FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 3
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


S trenérem A-týmu R. Dočekalem bleskově o přípravě mužů

Kategorie: Rozhovory

Máte za sebou zhruba 2/3 zimní přípravy, jak prozatím probíhala a kolik hráčů se do ní zapojilo?
Příprava probíhá podle plánu. Uvítal bych větší účast v týdnu, ale musím respektovat práci a školu mých chlapců. Kluci to nahrazují větší účastí na pátečních, sobotních a nedělních trénincích. Z „Áčka“ se zapojili všichni, kromě P. Čecha. Z mužstva „B“ chodí R. Andorko, J. Vlk a v poslední době J. Dočekal. Zvláště poslední dva mě potěšili tím, že se k nám připojili. Trénuji s námi i dorostenci Bezrouk, Pikart, Tunka M. Po zranění jsem moc spokojený s M. Tunkem.

Co je její hlavní náplní?
Od začátku zimní přípravy jsme se soustředili na nabrání fyzické síly. Byly to převážně výběhy v okolí Únanova, které jsme zpestřovali fotbálkem v našem areálu. Při mrazech a špatném počasí jsme trénovali v hale ČAS ve Znojmě.

Chystáte nějaké soustředění?
Žádné soustředění neplánuji.

Údajně odešel z mužstva kanonýr Čapoun. Je-li to pravda, tak proč?
Při mém nástupu k mužstvu v létě 2011 mně řekl Roman, že má nabídku z Dobšic a chce zkusit vyšší soutěž. Domluvili jsme se, že nastoupí do přípravy s námi a po skončení podzimní části se k tomu vrátíme. Jak víme, tak se mně, mužstvu, ani Romanovi podzim nevydařil. O naší dohodě jsem informoval i vedení, které s tímto řešením souhlasilo. Na zimní přípravu jsem Romana pozval, ale on do ní nenastoupil. Roman mě ani vedení oddílu neinformoval, že začne trénovat v Dobšicích. Roman by nám určitě pomohl v těžkých jarních utkáních, ale každý fotbalista chce zkusit vyšší soutěž a Roman není jiný. Pokud se oddíly domluví, tak mu přeji hodně úspěchů, ovšem jestli tam opravdu trénuje, tak mě mrzí, že to neřekl narovinu. Naši domluvu bych dodržel.

Děkujeme za Váš čas a odpovědi.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu