FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Pozvánka - FO A. S. A. ES ÚNANOV

Kategorie: Novinky

Po minulém, pro ÚNANOV výsledkově ne moc vydařeném víkendu, to ani v tom následujícím, na první pohled nevypadá s vyhlídkami na nějaký výraznější bodový zisk zrovna dvakrát nadějně, neboť dorost, B-tým i A-tým odehrají své zápasy v naprosto stejném termínu!

To jsou ovšem pouhé papírové předpoklady, které již mnohokrát vzaly za své a proto nemá cenu vzdávat to již dopředu a zoufat, že to bude ještě horší, ale udělat na hřišti vše proto, aby opak byl pravdou. Příznivci fotbalu mohou minimálně doufat v to, že tentokrát konečně zaberou kromě hráčů 1. MUŽSTVA i další únanovské týmy, neboť bodu začíná být potřeba!

Jako první se představí v domácím prostředí ve své jarní premiéře žáci a to proti Hatím, které v podzimním kole zdolali 4:2.
Jejich nedělnímu soupeři patří 8. místo za zisk 13 bodů při poměru branek 29:41.
Dorostu bude soupeřem tým IE Znojmo, s kterým prohrál nejen na nedávném zimním turnaji 0:4, ale především v podzimním domácím střetnutí, po bezduchém výkonu 1:2. Domácí dokázali prozatím uhrát 13 bodů, což z nich při skóre 19:33, dělá 9 celek tabulky.
Před týdnem přivezli bod z Miroslavi za remízu 1:1!

Rezervní tým to bude mít v souboji na hřišti Hostimi hodně těžké nejen proto, že domácí jsou s 16 body a skórem 30:38 na 9 příčce tabulky, ale hlavně z důvodu aféry, jež vznikla v průběhu podzimního střetnutí obou celků.
Hostim, minulý víkend podlehla venku Mikulovicím 7:3.

Dlouhodobě náš nejúspěšnější celek, jímž je únanovské 1. MUŽSTVO, se pokusí potvrdit dobrou formu a zisk tří bodů z Jaroslavic na své půdě proti celku z Újezdu, jemuž patří se ziskem 21 bodů a poměrem skóre 23:24 v tabulce momentálně 7 příčka, když v předchozím kole si připsal na své konto tři body za domácí vítězství 2:0 nad týmem z Modřic. V podzimním utkání tam naši borci s notnou dávkou štěstí urvali výhru 1:2.

Neděle 10. 4. v 13,30 žáci: ÚNANOV - Hatě

Neděle 10. 4. v 15,30 dorost: IE Znojmo - ÚNANOV odjezd v 14,30

Neděle 10. 4. v 15,30 muži: Hostim - ÚNANOV „B“ (rezerva) - odjezd v 14,15

Neděle 10. 4. v 15,30 muži: ÚNANOV „A“ - Újezd u Brna

SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY PŘÍZNIVCE ÚNANOVSKÉHO FOTBALU!

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu