FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 1
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


POZVÁNKA FOTBALOVÉHO ODDÍLU A. S. A. ES ÚNANOV

Kategorie: Novinky

Sobota 18. 6. v 16,30 muži: Žebětín - ÚNANOV „A“ - odjezd autobusu v 14,00

Únanovské 1. MUŽSTVO se rozloučí se sezónou na hřišti soupeře, který v minulém kole dovezl zlaté body v souboji o záchranu, jež mu s velkou pravděpodobností zajistily definitivu i pro příští ročník v 1. B třídě, ale dá se očekávat, že domácí nebudou chtít nic podcenit a ponechat na náhodě, a proto půjdou tvrdě po třech bodech. Únanovským hráčům takzvaně již o nic nejde, jelikož jsou zachráněni, přesto by měli mít o co hrát, neboť je velký rozdíl skončit nakonec v tabulce na třetí nebo osmé pozici! Navíc mají soupeři oplácet domácí podzimní prohru 3:1, když jejich jediný střelecký úspěch zaznamenal R. Čapoun. Domácím aktuálně náleží v tabulce po překvapivé výhře 3:2 v Modřicích 9. místo, za prozatím získaných 33 bodů a skóre 42:39.

Neděle 19. 6. v 10,15 muži: ÚNANOV „B“ - Pavlice

Rezervní tým má stále šanci obsadit v konečné tabulce předposlední příčku, která nejspíš nebude stačit na přímou záchranu, ale může dávat určité šance, byť jen spíše teoretické, např. v případě, že se pro příští ročník některý z klubů do III. třídy nepřihlásí, což je sice nepravděpodobné, ale na druhou stranu se tak v minulosti už nejednou stalo. Hosté doposud uhráli 22 bodů a mají skóre 38:86, což jim stačí na 11. místo. O předchozím víkendu nestačili hráči Pavlic na 2. tým tabulky z Mikulovic, kterému na svém hřišti podlehli 4:1.

Neděle 19. 6. v 14,30 žáci: Mikulovice - ÚNANOV - odjezd autobusu v 13,30

Závěrečnou tečku nejen tohoto víkendu, ale i celé sezóny 2100/2011 obstarají žáci, kteří se v přímém souboji střetnou o 4. příčku s tím, že v případě výhry bude zcela jistě patřit právě jim a naopak, pokud prohrají, tak mohou klesnout v konečné tabulce na 7. místo. Domácímu celku patří v tabulce poté, co před týdnem prohrál 2:1 na půdě druhých Tasovic, 6. příčka za 31 získaných bodů a skóre 37:20.

SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY PŘÍZNIVCE ÚNANOVSKÉHO FOTBALU!

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu