FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Přestupové rošády

Kategorie: Novinky

Návrat se nekoná…

Pro všechny ty, kteří věřili, že během zimní přestávky dojde k návratu úspěšného a uznávaného trenéra Josefa Hanzálka, na konkrétní pozici v našem klubu, máme bohužel špatnou zprávu, neboť ten se sice vrací na trenérskou lavičku, ovšem nikoliv na únanovskou, ale do Dobšic!

K tomuto svému kroku, pro příznivce únanovského fotbalu bezpochyby hodně překvapivého, nám sdělil následující vysvětlení:

„Ano odcházím, z Dobšic mně přišla nabídka okamžitě poté, jak jsem skončil v Únanově, ale tu jsem z rodinných důvodů odmítnul. Mezitím se situace zlepšila a já začal přemýšlet o návratu k trénování a protože mně bylo známo, že post trenéra A-týmu je v Únanově obsazený, panem R. Dočekalem, který má od vedení klubu plnou důvěru, tudíž tam pro mě není volné místo a navíc se ani nikdo nezeptal, zdali se chci vrátit, tak jsem kývnul Dobšicím. Nebudu nijak zastírat, že v mém rozhodování hrál podstatnou roli i fakt, že jsem měl kvůli určité události nemalý rozpor s jedním z členů výborů, nebylo to nic osobního, ale dost zásadního, víc to nechci rozebírat. A také skutečnost, že Dobšice mají výborné zázemí a nemalé ambice, což je pro mě výzva. Určitě jsem to neudělal nikomu na truc, i když vím, že to v Únanově spousta lidí odsoudí, tak zároveň věřím, že se najdou i tací, kteří můj krok pochopí.“

Přestože nás J. Hanzálek svým krokem nemile zaskočil i zarmoutil, tak je třeba jeho rozhodnutí respektovat a nezapomínat na všechny roky, co v Únanově působil a proto mu přejeme, ať se mu v novém angažmá daří.

FO A. S. A. ES ÚNANOV

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu