FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 1
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Rozpis podzim

Kategorie:

Rozlosování Muži A podzimní část sezóny 2015/2016
kolo datum čas domácí hosté sraz
1 Ne 8.11. 14:00 Únanov Hevlín 13:00
2 Ne 16.8. 16:30 Únanov Hostěradice 15:30
3 Ne 23.8. 16:30 Únanov Božice 15:30
4 Ne 30.8. 16:30 Mikulovice Únanov 15:15
5 Ne 6.9. 16:30 Únanov Rakšice 15:30
6 Ne 13.9. 16:00 Práče Únanov 14:45
7 Ne 20.9. 16:00 Únanov Mor. Krumlov B 15:00
8 Ne 27.9. 10:15 Dobšice B Únanov 9:00
9 Ne 4.10. 15:30 Únanov Hrádek 14:30
10 Ne 11.10. 14:00 Hostim Únanov 12:30
11 Ne 18.10. 15:00 Únanov IE Znojmo B 14:00
12 Ne 25.10. 14:30 Únanov Miroslav B 13:30
13 Ne 1.11. 14:00 Jaroslavice A Únanov 12:30
Rozlosování dorost podzimní část sezóny 2015/2016
1 So 7.11. 14:00 Únanov Mor. Krumlov 13:00
2 So 15.8. 14:00 Oslavany Únanov 12:00
3 So 22.8. 16:30 Únanov Novosedly 15:30
4 So 29.8. 13:00 Višňové Únanov 11:30
5 So 5.9. 16:30 Únanov Prosiměřice 15:30
6 So 12.9. 13:45 Přímětice Únanov 12:30
7 So 19.9. 16:00 Únanov Pohořelice 15:00
8 St 23.9. 16:45 Mikulov Únanov 14:45
9 So 3.10. 15:30 Únanov Mikulovice/Jevišovice 14:30
10 So 10.10. 12:45 Hustopeče Únanov 11:00
11 So 17.10. 15:00 Únanov Miroslav 14:00
12 So 24.10. 14:30 Únanov Vojkovice 13:30
13 So 31.10. 11:45 Kahan Únanov 9:45
Rozlosování Muži B podzimní část sezóny 2015/2016
1 Ne 25.10. 14:30 Havraníky Únanov B 13:15
2 Ne 1.11. 10:15 Únanov B Grešlové Mýto 9:30
3 Ne 23.8. 14:00 Slatina Únanov B 13:00
4 Ne 30.8. 10:15 Únanov B Hatě B 9:30
5 So 5.9. 13:30 IE Znojmo C Únanov B 12:30
6 Ne 13.9. 10:15 Únanov B Vranov n. D 9:30
7 Ne 20.9. 16:00 Konice Únanov B 15:15
8 So 26.9. 16:00 Únanov B Pavlice 15:00
9 Ne 4.10. 15:30 Olbramkostel Únanov B 14:30
10 So 10.10. 15:00 Suchohrdly B Únanov B 14:00
11 Ne 18.10. 10:15 Únanov B Štítary B 9:30
Rozlosování Žáci podzimní část sezóny 2015/2016
1 Ne 27.9. 14:00 Únanov Štítary 13:00
2 Ne 30.8. 14:30 Mramotice/Olbramkostel Únanov 13:00
3 Ne 6.9. 14:30 Únanov Přímětice 13:30
4 Ne 13.9. 14:00 Jevišovice/Višňové Únanov 12:30
5 Ne 20.9. 14:00 Únanov IE Znojmo 13:00
6 Ne 1.11. 12:00 Štítary Únanov 10:30
7 Ne 4.10. 13:30 Únanov Mramotice/Olbramkostel 12:30
8 So 10.10. 10:45 Přímětice Únanov 9:30
9 Ne 18.10. 13:00 Únanov Jevišovice/Višňové 12:00
10 So 24.10. 14:30 IE Znojmo Únanov 13:30
Rozlosování přípravka podzim 2015/2016
hřiště IE Znojmo
1 So 29.8. 9:00 IE Znojmo Únanov
9:50 Dobšice Hl. Mašůvky
10:45 Dobšice Únanov
11:35 IE Znojmo Hl. Mašůvky
hřiště Přímětice
2 Ne 6.9. 9:00 Přímětice Únanov
9:50 Mramotice/Olbramkostel Hl. Mašůvky
10:45 Mramotice/Olbramkostel Únanov
11:35 Přímětice Hl. Mašůvky
hřiště Hl. Mašůvky
3 Ne 13.9. 9:00 Hl. Mašůvky Šatov
9:50 Únanov Hatě
10:45 Únanov Šatov
11:35 Hl. Mašůvky Hatě
hřiště Blížkovice
4 Ne 20.9. 9:00 Blížkovice Hl. Mašůvky
9:50 Vranov n. D. Únanov
10:45 Vranov n. D. Hl. Mašůvky
11:35 Blížkovice Únanov
hřiště Hl. Mašůvky
5 Ne 27.9. 9:00 Hl. Mašůvky Jevišovice 
9:50 Únanov Mikulovice
10:45 Únanov Jevišovice 
11:35 Hl. Mašůvky Mikulovice
hřiště Únanov
6 So 3.10. 9:00 Únanov Dobšice
9:50 Hl. Mašůvky IE Znojmo
10:45 Hl. Mašůvky Dobšice
11:35 Únanov IE Znojmo
hřiště Přímětice
7 Ne 11.10. 9:00 Přímětice Únanov
9:50 Mramotice/Olbramkostel Hl. Mašůvky
10:45 Mramotice/Olbramkostel Únanov
11:35 Přímětice Hl. Mašůvky
hřiště Vrbovec
8 So 17.10. 9:00 Hatě Únanov
9:50 Šatov Hl. Mašůvky
10:45 Šatov Únanov
11:35 Hatě Hl. Mašůvky
hřiště Hl. Mašůvky
9 Ne 25.10. 9:00 Hl. Mašůvky Blížkovice
9:50 Únanov Vranov n. D.
10:45 Únanov Blížkovice
11:35 Hl. Mašůvky Vranov n. D.
hřiště Mikulovice
10 Ne 1.11. 9:00 Mikulovice Hl. Mašůvky
9:50 Jevišovice  Únanov
10:45 Jevišovice  Hl. Mašůvky
11:35 Mikulovice Únanov

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu