FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Únanov A - Višňové 2:2 (2:1)


Sestava: M. Stejskal - D. Vlk, J. Adam, J. Kovář, L. Bulín - Z. Sivera, R. Stuchlík ©, L. Bárta, P. Diviš - P. Kohůt (83‘ M. Zika), R. Čapoun (63‘ M. Zifčák).
Rozhodčí: Havlík - Hanák - Koudela

Nejdůležitější okamžiky zápasu

4‘ - po neomluvitelné hrubce Stejskala, jenž nedokázal udržet lehoučký centrovaný míč, se dostali hosté do vedení, 0:1.
20‘ - pohotovou střelu Stuchlíka vyrazil gólman hostí na rohový kop.
21‘ - žlutá karta pro Adama, který tak „hasil“ hrubou chybu Kováře v rozehrávce, po níž mohli jít hosté do přečíslení 2:1.
24‘ - Stuchlík nasměroval míč nádherně do uličky, kam si ideálně seběhnul Čapoun, který ovšem přehodil nejen brankáře, ale o kousek i hostující bránu.
27‘ - Sivera doběhnul na první pohled ztracený míč a přihrál ho pod sebe před zcela odkrytou bránu hostí, ovšem nenašel pochopení u žádného ze svých spoluhráčů.
30‘ - David Vlk využil krásné Čapounovo uvolnění ke srovnání skóre, 1:1.
31‘ - Čapoun doklepnul do sítě Siverovu střelu, která se k němu odrazila od tyče brány hostí.
72‘ - po standardní situaci Višňové přišla další hrubá chyba gólmana Stejskala, který se snažil na centrovaný míč vyběhnout a vyboxovat, ale vůbec ho nezasáhnul a ten se následně od zad jednoho z únanovských hráčů odrazil až za brankovou čáru domácí brány, 2:2.

Komentář trenéra J. Hanzálka

Soupeři jsme po hrubých chybách brankáře doslova darovali oba góly. Sami jsme si sice nějaké šance vytvořili, ale nedokázali jsme je proměnit a to i přesto, že některé z nich byly tzv. vyložené!

Pokud má někdo z přímých účastníků zápasu (hráči, trenéři, diváci) zájem ohodnotit výkon únanovských hráčů v daném utkání nebo se pouze podívat na to jakou známku obdržel ten, který hráč nechť si prosím klikne na odkaz.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu