Kategorie: Muži A » Mistrovská utkání

Sestava: Pikart Vojtěch - Bulín Lukáš, , Tunka Martin, Kovář Josef, Meister Luboš - Janda Robin, Stuchlík Radek, Vlk David, Sivera Zdeněk - Dočekal Jiří,Vlk Jiří

Náhradníci: Petr Čech, Jelínek Tomáš , Holub Matěj, Vlk Josef, Tesař Vladimír

Komentář k zápasu

V dnešním zápase jsme přivítali na našem hřišti nováčka soutěže z Božic. Hosté v sezóně 2013/2014 sestoupili z okresního přeboru a po roční odmlce se opět vrátili do okresního přeboru. Nejprve se hezky za domácí trefil z přímého kopu Radek Stuchlík, následně ve 20. minutě David Vlk našel přihrávkou Jirku Vlka a ten se tentokrát nemýlil. Náš tým hosté prověřili v obraně, naštěstí Pikart čaroval a vytáhl několik parádních zákroků. V 25. minutě však inkasoval, hosté tak snížili na 2:1. V druhé půli jsme na soupeře vletěli, podruhé se trefil v 49. minutě Jirka Vlk - 3:1. Další branky přidali Jirka Dočekal v 60. a Robin Janda v 57. minutě. Výsledek vypadá jednoznačně, avšak hosté si vytvořili několik vyložených příležitostí. Na druhou stranu, nebýt zahozených šancí, mohli hosté utrpět větší debakl.