FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 5
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Únanov Chvalovice 4:2 (1:0)


Sestava:V. Pikart - Michal Dobeš, Radek Stuchlík, Josef Kovář, Meister - Zdeněk Sivera, Robin Janda, Petr Diviš, Josef Vlk - Jiří Němec, Jiří Vlk
Náhradníci: Václav Kratochvíl, Matěj Holub, R.Kinský, Pojer, Rožnovský

V dnešním prvním jarním utkání se střetli soupeři z horních pater tabulky Okresního přeboru. Do tohoto utkání šli hosté jako mírní favorité, jelikož z dosavadních 14 podzimních odehraných zápasů 11 krát dosáhli na vítězství a drží se na čele tabulky s pětibodovým náskokem. V sestavě hostů se také objevil bývalý hráč 1. SC Znojmo FK Matúš Minarech. Ovšem svoji roli favorita hosté nepotvrdili a prohráli potřetí v tomto ročníku. Naši podali bojovný výkon. Od začátku utkání několikrát přitvrdili hosté v osobních soubojích a znepříjemňovali tak hru domácím, někdy až nevybíravými zákroky, které byly po zásluze odměněny žlutou kartou.

První branka přišla ve 20. minutě po přímém kopu, který zahrával Radek Stuchlík a Robin Janda míč ztečoval za záda brankáře hostů(Michala Stejskala). Další šance se nám naskytla v 35. minutě po rohu zahrávaném Zdeňkem Siverou, když Jirka Němec trefil pouze boční síť. Hosté zahrozili ve 40. minutě, to když střílenou přihrávku nestačil zachytit Pikart do rukavic a míč proklouzl přes celé malé vápno,aniž by ho kdokoliv tečoval. To byla jediná kaňka na jinak velmi dobrém výkonu brankáře Pikarta. V druhé půli se dokázal prosadit Jirka Němec, když se po přetlačovaní s obráncem dostal ke střele. a překonal tak Stejskala podruhé. Hosté dokázali v 64. minutě odpovědět kontaktním golem. Domácí však našli na tuto branku zareagovat a dostali se zpátky do dvougólového vedení díky trefě Kováře hlavou po rohu. Běžela 85. minuta a nešťastně si Robin Janda srazil míč do vlastní sítě, přestože se snažil míč dostat do zámezí. Čtvrtá branka domácích přišla po individuální akci výborně hrajícího Zdeňka Sivery, který ideálně předložil míč Matěji Holubovi, ten už měl ulehčenou práci, zblízka nehlídán dopravil míč za záda Stejskala počtvrté.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu