ÚNANOV A - Slatina 1:7 (1:4)

Sestava: Seidl - Petr Čech, Josef Kovář, Oldřich Prágr, Lukáš Bullín - Lukáš Diviš, Radek Stuchlík, Petr Diviš, Robin Janda, - Roman Čapoun, Jiří Dočekal Náhradníci:Martin Vlk, Jaroslav Willmann, Vojtěch Pikart

Na stránkách soupeře se dočteme následující

Hodnocení trenéra Slatiny - Ladislava Bedřicha:
Jestliže jsme v předchozích utkáních polemizovali nad řadou neproměněných „tutovek“, pak v tomto utkání nám vyšlo všechno, téměř všechno. Naivní pojetí a prezentace fotbalové hry hráči únanovského týmu umožnilo již ve 4. min. Mikšíčkovi po přihrávce Mudruňka docílit svého prvního gólu. Ryšánkovo břevno, zahozená šance Mudruňka, po sobě jdoucí žákovské chyby Pyszka a Juráně, vyrovnávací gól soupeře a dělovka Mikšíčka na 1:2 byly těmi nejdramatičtějšími situacemi první čtvrthodinky. Další pumelenice Koše z 20 m do břevna s odrazem od zad domácího obránce, fotbalová paráda Mikšíčka po komickém zakopnutí o míč jednoho z obránců soupeře, stanovily skóre poločasu na 1:4. Ale to již při absenci Mudruňka, kterého z hřiště odnesli se závažným zraněním hlezna a Nedomy, který po vlastních odkulhal s nataženými kolenními vazy. Vynucené střídání dostalo do hry dorostence Valu a Halického, a nutno dodat, že jejich výkon zaslouží obrovskou pochvalu. Druhý poločas byl nutným zlem pro domácí, pro slatinské herním tréninkem s efektivním zakončením Mikšíčka, Ryšánka a Ostrého. Výsledek 1:7 není zas tak velkým překvapením uvědomíme-li si, že soupeř je aktuálně jedním z možných sestupujících, inkasoval z 22 utkání 71 gólů, vstřelil 41 a z toho útočník Čapoun 21, který však byl v konfrontaci s naší obranou tentokráte neviditelný.

Z výsledku i tohoto komentáře trenéra hostů můžeme usuzovat, že jsme Slatině nebyli rovnocenným soupeřem. A tak musíme body získat v následujících kolech, neboť v těch nám půjde tzv. o holý krk nebo-li v záchranu v soutěži. Při pohledu na tabulku totiž nevypadá situace růžově, nýbrž bídně, ne však beznadějně, protože naděje umírá poslední. Varovným nám může být počet v střelených branek v naší síti, nejvíc v celé soutěži. Tabulka