Informační tabule

Únanov "A" - Miroslav B 0:2

Sestava:V. Pikart - Michal Dobeš, Radek Stuchlík, Josef Kovář, Michal Čech - Martin Tunka, Michal Chamko, Robin Janda, Petr Diviš, Tomáš Jelínek - David Vlk
Náhradníci: Josef Vlk, Matěj Holub, R.Kinský, J. Willmann, Karel Binder

Dnešní utkání se hrálo v netradičním čase, v sobotu dopoledne. Odpovídala tomu i návštěva diváků v hledišti. Po celý zápas domácí hosty tlačili a do ničeho je nepouštěli. Sami se však do zakončení dostávali jen velmi těžko, neboť kazili mnohokrát finální přihrávku a mnoho vyložených šancí si také nevytvořili. Spíše se ke gólovému zakončení dostávali jak hosté tak domácí po chybách v rozehrávce. Do vyloučení Pikarta v 64. minutě, zastavil hráče hostí nedovoleným způsobem a poroučel se do šaten, se hrálo za nerozhodného stavu 0:0. V bráně ho nahradil Tomáš Jelínek, který inkasoval oba dva góly. Během 10 minut následoval Pikarta krajní obránce hostí, který po druhé žluté kartě musel také z hřiště. Ani drtivý tlak domácích v závěrečných minutách nevedl ke vstřelení branky a tak si hosté odvážejí 3 body.

Z pohledu hostů

Na půdu druhého celku tabulky jsme jeli bez 7 hráčů z minulého zápasu. Neměli jsme co ztratit, ale nepropustnou obranou jsme otupili domácí ofenzivu. Jen jeden roh nás zaskočil, když skončil přímo na břevně. Na druhé straně po dobré kombinaci zakončil Blažek vedle. V druhé půli nás domácí zmáčkli, ale v 55. minutě utekl všem Demek, domácí golman vyběhl, zastavil Rostě jen faulem a byl zaslouženě vyloučen. Přesilovku jsme dokázali využít hned z následující standartky, když na centr Blažka si naskočil Zálešák a stehnem ztečoval míč za záda nahrádního golmana - 0:1. Domácí se mohli vrátit do hry v 70.min., když byl po druhé ŽK vyloučen Hobza, ale se standartkou a střelou z dálky si Ambrož poradil. Druhý gól jsme přidali v 77.min., Blažek zahrával skoro od půlky standartku a nákopem překopl všechny i s golmanem a míč skončil v síti - 0:2. Ve zbytku utkání se už domácí na nic nezmohli, a tak jsme poprvé bodovali venku !!