Sestava: V. Pikart - J. Kovář, Filip Dočekal, O. Prágr, Z. Sivera - Lukáš Bulín, Petr Diviš, R. Janda, Václav Kratochvíl, Lukáš Diviš - Jiří Dočekal
Náhradníci: Martin Tunka, Petr Čech, Karel Binder, Tomáš Jelínek, R. Kinský, Martin Vlk;
Branky:
Sivera 2, Jiří Dočekal 2, Lukáš Diviš, Martin Vlk, Petr Čech

Soupeřem Únanova v tomto přípravném utkání bylo mužstvo Dukovany hrající třebíčský okresní přebor. Tempo hry které "Únany" udávali, soupeř nestačil a byl zaskočen rychlou kombinací soupeře, jelikož hraje nižší soutěž. Díky dobré kombinační hře se "Únany" dostávali do mnoha šancí a dokázali je využít z toho pramenil celkem jasný výsledek po první půli 5:0. Postupem času se v 2. půli do hry dostávali i náhradnici z lavičky, neboť jsme chtěli vyzkoušet všechny varianty. Nedařilo se udržet déle míč díky horší kombinaci, soupeře jsme zbytečně pustili do zakončení a inkasovali jsme 2 nešťastné vlastní góly; při prvním dvojitou tečí srazili stopeři balón za záda našeho brankáře a při druhé se míč odrazil po přímém kopu od tyče do útočníka soupeře. Výsledek zápasu odpovídá předvedenému výkonu,v závěru jsme dokázali přidat další dva zasáhy do branky soupeře.