Sestava: P. Bulín II - D. Khýr - M. Illek, I. Vyskočil ml., D. Koňařík - J. Blümel, D. Bulín ©, J. Košárek - Martin Vlk, V. Novák, P. Hobza.
Náhradníci: J. Vlček, K. Růžička, M. Kratochvíl, M. Stach, T. Sivera, Šareš.

12‘ - hosté vyrovnali, 1:1.
29‘ - gólově se opět prosadil domácí M. Vlk, 2:1.
49‘ - P. Bulín II. zneškodnil nebezpečnou střelu hostí z dálky.
53‘ - nepřesné zakončení P. Hobzy v nadějné příležitosti.
63‘ - J. Blümel uviděl od hlavního rozhodčího zaslouženou odměnu v podobě žluté karty, navíc ve stejné minutě srovnali hosté skóre, jak se nakonec ukázalo na konečných 2:2.
69‘ - rozhodnout o třech bodech pro domácí mohl ještě I. Vyskočil, který postupoval sám na hostujícího brankáře, ovšem nepodařilo se mu tuto výhodu přeměnit ve vítězný gól.

Komentář M. Tunky

V utkání jsme nezvítězili zejména proto, že jsme v 1. půli nedokázali vstřelit z množství šancí, které jsme trestuhodně spalovali, více než dva góly. Po přestávce jsme se proti silnému větru, navíc po vystřídání M. Vlka, kterého čekal zápas za dorost, nemohli dostat z vlastní polovině hřiště a hru jsme tak zcela přenechali soupeři. Mužstvo podržel několika výbornými zákroky gólman Pavel Bulín II. Jak již bylo řečeno, tak úroveň hry negativně ovlivnil silný vítr, při kterém měli žáci velké problémy udržet samotnou stabilitu, natož aby zvládali kontrolovat míč.

Pokud má někdo z přímých účastníků zápasu (hráči, trenéři, diváci) zájem ohodnotit výkon únanovských hráčů v daném utkání nebo se pouze podívat na to jakou známku obdržel ten, který hráč nechť si prosím klikne na odkaz.