Štítary A - Únanov B (REZERVA) 3:2 (1:1)

Sestava: V. Pikart - K. Stopka, R. Andorko, M. Štancl, Jan Vlk - Josef Vlk, M. Vlk, L. Diviš, P. Andorko - P. Kselík, J. Dočekal.
Branky: Jiří Dočekal 2x.
Rozhodčí: Kněžíček.

Komentář hrajícího trenéra Radka Andorky

První poločas jsme byli aktivnější, ujali se vedení a mohli přidat i další branky (Dočekal, Vlk M.), ale jak už to bývá, tak nás soupeř za nevyužité příležitosti potrestal a vyrovnal na 1:1. Druhý poločas byl vyrovnaný, soupeř šel do vedení, ovšem my jsme dokázali patnáct minut před koncem zápasu vyrovnat. Jenže v samotném závěru utkání jsme dohrávali v deseti, neboť pro zranění musel odstoupit Vlk M, čehož domácí využili a rozhodli utkání ve svůj prospěch. I když jsme prohráli, tak musím pochválit mužstvo za kvalitní výkon, jen můžeme litovat neproměněných šancí...

Pokud má někdo z přímých účastníků zápasu (hráči, trenéři, diváci) zájem ohodnotit výkon únanovských hráčů v daném utkání nebo se pouze podívat na to jakou známku obdržel ten, který hráč nechť si prosím klikne na odkaz.