FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 3
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Tipovačka Podzimní část 2011/2012


TIPOVAČKA - podzim 2011

Do soutěže přišlo celkem 144 tipů, z toho byl pouze jeden správný. Jediný Jiří Tunka tipoval přesný výsledek, a proto se stal celkovým vítězem „TIPOVAČKY“, za což mu měla náležet výhra v podobě 10 volných vstupenek na domácí zápasy únanovských mužstev v jarní části ročníku 2011/2012 a 3 lahví moravského vína, ale ceny se vzdal ve prospěch oddílu.

Přesný tip

9. kolo OP žáků: Únanov - Olbramovice. Konečný výsledek utkání 3:2 (výherce Jiří Tunka).

Děkujeme Všem zúčastněným za jejich účast!


TIPUJTE NA ZÁPASY „ÚNANY“ V PODZIMNÍ ČÁSTI ROČNÍKU 2011/2012

První opravdu, ale opravdu první „sázkovka“, jež nikterak neublíží Vašemu zdraví ani obsahu peněženky, která to navíc s Vámi myslí skutečně upřímně, o čemž svědčí fakt, že i když nic nezaplatíte, přesto můžete vyhrát, je tu pro všechny bez jakýchkoliv rozdílů, tedy jak pro neposkvrněné začátečníky, tak zkušené tipéry!

Naše heslo zní

Tipujte s námi, my nic nemáme, takže se nemusíte bát, že něco vytunelujeme…!“ *Pokud Vám náš slogan cokoliv připomíná, tak vězte, že se samozřejmě jedná o podobnost zcela náhodnou a proto nespatřujte v našich slovech jakýkoliv úmysl, tropit si z kohokoliv (čehokoliv) nepatřičné žerty.

Pravidla

Po celou dobu podzimní části můžete tipovat na zápasy všech čtyř týmů únanovského FO. Na každé utkání můžete zaslat pouhý jeden tip, který musí obsahovat přesný výsledek! Proto, aby tipování nebylo „cinknuté“ je naprosto nezbytné vyplnit Vaši emailovou adresu a pro lepší přehlednost uveďte i jméno, pod nímž budete v soutěži vystupovat. Pro jistotu také připomínáme, že tipování se uskuteční vždy v týdnu právě probíhajícího hracího kola a regulérní tip je vždy jen ten, který je zaslán do počátku konkrétního utkání. Na konci podzimní části se sečtou správné tipy a výherci bude odměnou 10 volných lístků na domácí zápasy únanovských celků v jarní části ročníku 2011/2012 dle vlastního výběru + 3 láhve kvalitního moravského vína. V případě, že dojde k většímu počtu výherců, kteří budou mít stejný počet „zásahů“, tak o vítězi rozhodne soutěž v přesnosti střelby, jež se uskuteční, v průběhu poločasové přestávky některého z utkání, hrajících se na únanovském hřišti.

Pokud bude tato situace aktuální, tak pochopitelně sdělíme přesný termín.
Přejeme hodně štěstí a zejména zábavy při tipování.

68) Opakovaný zápas dorostu - 12. kolo I. třídy dorostu: Únanov - Miroslav (ODTIPOVÁNO)
67) 15. kolo I. třídy dorostu: Zbýšov - Únanov (ODTIPOVÁNO)
66) 15. kolo IV. třídy: Chvalovice B - Únanov B (ODTIPOVÁNO)
65) 15. kolo I. B třídy mužů: Únanov A - Zastávka (ODTIPOVÁNO)
64) 1. kolo OP žáků: Miroslav - Únanov (ODTIPOVÁNO)
63) 1. kolo I. třídy dorostu: Novosedly - Únanov (ODTIPOVÁNO)
62) 1. kolo IV. třídy: Grešlové Mýto - Únanov B (ODTIPOVÁNO)
61) 1. kolo I. B třídy mužů: Únanov A - Jaroslavice (ODTIPOVÁNO)
60) 11. kolo OP žáků: Únanov - Hatě (ODTIPOVÁNO)
59) 13. kolo I. třídy dorostu: IE Znojmo - Únanov (ODTIPOVÁNO)
58) 13. kolo IV. třídy: Únanov B - Šatov B (ODTIPOVÁNO)
57) 13. kolo I. B třídy mužů: Únanov A - Tasovice B (ODTIPOVÁNO)
56) 7. kolo OS přípravky: Vranov nad Dyjí (ODTIPOVÁNO)
55) 7. kolo OS přípravky: Vranov nad Dyjí (ODTIPOVÁNO)
54) 10. kolo OP žáků: Božice - Únanov (ODTIPOVÁNO)
53) 12. kolo I. třídy dorostu: Únanov - Miroslav (ODTIPOVÁNO)
52) 12. kolo IV. třídy: IE Znojmo C - Únanov B (ODTIPOVÁNO)
51) 12. kolo I. B třídy mužů: MS Brno - Únanov A (ODTIPOVÁNO)
50) 6. kolo OS přípravky: Štítary A (ODTIPOVÁNO)
49) 6. kolo OS přípravky: Štítary B (ODTIPOVÁNO)
48) 9. kolo OP žáků: Únanov - Olbramovice (ODTIPOVÁNO)
47) 11. kolo I. třídy dorostu: Pohořelice - Únanov (ODTIPOVÁNO)
46) 11. kolo IV. třídy: Štítary B - Únanov B (ODTIPOVÁNO)
45) 11. kolo I. B třídy mužů: Únanov A - Soběšice (ODTIPOVÁNO)
44) 5. kolo OS přípravky: Jevišovice B (OTIPOVÁNO)
43) 5. kolo OS přípravky: Jevišovice A (OTIPOVÁNO)
42) 8. kolo OP žáků: Jevišovice - Únanov (OTIPOVÁNO)
41) 10. kolo I. třídy dorostu: Únanov - Oslavany (OTIPOVÁNO)
40) 10. kolo IV. třídy: Únanov B - Blížkovice B (OTIPOVÁNO)
39) 10. kolo I. B třídy mužů: Žebětín - Únanov A (OTIPOVÁNO)
38) 4. kolo OS přípravky: 1.SC Znojmo D (ODTIPOVÁNO)
37) 4. kolo OS přípravky: 1.SC Znojmo C (ODTIPOVÁNO)
36) 7. kolo OP žáků: Únanov - Mikulovice (ODTIPOVÁNO)
35) 9. kolo I. třídy dorostu: Dobšice - Únanov (ODTIPOVÁNO)
34) 9. kolo IV. třídy: Přímětice B - Únanov B (ODTIPOVÁNO)
33) 9. kolo I. B třídy mužů: Únanov A - Tuřany (ODTIPOVÁNO)
32) 3. kolo OS přípravky: Jevišovice A (ODTIPOVÁNO)
31) 3. kolo OS přípravky: Jevišovice B (ODTIPOVÁNO)
30) 6. kolo OP žáků: Dobšice - Únanov (ODTIPOVÁNO)
29) 8. kolo I. třídy dorostu: Únanov - Chrlice (ODTIPOVÁNO)
28) 8. kolo IV. třídy: Únanov B - Olbramkostel (ODTIPOVÁNO)
27) 8. kolo I. B třídy mužů: Cvrčovice - Únanov A (ODTIPOVÁNO)
26) 2. kolo OS přípravky: Únanov - Štítary B (ODTIPOVÁNO)
25) 2. kolo OS přípravky: Únanov - Štítary A (ODTIPOVÁNO)
24) 5. kolo OP žáků: Únanov - Mramotice (ODTIPOVÁNO)
23) 7. kolo I. třídy dorostu: ČAFC Židenice - Únanov (ODTIPOVÁNO)
22) 7. kolo IV. třídy: Vranov nad Dyjí - Únanov B (ODTIPOVÁNO)
21) 7. kolo I. B třídy mužů: Únanov A - Šatov A (ODTIPOVÁNO)
20) 1. kolo OS přípravky: 1.SC Znojmo C - Únanov (ODTIPOVÁNO)
19) 1. kolo OS přípravky: 1.SC Znojmo D - Únanov (ODTIPOVÁNO)
18) 4. kolo OP žáků: Prosiměřice - Únanov (ODTIPOVÁNO)
17) 6. kolo I. třídy dorostu: Únanov - H. Kounice (ODTIPOVÁNO)
16) 6. kolo IV. třídy: Únanov B - Hl. Mašůvky (ODTIPOVÁNO)
15) 6. kolo I. B třídy mužů: Práče - Únanov A (ODTIPOVÁNO)
14) 3. kolo OP žáků: Tasovice - Únanov (ODTIPOVÁNO)
13) 5. kolo I. třídy dorostu: Sparta Brno B - Únanov (ODTIPOVÁNO)
12) 5. kolo IV. třídy: Starý Petřín - Únanov B (ODTIPOVÁNO)
11) 5. kolo I. B třídy mužů: Únanov A - Rosice B (ODTIPOVÁNO)
10) 2. kolo Okresního přeboru žáků: Únanov - IE Znojmo (ODTIPOVÁNO)
9) 4. kolo I. třídy dorostu: Únanov - Přímětice (ODTIPOVÁNO)
8) 4. kolo IV. třídy: Únanov B - Slatina (ODTIPOVÁNO)
7) 4. kolo I. B třídy mužů: Modřice - Únanov A (ODTIPOVÁNO)
6) 3. kolo I. dorostu: Zastávka - Únanov (ODTIPOVÁNO)
5) 3. kolo IV. třídy: Konice - Únanov B (ODTIPOVÁNO)
4) 3. kolo I. B třídy mužů: Únanov - Horní Kounice (ODTIPOVÁNO)
3) 2. kolo I. třídy dorostu: Únanov - Zbýšov (ODTIPOVÁNO)
2) 2. kolo IV. třídy Únanov B - Chvalovice B (ODTIPOVÁNO)
1) 2. kolo I. B třídy: Zastávka - Únanov A (ODTIPOVÁNO)