FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 4
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


ÚNANOV A - Jaroslavice 6:3 (1:2)


Sestava A.S.A. ES: V. Pikart - D. Vlk, L. Alexa, J. Kovář, L. Bulín - Z. Sivera, P. Diviš © (70‘ P. Čech), R. Stuchlík, M. Vlk - R. Janda (60‘ R. Čapoun) - M. Zika (88‘ P. Rychlík).
Náhradníci: R. Čapoun, P. Čech, J. Bezrouk, M. Hruška, P. Rychlík.
Rozhodčí: Koudela - Janíček - Teplý.
Delegát: Kolesa.

Únanovský celek nastoupil do utkání „O NADĚJI“ s nejednou změnou v sestavě, ve které se na své bývalé posty přestěhovali Lukášové - Alexa a Bulín, po zranění se do ní navrátil J. Kovář, naopak v ní chyběl jak její tradiční člen P. Alexa, tak dosavadní brankařská jednička V. Ducar a pro mnohé trochu překvapivě i znovunalezený R. Čapoun, jenž zůstal pouze sedět na neobvykle početné lavičce náhradníků. A domácí také začali zápas nezvykle, ujali se totiž vedení, ale pak to zase poměrně dlouho vypadalo, že se pojede opět ve starých kolejích, jenže únanovští hráči se nevzdali, i když v těchto chvílích nad nimi nejeden z domácích příznivců již zlomil hůl a dokázali hned dvakrát vyrovnat jednobrankový náskok Jaroslavic a následně i strhnout vedení na svoji stranu a hlavně přivést utkání do vítězného konce, na čemž se svoji střeleckou potencí podepsali hráči z lavičky R. Čapoun a P. Čech. Za zmínku stojí také výkon teenegra Vojty Pikarta v bráně ÚNANOVA, který si sice neodpustil svoji tradiční slabší chvilku, za kterou domácí zaplatili třetí brankou ve své síti, ale měl také několik spolehlivých zákroků, dokonce nejednou domácí podržel ve složité situaci a tak se dá říci, že v nelehké zkoušce celkem obstál, ostatně jako celé mužstvo domácích. To však nic nemění na skutečnosti, že pro hráče ÚNANOVA se tímhle vítězstvím nic nekončí, naopak začíná a každé příští utkání bude existenční, respektive každá další ztráta bodů výrazně snižuje reálnou šanci na záchranu v soutěži a podle toho je třeba přistupovat jak k tréninkům, tak zápasům!

Jak padaly góly

1:0 - Domácí se hned v 1. minutě utkání ujali vedení poté, co R. Stuchlík uvolnil M. Ziky přihrávkou za obrannou linii hostů, který chytře a hlavně přesně přehodil vyběhnuvšího gólmana Jaroslavic.
1:1 - Ovšem z vedoucího gólu se hráči Únanova neradovali příliš dlouho, i když někteří z nich možná až moc dlouho a proto nebyli soustředěni na hru, v důsledku toho došlo hned k několika po sobě jdoucím chybám v jejich obranné čtveřici, když nejprve D. Vlk nedokázal pokrýt hostujícího útočníka, jehož střelu ještě sice stačil gólman V. Pikart vyrazit do strany, k nohám stopera J. Kováře, jenže ten ve snaze odehrát míč do bezpečí, ideálně namazal prvnímu protihráči, jenž zakončoval prakticky do prázdné branky, neboť Pikart se nestihnul a ani nemohl, tak rychle přesunout a Jaroslavice přišly k okamžitému srovnání skóre hodně lacino.
1:2 - A v šokové terapii pokračovali hosté i za sedm minut, k čemuž jim výrazně napomohl chybující domácí stoper L. Alexa, jenž správně neodhadnul let vysokého míče, který podskočil.
2:2 - Únanov dokázal srovnat nepříznivý stav až ve druhém poločase, to když důrazný J. Kovář dorážel míč za záda hostujícího gólmana z bezprostřední blízkosti brankové čáry.
2:3 - Dorostenec v bráně Únanova Vojta Pikart si vybral jedinou slabší chvilku v utkání poté, co neudržel v rukách balón po nepříliš nebezpečném střeleckém pokusu hráče Jaroslavic, který mu navíc vypadnul přímo k nohám hostujícímu hráče a ten již neměl sebemenší problém dostat hosty podruhé v zápase do jednogólového vedení.
3:3 - V dalším z celé řady závarů, jenž se odehrával před hostující brankou, dokázal být tentokrát nejpohotovější Radek Stuchlík a domácí díky jeho úspěšné dorážce srovnali s hosty gólově krok.
4:3 - Střídající „bývalý“ kanonýr Únanova R. Čapoun, jenž znovu našel nedávno ztracenou chuť do fotbalu, rozhodl utkání střelou z hranice šestnáctky, po ukázkové narážečce s M. Zikou, praktický okamžitě poté, co nastoupil na hřiště!
5:3 - R. Čapoun neomylně zakončil velmi pohlednou kombinaci a to opět s M. Zikou, který mu adresoval ideální finální příhru, přízemní střelou ze značky pokutového kopu a „nevěřícím Tomášům“ tak svoji druhou brankou během krátké doby dokázal, že umí být gólový!
6:3 - Šťastnou ruku trenéra domácích R. Dočekala při střídání potvrdil i P. Čech, jež technickou střelou z 16m uzavřel bohatý, i když trochu divoký gólový účet střetnutí.

Zaslechli jsme...
„Pikoš“ docela překvapil...

Když se ten „mladej Prekop“ (M. Zika) soustředí na hru, nikoliv na oplácení nebo diskusi s rozhodčím, tak je to celkem šikovnej fotbalista...

Tak a teď ještě porazit Zastávku a k zimnímu spánku snad neulehneme z posledního fleku...
(* Jak jsme nakoupili, tak prodáváme…)

Případný komentář trenéra k utkání, či jiné informace od vedení týmu postupně doplníme.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu