

Kopaná v Soběšicích má dlouholetou tradici a její začátky se datují do roku 1932. Za celou dobu své existence prošel soběšický fotbal dlouhou cestou s řadou změn, úspěšnými i méně úspěšnými etapami až k současné podobě, která je reprezentována občanským sdružením registrovaným u MV ČR pod názvem FC Soběšice. Občanské sdružení má přes 300 členů, z toho více jak polovinu mladších 18-ti let, kteří působí v mládežnických mužstvech.

ÚNANOV B – Štítary B

ÚNANOV B – Štítary B

Neděle 27. 5. v 10,15 muži: ÚNANOV “B“ – Štítary “B“

Únanovský rezervní tým v domácím prostředí změří své síly s protivníkem, jež doposud získal 31 bodů, a proto se v tabulce nachází na 7. příčce, s poměrem branek 56:77. Hosté o minulém víkendu v roli hostitelského celku porazili IE Znojmo C, v poměru 3:1. Podzimní vzájemný zápas vyzněl příznivě pro únanovské hráče, kteří zvítězili hokejovým výsledkem 11:4, když skórovali Jiří Vlk 3x, Michal Vlk 2x, Jiří Dočekal 2x, Josef Ficenc 2x, Josef Vlk, Aleš Krotký.Rozhodčí: R. Gáfrik.

Představujeme

Dnešní Štítary jsou moderní obcí, která otevírá svou přívětivou náruč jak obyvatelům, tak četným návštěvníkům. Ti sem míří hlavně proto, že Štítary patří do rekreační zóny Vranovské přehrady. V jejich katastru leží stovky chat a samotná obec je vstupní branou na vranovskou pláž. Turistickou přitažlivost Štítar navíc zvyšuje dostupnost dvou významných kulturních památek - státního zámku Vranov nad Dyjí a státního hradu Bítov. Skutečnost, že obec neleží přímo u břehů přehrady, zaručuje zdejším rekreantům dostatečný klid pro odpočinek a pobyt v okolní přírodě, který lze spojit se sportovním vyžitím. Kromě cyklistických stezek protíná Štítary také silniční spojnice Šumná - Bítov (silnice č. 408), která je zároveň jedním z důležitých dopravních spojení Znojemska a Jindřicho-hradecka. Štítary, které jsou příjemným místem pro život, i pro strávení letní dovolené mají 648 obyvatel.

ÚNANOV - Pohořelice

ÚNANOV - Pohořelice

Neděle 27. 5. v 14,00 dorost: ÚNANOV – Pohořelice

Únanovský dorost čeká v domácím prostředí nadmíru náročný zápas, neboť po 14 dnech nastoupí opět proti soupeři, který prakticky po celou probíhající sezónu atakuje samotnou špici tabulky! Hosté v minulém kole na vlastním hřišti v souboji o ty nejvyšší příčky, podlehli Dobšicím 3:4 a proto jim za pětačtyřicet získaných bodů a poměr branek 63:38 náleží 3. příčka tabulky. První vzájemný zápas vyhrály Pohořelice 4:0. Rozhodčí: Klein.

Představujeme:

Fotbalový oddíl TJ Sokol Pohořelice je jedním z největších sportovních oddílů v okolí. Jeho vznik se traduje od roku 1922. Koncem 50. a počátkem 60 let byl zbudován fotbalový areál, na kterém klub působí dodnes. V současné době v jeho 6 týmech působí na 120 hráčů a funkcionářů. Pohořelická kopaná je známá hlavně díky výchově mladých hráčů. Žákovské a dorostenecké týmy pravidelně hrají krajské soutěže. Dobrou výchovou mládeže si klub zajišťuje budoucnost pro kategorii dospělých, kde se oddíl spoléhá právě na vlastní odchovance. Současnou prioritou klubu je vybudování nového kvalitního zázemí a oprava hracích ploch. Poté se klub bude orientovat i na sportovní úspěchy a budování tréninkového centra pro mládež. V roce 2011 zde žilo 4 621 obyvatel.

Olbramovice - ÚNANOV

Olbramovice - ÚNANOV

Neděle 27. 5. v 14,30 žáci: Olbramovice - ÚNANOV - odjezd 13,15

Únanovští žáci se pokusí proti poslednímu celku tabulky navázat na vítězství 3:2 z vlastního hřiště, které jim hattrickem zajistil Petr Hobza a pokud se to podaří, tak odskočí svému soupeři na rozdíl devíti bodů, neboť ten má na svém kontě prozatím 8 bodů a skóre 20:104. Olbramovice naposledy prohrály 15:0 v Tasovicích.
Rozhodčí: Fojtík.

Představujeme

Olbramovice je městys, který se nachází v okrese Znojmo, kraj Jihomoravský. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1253. V roce 1949 došlo ke sloučení obcí Babice, Lidměřice, Olbramovice a Želovice. Od 23. 10. 2007 byl obci vrácen status městyse. Ke dni 3. 7. 2006 zde žilo 1044 obyvatel.

Dostupnost

Vzdálenost vzdušnou čarou 9 km západně od Pohořelic.
Vlakem - stanice Bohutice 5 km.
Na kole - vinařská cyklostezka.

ÚNANOV – Vranov nad Dyjí

ÚNANOV – Vranov nad Dyjí

Neděle 27. 5. v 8,00 přípravka: ÚNANOV – Vranov nad Dyjí
Neděle 27. 5. v 9,00 přípravka: ÚNANOV – Vranov nad Dyjí

Přípravka“ se rozloučí s letošní mistrovskou sezónou v domácím prostředí!
Hřiště: ÚNANOV.
Rozhodčí: M. Peňás.

Představujeme

Vranov nad Dyjí (německy Frain) je městys v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji, 18 km západně od Znojma na řece Dyji. Původně byl založen jako osada pod zeměpanským hradem, postaveným na ochranu jižní hranice. V roce 2011 zde žilo 861 obyvatel.

Jejich soupeř dosáhnul v předchozím kole těchto výsledků:
Vranov nad Dyjí - Štítary "A" 1:1, Vranov nad Dyjí - Štítary "B" 24:0.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu