FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 4
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


POZVÁNKA FOTBALOVÉHO ODDÍLU A. S. A. ES ÚNANOV

Kategorie: Novinky

Sobota 4. 6. v 16,30 muži: Šaratice - ÚNANOV „A“ - odjezd autobusu v 14,00

Únanovské 1. MUŽSTVO čeká tvrdý oříšek k rozlousknutí, neboť ke svému utkání nastoupí na půdě lídra soutěže, kterého dělí už jenom krůček od celkového prvenství, jež by znamenalo postup do 1. A třídy, což by byl historický úspěch Šaratic mezi muži. V podzimním střetnutí dokázali únanovští hráči nad Šaraticemi po bojovném výkonu zvítězit 1:0, když šťastným střelcem byl K. Kučera. O tom, zdali ÚNANOV na hřišti vysokého favorita uspěje či nikoliv, bude mimo jiné znovu rozhodovat i to, jak si dokáže únanovská defenzíva poradit s kanonýry domácích Kováčem, který má v probíhající sezóně na svém kontě 18 střeleckých úspěchů a Buchtou, jež skóroval 14x. Premiant tabulky po překvapivě výrazné prohře 3:0 v Modřicích prozatím získal 48 bodů, při poměru gólů 57:26.

PŘEDSTAVUJEME

Rok založení - 1932, klubové barvy - modrá, bílá.
Změny názvu: SK Šaratice, SOKOL Šaratice, TJ SOKOL Šaratice a nyní TJ Šaratice.

Největší úspěchy

  • dorost v roce 1958 ve finále se Zbrojovkou Brno v Českém poháru.
  • žáci obsadili v roce 1973 2. místo v krajském přeboru.
  • muži skončili v sezóně 1985/86 v 1. B třídě na 2. místě.

Slavní hráči

Bohumil Hlaváč reprezentant ČSSR do 23 let a ligový hráč Zbrojovky Brno.
Luboš Kalouda - reprezentant ČR do 21 let, vícemistr světa do 20 let, ligový hráč 1. FC Brno a v současnosti kmenový hráč CSKA Moskva.

Sobota 4. 6. v 16,30 dorost: ÚNANOV - Oslavany

Dorost po dvou zápasech proti nejlepším celkům soutěže tentokrát narazí na mužstvo, se kterým by měl být podle papírových předpokladů schopný odehrát vyrovnaný a věřme, že i vítězný duel, neboť kdo z těchto soupeřů bude v sobotu úspěšnější, tak s velkou pravděpodobností obsadí i lepší příčku v konečné tabulce soutěže. V podzimním střetnutí vyhrál ÚNANOV 2:0, když se o góly postaral D. Vlk, a P. Zimmermann. Oslavany jsou v tabulce se ziskem 19 bodů a poměrem branek 18:40 na 10. pozici, když v posledním odehraném kole prohrály doma s Miroslaví 4:0.

Neděle 5. 6. v 10,15 muži: ÚNANOV „B“ - Hatě

Rezervní tým, pakliže si chce zachovat alespoň teoretickou naději na setrvání v soutěži, tak musí z tohoto utkání bezpodmínečně vytěžit tři body za vítězství! Hosté doposud uhráli 38 bodů a mají skóre 34:37, což jim stačí na 6. místo. O předchozím víkendu pokořili hráči Hatí ve svém prostředí 2. tým tabulky z Mikulovic 1:0.

Neděle 5. 6. v 14,30 žáci: Prosiměřice - ÚNANOV - odjezd autobusu v 13,30

Závěrečnou tečku nadcházejícího víkendu obstarají po čtrnácti dnech opět žáci, kteří se v zápase na prosiměřickém hřišti střetnou v přímém souboji o umístění v horní polovině tabulky. Domácímu celku patří v tabulce poté, co před týdnem prohrál 4:0 v Tasovicích 5. příčka za 28 získaných bodů a skóre 41:38.

SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY PŘÍZNIVCE ÚNANOVSKÉHO FOTBALU!

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu