FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Rozpis utkání

Kategorie: Ostatní

  • Změny termínů domácích utkání je možné zasílat zdarma do 22.7.2014



Rozlosování Muži A podzimní část sezóny 2014/2015
kolo datum čas domácí hosté sraz
1 Ne 10.8. 10:15 IE Znojmo B Únanov 09:00
2 Ne 17.8. 16:30 Mikulovice Únanov 15:15
3 Ne 24.8. 16:30 Únanov Jaroslavice A15:30
4 Ne 31.8. 16:30 Hostim Únanov 14:45
5 Ne 7.9. 16:30 Únanov Bohutice 15:30
6 So 13.9. 16:00 Práče A Únanov 14:40
7 Ne 21.9. 16:00 Únanov Hevlín 15:00
8 So 27.9. 16:00 Přímětice Únanov 14.50
9 Ne 5.10. 15:30 Únanov Miroslav B 14:30
10So 11.10. 15:00 Mor. Krumlov BÚnanov 13:15
11Ne 19.10. 15:00 Únanov Rakšice 14:00
12Ne 26.10. 10:15 Dobšice B Únanov 09:00
13Ne 2.11. 14:00 ÚnanovHostěradice13:00
14Ne 9.11. 14:00 Únanov IE Znojmo B 13:00
Rozlosování dorost podzimní část sezóny 2014/2015
1 So 9.8. 16:30 Únanov Novosedly 15:30
2 So 16.8. 14:15 Mikulov Únanov 12:15
3 So 23.8. 16:30 Únanov Dobšice 15:30
4 Ne 31.8. 13:00 Horní Kounice Únanov 11:30
5 So 6.9. 16:30 Únanov Pohořelice 15:30
6 So 13.9. 13:45 Přímětice Únanov 12:30
7 So 20.9. 16:00 Únanov Prosiměřice 15:00
8 So 27.9. 16:00 Višňové Únanov 14:30
9 So 4.10. 15:30 Únanov Kahan(Zastávka) 14:30
10 So 11.10. 15:00 Únanov Tasovice 14:00
11 Ne 19.10. 15:00 IE Znojmo Únanov 13:45
12 So 25.10. 14:30 Únanov Blížkovice 13:30
13 So 1.11. 11:45 FC Miroslav Únanov 10:15
14 So 8.11. 11:45 Novosedly Únanov 09:45
Rozlosování Muži B podzimní část sezóny 2014/2015
1 Ne 10.8. 10:15 Únanov B IE Znojmo C 9:30
2 Ne 17.8. 10:15Únanov B Olbramkostel9:30
3 Ne 24.8. 16:30Hluboké Mašůvky Únanov B 15:30
4 Ne 31.8. 10:15Únanov B Grešlové Mýto 9:30
5 Ne 7.9. 14:00 Slatina Únanov B 12:45
6 Ne 14.9. 10:15 Únanov B Konice 9:30
7 Ne 21.9. 16:00Hatě B Únanov B 14:45
8 Ne 28.9. 10:15 Únanov B Blížkovice B 9:30
9 So 4.10. 15:30 Suchohrdly B Únanov B 14:30
10 Ne 12.10. 10:15 Únanov B Štítary B 9:30
11 Ne 19.10. 15:00 Pavlice Únanov B 13:45
12 Ne 26.10. 10:15 Únanov B Vranov n.D. 9:30
13 So 1.11. 14:00 Chvalovice B Únanov B 13:00
14 So 8.11. 14:00 IE Znojmo C Únanov B 13:00
Rozlosování Mladší žáci podzimní část sezóny 2014/2015
1 Ne 31.8. 13:00 Damnice Únanov 11:30
2 Ne 7.9. 14:30 Únanov Jevišovice 13:30
3 Ne 14.9. 14:00 volný los Únanov
4 Ne 21.9. 14:00Únanov Suchohrdly 13:00
5 Ne 28.9. 14:00 Oleksovice Únanov 12:30
6 Ne 5.10. 13:30 Únanov Mramotice 12:30
7 Ne 12.10. 08:30 Dobšice Únanov 07:30
8 Ne 19.10. 13:00 Únanov Horní Kounice12:00
9 Ne 26.10. 12:30 Únanov IE Znojmo 11:30

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu