FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 3
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Rozis jaro

Kategorie: Ostatní

Rozlosování Muži A jarní část sezóny 2014/2015
kolo datum čas domácí hosté sraz
15 Ne 29.3. 15:00 Únanov Mikulovice 14:00
16 Ne 5.4. 15:30 Jaroslavice A Únanov 14:15
17 Ne 12.4. 15:30 Únanov Hostim 14:30
18 Ne 19.4. 16:00 Bohutice Únanov 14:30
19 Ne 26.4. 16:00 Únanov Práče 15:00
20 So 2.5. 15:00 Hevlín Únanov 13:30
21 Ne 10.5. 16:30 Únanov Přímětice 15:30
22 Ne 17.5. 16:30 Miroslav B Únanov 15:00
23 Pá 8.5. 17:00 Únanov Mor. Krumlov B 16:00
24 So 30.5. 16:30 Rakšice Únanov 15:00
25 So 6.6. 16:30 Únanov Dobšice B 15:30
26 Ne 14.6. 16:30 Hostěradice Únanov 15:00
Rozlosování dorost jarní část sezóny 2014/2015
15 So 28.3.  12:45 Únanov Mikulov
16 Ne 5.4. 15:30 Dobšice Únanov
17 So 11.4. 13:15 Únanov Horní Kounice
18 So 18.4.  13:45 Pohořelice Únanov
19 So 25.4. 13:45 Únanov Přímětice
20 So 2.5. 14:15 Prosiměřice Únanov
21 So 9.5. 14:15 Únanov Višňové
22 So 16.5. 14:15 Kahan Únanov
23 Ne 24.5. 13:45 Tasovice Únanov
24 Ne 31.5. 14:30 Únanov IE Znojmo
25 Ne 7.6. 13:30 Blížkovice Únanov
26 So 13.6. 14:15 Únanov Miroslav
14 So 20.6. 14:15 Novosedly Únanov
Rozlosování Muži B jarní část sezóny 2014/2015
15 So 28.3. 15:00 Olbramkostel Únanov B 14:00
16 So 4.4. 10:15 Únanov B Hluboké Mašůvky 9:30
17 Ne 12.4. 15:30 Grešlové Mýto Únanov B 14:30
18 Ne 19.4. 10:15 Únanov B Slatina 9:30
19 Ne 26.4. 16:00 Konice Únanov B 15:15
20 Ne 3.5. 10:15 Únanov B Hatě B 9:30
21 Ne 10.5. 16:30 Blížkovice B Únanov B 15:15
22 Ne 17.5. 10:15 Únanov B Suchohrdly B 9:30
23 Ne 24.5. 10:15 Štítary B Únanov B 9:00
24 Ne 31.5. 10:15 Únanov B Pavlice 9:30
25 Ne 7.6. 16:30 Vranov n. D Únanov B 15:15
Rozlosování Mladší žáci jarní část sezóny 2014/2015
18 Ne 12.4. 13:30 Únanov Přímětice
10 So 18.4. 14:00 Jevišovice Únanov 12:45
11 Ne 26.4. 14:00 Únanov 1. SC Znojmo 13:00
12 Ne 3.5. 14:30 Suchohrdly Únanov 13:20
13 Ne 10.5. 14:30 Únanov Oleksovice 13:30
14 Ne 17.5. 14:30 Mramotice Únanov 13:00
15 Ne 24.5. 14:30 Únanov Dobšice 13:30
16 So 30.5. 14:30 Horní Kounice Únanov 13:00
17 So 6.6. 09:45 IE Znojmo Únanov 8:15
Rozlosování přípravky jarní část sezóny 2014/2015
9 So 11.4. 9:00 Únanov A Šatov B
9:50 Únanov B Šatov A
10:45 Únanov B Šatov B
11:35 Únanov A Šatov A
10 Ne 19.4. 9:00 Jaroslavice Únanov B
9:50 Micmanice Únanov A
10:45 Micmanice Únanov B
11:35 Jaroslavice Únanov A
hřiště Jaroslavice
11 So 25.4. 9:00 Únanov A Mikulovice
9:50 Únanov B Jevišovice
10:45 Únanov B Mikulovice
11:35 Únanov A Jevišovice
12 So 2.5. 9:00 Únanov A Suchohrdly B
9:50 Únanov B Suchohrdly A
10:45 Únanov B Suchohrdly B
11:35 Únanov A Suchohrdly A
13 So 9.5. 9:00 Únanov A Hluboké Mašůvky
9:50 Únanov B Vranov n. D.
10:45 Únanov B Hluboké Mašůvky
11:35 Únanov A Vranov n. D.
14 Ne 17.5. 9:00 Šatov A Únanov B
9:50 Šatov B Únanov A
10:45 Šatov B Únanov B
11:35 Šatov A Únanov A
15 So 23.5. 9:00 Únanov A Micmanice
9:50 Únanov B Jaroslavice
10:45 Únanov B Micmanice
11:35 Únanov A Jaroslavice
16 So 30.5. 9:00 Jevišovice Únanov B
9:50 Mikulovice Únanov A
10:45 Mikulovice Únanov B
11:35 Jevišovice Únanov A
hřiště Jevišovice

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu