FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


POZVÁNKA FOTBALOVÉHO ODDÍLU A. S. A. ES ÚNANOV

Kategorie: Novinky

Neděle 12. 6. v 16,30 muži: ÚNANOV „A“ - Práče

Únanovské 1. MUŽSTVO se rozloučí s domácími diváky v derby - zápase proti Práčím, jež hodně napoví o tom, který z týmů se umístí v konečné tabulce na vyšší příčce a pokud to chtějí být domácí hráči, tak musí bezpodmínečně zvítězit. Navíc ti, ačkoliv se to ještě nedávno jevilo jako téměř nemožné, musí ve zbývajících dvou kolech získat minimálně bod proto, aby se na ně nakonec ještě bodově nedotáhly předposlední Jaroslavice, které doslova „vstaly z popela“ a pro něž nemusí být při jejich zázračné formě nemožné zvítězit jak ve Višňové, tak doma zdolat Křenovice, čímž by se dostaly právě na 34 bodů. V podzimním střetnutí dokázali únanovští hráči nad Práčemi zvítězit na jejich hřišti 3:0, když se hattrickem blýsknul R. Čapoun. Hostům aktuálně náleží v tabulce po domácí remíze 1:1 s Modřicemi 5. místo, za prozatím získaných 35 bodů a skóre 34:45.

Neděle 12. 6. v 16,30 muži: Mramotice - ÚNANOV „B“ - odjezd v 15,30

Rezervní tým stále živí šance na záchranu v soutěži a věřme, že tomu tak bude i po nadcházejícím víkendu, ovšem tzn. přivézt z Mramotic tři body za vítězství! Domácí doposud uhráli 26 bodů a mají skóre 39:43, což jim stačí na 10. místo. O předchozím víkendu nestačili hráči Mramotic na 2. tým tabulky z Mikulovic, kterému podlehli na jeho trávě 1:0.

Neděle 12. 6. v 14,15 dorost: Kohoutovice - ÚNANOV - odjezd autobusu v 12,15

Dorost ve svém závěrečném zápase ročníku 2010/2011 zajíždí na půdu jednoho z nejlepších celků soutěže, který zdobí vynikající útočná fáze a jenž nejednou svým protivníkům na domácí trávě nadělil na zpáteční cestu domů i deset vstřelených branek! A proto bude tentokrát hlavním úkolem únanovského dorostu odehrát zápas alespoň důstojně a rozloučit se tak s aktuálním ročníkem I. třídy krajské soutěže, pokud možno se ctí. V podzimním střetnutí vyhrál ÚNANOV 7:4, zejména díky ojedinělému výkonu D. Vlka, autora čtyř gólů. Kohoutovice jsou v tabulce se ziskem 45 bodů a poměrem branek 85:30 na 4. pozici, když v posledním odehraném kole vyhrály v Miroslavi 4:2.

Neděle 12. 6. v 14,30 žáci: ÚNANOV - Blížkovice

Předzápas A-týmu obstarají žáci, kteří si v případě vítězství nejen upevní svoje postavení v horní polovině tabulky, ale mohou dokonce zaútočit na její 4. příčku. Hostujícímu celku patří v tabulce poté, co před týdnem prohrál doma 7:3 s velmi silnými Tasovicemi 11. příčka za 16 získaných bodů a skóre 28:84.

SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY PŘÍZNIVCE ÚNANOVSKÉHO FOTBALU!

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu