Únanov - Bohutice 6:0

Sestava: V. Pikart - Michal Dobeš, Radek Stuchlík, Josef Kovář, Meister - Zdeněk Sivera, Janda Petr Diviš, Pojer - Matěj Holub, Jiří Němec
Náhradníci: Čech Petr, Tomáš Jelínek, Lukáš Bulín
Branky: Holub 3, Janda 2, Němec

V deštivém počasí jsme soupeře deklasovali výsledkem 6:0 a udrželi tak krok s vedoucím týmem tabulky. Na podmáčeném terénu dělalo hráčům problém zpracování míče.
Defenzívě hostů jsme zatápěli s postupujícími minutami stále více a více. Především v první půli jsme hosty nepouštěli do vyložených šancí a hlavně na svoji polovinu. První gólová situace se narodila v 15. minutě po pohledné akci na jeden dotek, kterou zakončoval Holub. V závěru prvního poločasu jsme přidali další dvě branky. V druhé půli završil hattrick Holub a dvě branky vstřelil Janda. Nebýt zahozených šancí mohlo svítit na světelné tabuli i vyšší skóre. Hosté si dokázali vytvořit jednu vyloženou šanci. Centr zakončovaný hlavou se však mezi tři tyče nevešel. Pikart tak udržel čisté konto.